18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ratownictwo medyczne

dogip • 2020-02-09, 11:10
Prawidlowa reakcja.

A czym by to się skończyło gdyby to była policja?


jazeck

2020-02-09, 15:03
Na ch*ja oni zwalniają na 2pasmówce?

kokos_123

2020-02-09, 16:19
Jest dość dużo materiałów na sadistic-u, jak takie drzwi zabijają pieszych, rowerzystów, skuterzystów, aż dziwne, że nikt wcześniej nie zatrzymał gościa...

Sam pamiętam że zamykałem jednej kobiecie takie drzwi w Ducato 14, jak jej się otworzyły podczas jazdy, k***a były zapięte na zasuwkę, taką k***a zwykłą jak w kiblach czasem jest :shock: , bez żadnej kłódki czy czegokolwiek aby zabezpieczy (bo to była ta najprostsza, podnosisz w górę i przesuwasz). Toż to k***a było w ch*j niebezpieczne jak to sobie przypominam, otworzy się na dziurze i zabije przechodnia.

pedojj

2020-02-09, 16:32
jakuzapk napisał/a:

Przepisy jasno określają w jakich sytuacjach pojazd uprzywilejowany ma prawo użyć sygnałów dzwiękowych i świetlnych.
Niestety, kierowca karetki przekroczył uprawnienia za co przełożeni mogą lecz nie muszą mu kazać się tłumaczyć.
Kwestia przełożonego bo znam takiego który by powiedział dobra robota, inny powiedziałby że ma napisać wyjaśnienie i zrobilibymu postępowanko dyscyplinarne...
Takie czasy.
Dla kierowcy pogotowia ratunkowego, kufel dużego zimnego.



Każde odpalenie "bomb" jest teraz rejestrowane, jechali za nim przez jakiś czas więc na 100% ustalili przez radio odpalenie sygnału

racing

2020-02-09, 19:09
Velturek napisał/a:

Fajnie, że jakiś frajer co to nagrał wrzucił do neta aby później się kierowca karetki tłumaczył za odpalenie dyskoteki...
Wszędzie konfidenci...



Zauważ ile czasu jechał za karetką, ślepy raczej nie jest i widział co się dzieje od momentu dojechania do tyłu lodówki. Także ja zakładam, że gość po zauważeniu zagrożenia zdał sobie sprawę z tego, że może mieć przepie**olone gdyby zareagował natychmiast. Więc zgłosił, zapytał dyżurnego o możliwość włączenia sygnałów świetlnych i po uzyskaniu zgody odpalił. Pełen profesjonalizm i kompetencje, także krata piwa dla załogi karetki. ;-)

kamilja

2020-02-09, 20:29
Drzwi miały ogranicznik i nie otwierały się poza obrys kabiny. Karetka zaś robi za policję, a pacjentów to już im się nie chce z takim zapałem ratować. To chory kraj, chorych ludzi.

robsonx79

2020-02-09, 21:00
Same bomby, bez dźwięku, nic nie znaczą. Nikt nie będzie miał z tego powodu problemów. Widać, kto tutaj ma prawko, a kto z piwnicy pisze.

JednorękiBandyta

2020-02-09, 21:43
k***a XD ale ludzie pie**olicie ch*j z prawem nikt tego ruszać nie bd prokuratura czy policja... dał mu znać jak normalny człowiek i tyle... Koniec tematu dobrze zrobił....

Wy byście k***a analizowali kodeks w głowie pół godziny a potem w takiej błahostce komuś k***a pomogli??? To wale takich rudych zjebów :D