18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tadeis

2017-02-17, 14:35
@sumka Skoro uważasz ,że nie ma takiej wojenki spójrz chociażby w sekcję komentarzy pod tym tematem. Nie spieram się ,że jest serwowana ona przez rządzących jak i w równej mierze przez opozycję ,ale społeczeństwo ma już tak zmanipulowane mózgi ,że samo ją prowadzi. Zresztą proceder ten już trwa długie lata. Na zewnątrz szczera nienawiść a między sobą przyjaciele i przyjaciółki "z pracy". A najlepsze są ich argumenty rodem z przedszkola "A bo oni robią/robili to ,to dlatego ja robię/robiłem tak". Wszystkie te kadencję opierały się tylko i wyłącznie na wywlekaniu starych brudów i pseudo rozwoju jak się udało coś zaj***ć normalnym obywatelom.

maxiol92

2017-02-17, 15:29
Nie okłamujmy się... pewna część elektoratu PiS głosowała za nimi tylko po to, żeby dopie**olić układy które po rozpadnięciu PRL mają się w Polsce aż nadto dobrze. Niestety oni wzięli się za to czego nie umieją robić, czyli reformy gospodarki, które w przeciwieństwie do poprzedników nie są celowo pisane pod to żeby było lepiej temu kto da kasę tam gdzie trzeba, tylko są najzwyczajniej nieudolne i robione przez ludzi nieznających się na fachu (albo przynajmniej mają inne lobby którego jeszcze nie rozszyfrowałem). Mniejsza z tym, ale mogli by powsadzać do więzień ludzi odpowiedzialnych za te lata przekrętów i działanie na szkodę państwa... ale jak na razie tego nie robią (może mają za małe plecy).
Trybunał konstytucyjny jest jedną z instytucji, którą potrafią się bronić ci, którzy korumpują. Dlatego też tak zaciekle jej bronią.
Reforma oświaty (czyt. likwidacja gimnazjów)? Sprzeciwiać się temu może tylko osoba która nie chodziła do gimnazjum i nie wie jaki to jest rozpie**ol...
Co do limuzyn to takie pie**olenie, bo od 25 lat nic poza samochodami się w tej kwestii nie zmieniło:
Cytat:

Robert Mazurek: "Osoba, którą oskarżono o spowodowanie wypadku pisze tak: "Potraktowano mnie wyjątkowo niesprawiedliwie, próbując zrobić ze mnie kozła ofiarnego, ignorując ewidentne łamanie przepisów przez kierowców BOR, którzy czują się bezkarni, jeżdżąc jak piraci drogowi"."

Grzegorz Schetyna: "Te ostatnie kilka dni po tym, co zdarzyło się w Oświęcimiu, po tym wypadku, to jest pytanie o jakość polskiego państwa prawa, polskiej praworządności; o to jaki sposób traktuje się podejrzanego, w jaki sposób przeprowadza się przesłuchania, w jaki sposób się prowadzi tę sprawę, jak nie dopuszcza do pomocy adwokackiej. Tu jest parę bardzo wyraźnych znaków zapytania o jakość państwa prawa..."

Robert Mazurek: "To zanim pan powie za dużo, to powiem, że był to list pani Natalii Arnal, która 10 grudnia 2014 roku miała stłuczkę pod Belwederem z limuzyną pana prezydenta Komorowskiego."



Nie, nie głosowałem na PiS. Wk***iają mnie niemiłosiernie często, ale nie mam zamiaru podważać woli większości wyborców, wszak demokracja to rządy większości (jak coś nie pasuje to dlaczego była taka mała frekwencja?).

BrianGriffin

2017-02-17, 17:47
ziu napisał/a:


Dla państwa tak naprawdę pieniądze na 500+ to nie jest jest jakiś kosmiczny wydatek jak wszyscy wszędzie twierdzą.



