18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The_Generat

2017-02-17, 10:28
jak ktoś wymienia trybunał konstytucyjny (w polskim wydaniu oczywiście) jako ostoję demokracji to jest kompletnym debilem

ziu

2017-02-17, 10:37
k***a widzę, że muszę Was doedukować, bo k***a banda debili tutaj siedzi i komentuje mając ch*ja wiedzy i pojęcia. Każdy rząd niszczył polske odkąd pamiętam, ale pie**olicie takie farmazony, że szkoda gadać.
PiS super i fajny nie jest, ale przytoczę Wam pare faktów:
Dla państwa tak naprawdę pieniądze na 500+ to nie jest jest jakiś kosmiczny wydatek jak wszyscy wszędzie twierdzą.
Wolicie 500+ na polskie dizecko czy 2000 na imigranta jak chciało zrobić PO?
Dzięki 500+ wypłaty np w biedronce sporo się podniosły.
Nie mamy ciapatych
Osoby, które twierdzą, że to co pis zrobił z trybunałem było złe powinny mieć zabierany głos wyborczy, bo lemingi głosu mieć nie powinny. Typowe polactwo. Ignorancja i głupota, zero wiedzy, ale komentować k***a będą...
Reformy w szkołach? Podstawówka 8 klas i średnia 4. Co jest w tym złego. Gimnazja to największe gówno i każdy to wie.

Reszty nie bedę komentował, bo nie tweirdzę, że oni są fajni.
Jeszcze Wam lemingi przypomnę, że starają się nami sterować, narzucać nam jak mamy żyć i r*chać nas w dupę. Niemcy to mało k***icy nie dostali jak Kaczor stwierdził, że pie**olić imigrantów.

sumka

2017-02-17, 10:45
ziu napisał/a:

k***a widzę, że muszę Was doedukować

Jakie są twoje kompetencje skończyłeś zarządzanie polem namiotowym ? a może politologie czy europeistykę ? Proponuje książkę do podstaw ekonomii bo poza chęciami wiedzy brak.

Voleyko napisał/a:

http://niewygodne.info.pl/artykul7/03601-Salonowi-ekonomisci-byli-w-bledzie.htm

Nie wiem co to za gówniane źródło ale nieźle cie w h*ja zrobili. proponuje zacząć weryfikować informacje i doszkolić się na temat giełdy jeżeli chcesz zabłysnąć

DarthMoon

2017-02-17, 10:56
ziu napisał/a:

k***a widzę, że muszę Was doedukować, bo k***a banda debili tutaj siedzi i komentuje mając ch*ja wiedzy i pojęcia. Każdy rząd niszczył polske odkąd pamiętam, ale pie**olicie takie farmazony, że szkoda gadać.
PiS super i fajny nie jest, ale przytoczę Wam pare faktów:
Dla państwa tak naprawdę pieniądze na 500+ to nie jest jest jakiś kosmiczny wydatek jak wszyscy wszędzie twierdzą.
Wolicie 500+ na polskie dizecko czy 2000 na imigranta jak chciało zrobić PO?
Dzięki 500+ wypłaty np w biedronce sporo się podniosły.
Nie mamy ciapatych
Osoby, które twierdzą, że to co pis zrobił z trybunałem było złe powinny mieć zabierany głos wyborczy, bo lemingi głosu mieć nie powinny. Typowe polactwo. Ignorancja i głupota, zero wiedzy, ale komentować k***a będą...
Reformy w szkołach? Podstawówka 8 klas i średnia 4. Co jest w tym złego. Gimnazja to największe gówno i każdy to wie.

Reszty nie bedę komentował, bo nie tweirdzę, że oni są fajni.
Jeszcze Wam lemingi przypomnę, że starają się nami sterować, narzucać nam jak mamy żyć i r*chać nas w dupę. Niemcy to mało k***icy nie dostali jak Kaczor stwierdził, że pie**olić imigrantów.



Dlaczego musisz porównywać, że PO chciało dać 2000 na uchodźców a PiS dał 500 na dziecko?? PO nie dało!! PiS dał i o tym rozmawiajmy i nie podawaj argumentów "bo ktoś inny".
Nie patrząc pod względem finansowym na 500+: jak w innych krajach umacnia się pogląd nierobów, żeby nie pracować; z prac odchodzą ludzie, a dużą część ich stanowisk zajmują Ukraincy (w Krakowie jest już ich pełno, od sprzątaczek, kurierów, monterów, sprzedawców, handlowców a na pracowników banków kończąc). Wolałbym, żeby Polska inwestowała w szkoły, wyposażenie sal Chemicznych, fizycznych, Bilogicznych, technicznych i Informatycznych. Statystyki są przerażające pod względem wiedzy, chęci zdobywania wiedzy przez dzieci itd. Potrzebujemy więcej osób typu Olga Malinkiewicze, a nie monterów kablówki, bo po weekendowym kursie każdy może zamontować kablówkę.
Wypłaty w Biedronce się podniosły przez 500+?! Mogę Ci zagwarantować, że to gów*o prawda. To walka między Lidlem a Biedronką doprowadziła do wzrostu płac. W mniejszych miejscowościach gdzie nie ma wojny między lidlem a biedronką, płace są takie same. Szkoda pisać, bo sam należysz do osób, które uważają, że dużo mają w głowie, a wypisujesz pierdoły bo tak Ci się wydaje.

