18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Raz tył raz przód

Je...........ik • 2020-01-21, 19:25
Magiczne odwrócenie nastapilo po wypadku ma autostradzie w Brazylii


Budrys2000

2020-01-21, 19:41
Elegancko posprzątał po sobie, szanuję. ;-)

35i

2020-01-21, 20:45
Budrys2000 napisał/a:

Elegancko posprzątał po sobie, szanuję.



Pewnie mu się torebki z cukrem pudrem wysypały. Stąd ten zapał.

NataliaW

2020-01-21, 21:54
Mistrzowie lewego pasa... Szkoda, że ten co spieprzył nie rozj***ł się obok

normale

2020-01-21, 22:57
Ale przyznajcie, że nie jeden chciałby tak zrobić tym p*zdom na lewym pasie

URAGE

2020-01-21, 23:11
normale napisał/a:

Ale przyznajcie, że nie jeden chciałby tak zrobić tym p*zdom na lewym pasie



Nie ma to jak zaj***ć kogoś za jazdę zgonie z przepisami co?

W życiu spotkałem chyba tylko raz jedną p*zdę, co na drodze ekspresowej jechała 90km/h lewym pasem blokując go, gdy na prawym ciągnął się łańcuszek ciężarówek. Natomiast już kilkanaście razy jakiś tępy ch*j bez grama mózgu i wyobraźni, który musi zapie**alać 200km/h po godzinie 17 do domu i jadąc za mną wyprzedza mnie prawym pasem, gdzie ma ciężarówkę/autobus i koniecznie musi wbić mi się pod maskę, bo jadę tylko te 120-130, tak jak kolejne 20 samochodów przede mną.

Rozsądek k***a, rozsądek. Furiatów na drodze ściąga się z drzew i wyciąga z rowów, niestety najczęściej wraz z innymi, ofiarami debilizmu.

Kotierez

2020-01-22, 01:29
nie popieram ale rozumiem :)

hizoo

2020-01-22, 02:16
kultura blokowania lewego pasa jak w u nas

IOI

2020-01-22, 08:18
@URAGE skoro ktos cie wyprzedza prawym to znaczy ze blokujesz lewy i cie tam nie powinno byc

edmund

2020-01-22, 08:21
j***ć te p*zdy co blokują lewy pas,
trzy pasy ruchu , biały jedzie niewiele szybciej od ciężarówek na prawym, ale głupi ch*j nie może zająć środkowego

GrabarzMaro

2020-01-22, 11:52
URAGE napisał/a:

Nie ma to jak zaj***ć kogoś za jazdę zgonie z przepisami co?
W życiu spotkałem chyba tylko raz jedną p*zdę, co na drodze ekspresowej jechała 90km/h lewym pasem blokując go, gdy na prawym ciągnął się łańcuszek ciężarówek. Natomiast już kilkanaście razy jakiś tępy ch*j bez grama mózgu i wyobraźni, który musi zapie**alać 200km/h po godzinie 17 do domu i jadąc za mną wyprzedza mnie prawym pasem, gdzie ma ciężarówkę/autobus i koniecznie musi wbić mi się pod maskę, bo jadę tylko te 120-130, tak jak kolejne 20 samochodów przede mną.
Rozsądek k***a, rozsądek. Furiatów na drodze ściąga się z drzew i wyciąga z rowów, niestety najczęściej wraz z innymi, ofiarami debilizmu.



Idż oddaj prawko człowieku. Jazda lewym pasem jest NIEDOZWOLONA gdy masz możliwość jechania prawym. Jak ten biały jechał wg ciebei zgodnie z przepisami, to ty chyba w Anglii zdawałeś PJ.

darayavahus

2020-01-22, 13:01
normale napisał/a:

Ale przyznajcie, że nie jeden chciałby tak zrobić tym p*zdom na lewym pasie



"Zabawne", że to mi tak robią sk***ysyny, kiedy ich mijam prawym pasem :| i to nie raz. Na szczęście z reguły zostawiam zapas mocy, by sp***olić.

russian-roulette

2020-01-22, 14:29
Będzie miał nauczkę, że lewy pas to nie kółko różańcowe

URAGE

2020-01-22, 18:53
IOI napisał/a:

@URAGE skoro ktos cie wyprzedza prawym to znaczy ze blokujesz lewy i cie tam nie powinno byc



Debilu naucz się czytać.

Prawy pas zajęty przez ciąg ciężarówek, busa czy jakikolwiek inny zamulacz. Godzina 17, po pracy na drodze w ruchu połowa polaków, droga zaj***na autami. Jadę więc tyle, ile k***a się da lewym pasem wymijając prawy, gdzie ruch toczy się 90km/h.

Jak twoim zdaniem zamulam 120 a 130 na lewym w takich okolicznościach to sam oddaj to prawo jazdy jełopie. Ci, którzy wyprzedzają mnie w takich okolicznościach to j***ne, upośledzone ameby za kierownicą Audi/BMW, których "nie stać" na spokojną jazdę, bo 2 minuty na trasie zaoszczędzone są warte ryzyka powodowania wypadku.

Rozumiesz, czy mam Ci to rozrysować?

kabaszma

2020-01-22, 20:36
URAGE napisał/a:

Debilu naucz się czytać.
Prawy pas zajęty przez ciąg ciężarówek, busa czy jakikolwiek inny zamulacz. Godzina 17, po pracy na drodze w ruchu połowa polaków, droga zaj***na autami. Jadę więc tyle, ile k***a się da lewym pasem wymijając prawy, gdzie ruch toczy się 90km/h.
Jak twoim zdaniem zamulam 120 a 130 na lewym w takich okolicznościach to sam oddaj to prawo jazdy jełopie. Ci, którzy wyprzedzają mnie w takich okolicznościach to j***ne, upośledzone ameby za kierownicą Audi/BMW, których "nie stać" na spokojną jazdę, bo 2 minuty na trasie zaoszczędzone są warte ryzyka powodowania wypadku.
Rozumiesz, czy mam Ci to rozrysować?



Jesteś albo k***a głupi albo k***a biedny i musisz się dowartościować. Jak już tak się wleczesz to zjedź między tiry, przepuść buraka co się śpieszy i go więcej nigdy nie zobaczysz. Ty nic nie stracisz a on jak robi trasę to dojedzie godzinę szybciej albo skończy na hardzie.