Haha, widać matematyka jeszcze nieodrobiona :lol:

killua

2017-02-17, 21:49
ziu napisał/a:

k***a widzę, że muszę Was doedukować, bo k***a banda debili tutaj siedzi i komentuje mając ch*ja wiedzy i pojęcia. Każdy rząd niszczył polske odkąd pamiętam, ale pie**olicie takie farmazony, że szkoda gadać.
PiS super i fajny nie jest, ale przytoczę Wam pare faktów:
Dla państwa tak naprawdę pieniądze na 500+ to nie jest jest jakiś kosmiczny wydatek jak wszyscy wszędzie twierdzą.



no tak wszyscy twierdzą(zwłaszcza ci debile ekonomiści) że to jest straszne obciążenie, ale ty twierdzisz inaczej a skoro musisz nas doedukować to pewnie mówisz prawdę :)

ziu napisał/a:

Wolicie 500+ na polskie dizecko czy 2000 na imigranta jak chciało zrobić PO?
Dzięki 500+ wypłaty np w biedronce sporo się podniosły.



- kłamiesz. PO nic takiego nie chciało zrobić.
- ch*j nas obchodzi że zarabiasz stówkę więcej(choć to raczej kwestia jakiejś tam płacy minimalnej niż 500+)

ziu napisał/a:

Nie mamy ciapatych


-kłamiesz. Mamy ciapatych. Może nie tyle co na zachodzie ale pewnie kilkaset tysięcy jest. Wystarczy w miastach się przyjrzeć. 10000 których w ramach realizacji unijnych zobowiązań zgodziała się przyjąć PO raczej by się rozpierzchło niezauważone (a po miesiącu wszyscy by siedzieli i tak w niemczech).


ziu napisał/a:

Osoby, które twierdzą, że to co pis zrobił z trybunałem było złe powinny mieć zabierany głos wyborczy, bo lemingi głosu mieć nie powinny. Typowe polactwo. Ignorancja i głupota, zero wiedzy, ale komentować k***a będą...



- jesteś krótkowzrocznym debilem. W sumie na kasie w biedronce pewnie nie masz czasu czytać nic poza książeczką z cenami bułek i warzyw a po pracy pewnie browar i kiepscy na polsacie. A cóż za bogactwo argumentów. cóż.... jesteś debilem ...



ziu napisał/a:


Jeszcze Wam lemingi przypomnę, że starają się nami sterować, narzucać nam jak mamy żyć i r*chać nas w dupę. Niemcy to mało k***icy nie dostali jak Kaczor stwierdził, że pie**olić imigrantów.



- WOW ale odkrycie, niemożliwe : rząd próbuje nami sterować, narzucać jak żyć i r*chać nas w dupę. k***a tak jak kościół od 1000lat w dodatku. bravo. k***a na tych kasach w biedrze to w sumie macie czas na rzyciowe przemyślenia bo ludzie to pewnie dopiero popołudniami przychodzą.

- najprościej jest sterować ludźmi prostymi, takimi jak Ty , bez wykształcenia, pracującymi w biedronce, czy innych fizycznych pracach bez szans awansu, rozwoju osobistego. Mówi się takim ludziom jak mają żyć, wszystko jest prosto i konkretnie, wiesz kto jest wróg a kto swój, dostajesz co miesiąc 500zł myślisz że ci się należy bo spłodziłeś 2kę dzieci więc że kozak narodowiec, w sobote bijesz uchodźców w niedziele do kościoła, sielanka. Oglądasz tvp, słuchasz radia maryja więc uważasz że masz szerokie horyzonty i zakres wiedzy o świecie a inni to lemingi bo przecież wiadomo, że wykształcenie nic nie daje :)

Lee225

2017-02-17, 21:55
Prawda jest taka ,że ch*je nas wszystkich dymają! Biorą wypłaty po kilkanaście tysięcy za bzdury, a taki kowalski w kopalni zapie**ala narażając przy tym życie i ile zarobi w porównaniu do polityków? pie**olenie ,że dziura w budżecie to niech ratują kraj i dołożą ze swojej wypłaty, a potem jeszcze emerytura ch*j wie ile tysięcy i ch*j wie za co.

killua

2017-02-17, 22:06
ziu napisał/a:

Gdzie ja pisałem, że pis jest spoko zajebisty. Trybunał rozj***ło już PO i taka jest prawda, że pis dopie**ala nas tak jak reszta, ale nie pie**olmy, że wszystko jest takie sk***iałe, bo tak nie jest. Gdybać nie gdybać jakby było, ano właśnie dlatego w ch*j ludzi głosowało na pis, "bo jakby było" Pło to już w ogóle byśmy w piździe byli. Czemu już nikt nie pamięta co po odj***ło z trybunałem, z podpisami o referendum, czy aferą podsłuchową? Takie k***a pie**olenie pis zj***ny, a znowu w ch*j ludzi mówi, że po jest zajebiste i to jest parodią. Ja i tak wychodzę z założenia, że na ten sejm bombe wyk***ić i wszystko pochodzenia żydowskiego, ruskiego, niemieckiego do wylotu z kraju.