Mu...........23

2017-02-17, 11:11
Weźcie wypie**olcie dowody osobiste, tym czynem przysłużycie się najlepiej dla kraju. ch*j wam w dupę k***y zaj***ne, co od 27 lat wybieracie te barachło.

sumka

2017-02-17, 11:13
Munia323 napisał/a:

Weźcie wypie**olcie dowody osobiste, tym czynem przysłużycie się najlepiej dla kraju. ch*j wam w dupę k***y zaj***ne, co od 27 lat wybieracie te barachło.

My jesteśmy tym barachłem wiec równie dobrze możesz sobie sam ch*ja wsadzić. Zamiast narzekać jedynym ratunkiem jest edukacja i czas.

janlew

2017-02-17, 11:32
Lee225 napisał/a:

Co robią ?
Dziura w budżecie państwa
Rozpie**alają się rządowymi furami
Trybunał konstytucyjny
Reformacje w szkołach


Co robią innego niż poprzednicy?
Bo to że np. dalej utrzymują ZUS i publiczną edukację, to żaden argument. Wszyscy co są w sejmie i tak by to robili.

Tulkas

2017-02-17, 11:33
obie formacje nie są dobre czy PO czy PiS tyle że z dwojga złego lepszy według mnie PiS
lepiej żeby dziecko miało 500+ niż adwokat nową kamienice.

sumka

2017-02-17, 11:47
Tulkas napisał/a:

obie formacje nie są dobre czy PO czy PiS tyle że z dwojga złego lepszy według mnie PiS
lepiej żeby dziecko miało 500+ niż adwokat nową kamienice.

Nie dygaj jeszcze te patologiczne dzieci z 500+ opie**olą ci chałupę albo samochód to będziesz mega szczęśliwy

janlew napisał/a:

Co robią innego niż poprzednicy?



Niszczą system prawny który jest podstawą państwa prawa jak i demokracji. Bez systemu prawnego każdy spór w życiu publicznym rozpatrywany będzie na zasadzie jesteś za Rządzącymi albo Przeciwko i tyczy się to wszystkich spraw a nie tylko polityki. Najlepszym sprawdzianem będą wybory gdzie zniszczony system prawny (nie dający wszystkim równych szans) spowoduje że wybór suwerena nie przełoży się na wyniki wyborów a wszystkie skargi wyborcze rozpatrywać będzie partyjna komisja wyborcza. Pojawią się również nadużycia władzy (przypominamy że w śród rządzących już są ludzie z wyrokami skazującymi za nadużycie władzy) które już są widoczne a skala będzie narastać wraz z demolowaniem systemu prawnego który był swoistym ogranicznikiem dla możliwych przez władzę nadużyć.

TT4

2017-02-17, 12:23
Ja pie**olę ale gównoburza polityczna :mrgreen:
tomitomala4: 1 politikiery: 0

Voleyko

2017-02-17, 12:39
sumka napisał/a:

Jakie są twoje kompetencje skończyłeś zarządzanie polem namiotowym ? a może politologie czy europeistykę ? Proponuje książkę do podstaw ekonomii bo poza chęciami wiedzy brak.

Nie wiem co to za gówniane źródło ale nieźle cie w h*ja zrobili. Obrazek proponuje zacząć weryfikować informacje i doszkolić się na temat giełdy jeżeli chcesz zabłysnąć



Przecież sama prawda, przeanalizuj to sobie no nwm o co ci chodzi

Tadeis

2017-02-17, 13:00
Śmieszy mnie ta pseudo wojenka PO czy PiS. Zdradzę wam sekret aktualnie rządzi PiS i nic z tym nie zrobicie tak samo jak wcześniej rządziło PO. Czy PiS aktualnie dobrze rządzi zweryfikujecie przy urnach wyborczych po końcu tej kadencji. Wiem za to jedno. Będziecie się tu wykłócać obrażać itp a rząd czy to PiS'owski czy PO'wski będzie robił co chce a wy dalej będziecie zażarcie stukać w klawiaturę kto bardziej sp***olił to państwo bądź sp***oli. Jak chcecie coś zrobić to wyjdźcie z domu przy okazji następnych wyborów i przekonujcie ludzi do waszego poglądu na przyszłość Polski. Osobiście powiem ,że niektóre reformy mi się podobają a niektóre nie. Jestem też ciekaw czy przed każdymi wyborami ,w których mogliście oddać głos chociaż raz przeczytaliście program danej partii ,za którą tak obcujecie. Właściwie to pytanie retoryczne ,bo i tak doskonale wiem ,że we wszystkich wyborach działa tylko jedna zasada prawej lub lewej strony a pomysł na państwo jest tak naprawdę ch*ja warty ,liczą się tylko głośne obietnice.