k***a jakie sp***olone myślenie, poprzednia ekipa coś źle robiła to k***a daje prawo pisowi do totalnego rozpie**olenia polskiego systemu prawnego :) już gdzieś tam wcześniej pisałem że jesteś idiotą.

co do aferty podsłuchowej to ch*j nie afera. pare prawdziwych słów , zwłaszcza sikorskiego. Jakieś tam pierdoły no i ośmiorniczki, niezapominajcie k***a o ośmiorniczkach. Burżuje żreją j***ne ośmiorniczki za 80zł trza ich ukrzyżować. gore mi gore.

sumka

2017-02-18, 13:19
Tadeis napisał/a:

@sumka Skoro uważasz ,że nie ma takiej wojenki spójrz chociażby w sekcję komentarzy pod tym tematem. Nie spieram się ,że jest serwowana ona przez rządzących jak i w równej mierze przez opozycję ,ale społeczeństwo ma już tak zmanipulowane mózgi ,że samo ją prowadzi. Zresztą proceder ten już trwa długie lata. Na zewnątrz szczera nienawiść a między sobą przyjaciele i przyjaciółki "z pracy". A najlepsze są ich argumenty rodem z przedszkola "A bo oni robią/robili to ,to dlatego ja robię/robiłem tak". Wszystkie te kadencję opierały się tylko i wyłącznie na wywlekaniu starych brudów i pseudo rozwoju jak się udało coś zaj***ć normalnym obywatelom.

Sekcja komentarzy z wpisami PISowskich trolli którym za to płacą jest dla mnie mało obiektywna. By mogła istnieć wojna miedzy PIS a PO musieli by razem rządzić a takiej sytuacji nie ma i nie było i jak już tworzyć narracje wojny to jest to PIS kontra reszta świata.

Rozróżniam po prostu realną sytuację od propagandy PISowskiej która jest tylko narracją wpajaną w sektę ich wyborców wszystkimi możliwymi metodami. Uważam że taka narracja jest szkodliwa i celowa bo większość osób ma doprowadzić do wniosku że nie ma na kogo głosować i zobojętniać do polityki tych których nie da się przekonać do PISu. Wynika to z politycznej kalkulacji gdyż wyborcy PISu nie bez powodu są nazywani wiernymi i tworzą sektę która co by się nie działo będzie kochać swojego naczelnika.

maxiol92 napisał/a:

Nie, nie głosowałem na PiS. Wk***iają mnie niemiłosiernie często, ale nie mam zamiaru podważać woli większości wyborców, wszak demokracja to rządy większości (jak coś nie pasuje to dlaczego była taka mała frekwencja?).


Coś źle interpretujesz, od kiedy ci którzy wygrali wybory rządzą tylko dla tych którzy ich wybrali, skoro tak to ma wyglądać to może niech PIS i ich wyborcy stworzą swoje odrębne większościowe Państwo (18% wszystkich polaków) i zarządzają tylko sobą. Umowa społeczna jest taka wybieramy wszyscy i ci którzy wygrali rządzą wszystkimi dla wszystkich a nie dla siebie. Mała frekwencja to skutki braku edukacji, ale nawet jak ktoś nie głosował to nie zmienia to faktu że wybrani mają rządzić dla Polski a nie dla siebie. Rozmiem że można róznie interpretować to co robią rządzący ale nie zmienia to faktu że mają się oni liczyć z każdym obywatelem (nie mają prawa dyskryminować nikogo) i każdy Polski obywatel ma prawo wyrażać opinię na ich temat (choć by dlatego że płacąc podatki jest ich pracodawcą).

The_Generat

2017-02-19, 22:42
"k***a jakie sp***olone myślenie, poprzednia ekipa coś źle robiła to k***a daje prawo pisowi do totalnego rozpie**olenia polskiego systemu prawnego :) "

największy problem Polaków, że dają się wkręcić w to pie**olenie i nie widzą, że to ta sama ekipa