sumka

2017-02-17, 13:12
Tadeis napisał/a:

Śmieszy mnie ta pseudo wojenka PO czy PiS. Zdradzę wam sekret aktualnie rządzi PiS i nic z tym nie zrobicie tak samo jak wcześniej rządziło PO. Czy PiS aktualnie dobrze rządzi zweryfikujecie przy urnach wyborczych po końcu tej kadencji

Nie ma żadnej wojenki PO czy PIS, tak to tylko obrazują PISuary by manipulować naiwniakami i tłumaczyć swoje nieudolne rządy, a przy urnach wyborczych już raczej nic nie zweryfikujesz bo ten system zostaje zdemontowany i przestanie działać. Wszystkim którym wydaję się to niemożliwe powinni popatrzeć na Węgry gdzie Orban zrobił to bez większego problemu a jak wiadomo to wielki dla kaczora wzór do naśladowania (niestety naśladuje on tylko złe rzeczy).

ePeeL

2017-02-17, 13:38
Tak czy siak stąd wypie**alam, żeby nie brodzić w tym gównie, ale dorzucę swoje 5 groszy bo się nie znam.
Generalnie, PiS was tak wydyma jak nikt inny (ktoś już to powiedział). 500+ to porażka ekonomiczna, trybunał rozj***ny na łopatki, kolumny z politykami się rozpie**alają, a winnymi są osoby, które nie mogły nic w danej sytuacji zrobić (kolumna Macierewicza czy też Beatka i Seicento). Generalnie przy każdej wypowiedzi czuje się jakby mi pluli w twarz i sądzili, że rozmawiają ze swoim elektoratem (czyt. idiotami). Zadajesz mu proste pytanie (to jest przykład): "Czy uważa Pan, że obecny rząd powinien poprzeć Donalda Tuska w kolejnych wyborach na przewodniczącego Rady Europejskiej?". Wtedy się k***a zaczyna pie**olenie o tym, że oni wprowadzili 500+ itp itd. Nie potrafią odpowiedzieć prosto na pytanie, które im zadano tylko dukają jakąś zj***ną formułkę.
Druga sprawa. Ja wiem, że PO też obsadzało swoimi ludźmi najwyższe stanowiska, tyle że oni chociaż utrzymywali pozór, że obsadzają ludzi kompetentnych. PiS robi to samo, tylko że... no cóż. Misiewicz jest "aptekarzem" (zapewne zamiatał na zapleczu, ale co tam mogę wiedzieć) i sk***ysyn każe do siebie wołać "Czołem Panie Ministrze". Krew mnie zalewa. Takich przykładów jest więcej. Po prostu nie lubię jak ktoś próbuje ze mnie robić debila w sposób mega bezpośredni. Jeśli ktoś jest cwany to jest cwany, ale jeśli ktoś jest bezczelny to już przegina pałę mocno.
Tak na podsumowanie. Wyj***ne mam w was - j***ne dzieci komunistów z PiS'u albo KOD'ziarze od Kijowskiego. To jest moje zdanie. Poprzednia, obecna i zapewne przyszła władza to będzie rak tego narodu i dopóki nie wyplenicie tego nasienia do 4 pokolenia wprzód to dalej będziecie brodzić na dnie hierarchii poziomu ludzkiego życia. Nie życzę wam tego, ale sami sobie taki los zgotowaliście. Ja sobie wypie**ole do USA, bo po prostu mam tam perspektywy i mimo, że życie tam nie będzie jakoś bardziej kolorowe niż tutaj w Polsce, to jednak będzie to co innego niż to co obecnie teraz mnie otacza.

ziu

2017-02-17, 13:55
Gdzie ja pisałem, że pis jest spoko zajebisty. Trybunał rozj***ło już PO i taka jest prawda, że pis dopie**ala nas tak jak reszta, ale nie pie**olmy, że wszystko jest takie sk***iałe, bo tak nie jest. Gdybać nie gdybać jakby było, ano właśnie dlatego w ch*j ludzi głosowało na pis, "bo jakby było" Pło to już w ogóle byśmy w piździe byli. Czemu już nikt nie pamięta co po odj***ło z trybunałem, z podpisami o referendum, czy aferą podsłuchową? Takie k***a pie**olenie pis zj***ny, a znowu w ch*j ludzi mówi, że po jest zajebiste i to jest parodią. Ja i tak wychodzę z założenia, że na ten sejm bombe wyk***ić i wszystko pochodzenia żydowskiego, ruskiego, niemieckiego do wylotu z kraju.