18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Rasistowska skórka od banana

Andre1945 • 2017-11-21, 15:58
Sytuacja z USA sprzed paru miesięcy. Student (biały) jadł banana i nie mogąc znaleźć kosza, położył skórkę na drzewie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że znaleźli ją czekoladowi osobnicy, którzy poczuli się ''urażeni'' tym ''rasistowskim'' atakiem. Część się poryczała, część zaczęła protestować, bo ''nie czuja się mile widziani'' i ''bezpieczni'' w tym kraju.

W odpowiedzi zawieszono wszystkie imprezy na kampusie na weekend i zorganizowano wykład (!!!) o rasizmie - zamierzonym, lub nie.

Sam zainteresowany próbował się wytłumaczyć, ale afera obiegła całe Stany i generalnie już wszyscy obarczyli go winnym, a w mediach wydarzenie nazwano ''okropnym aktem rasistowskim i obraźliwym''

http://thehayride.com/2017/09/the-racist-greek-banana-scandal-is-the-most-embarrassing-thing-that-has-ever-happened-to-ole-miss/

http://www.nationalreview.com/article/451013/banana-peel-frightens-ole-miss-fraternity-retreat-canceled-mississippi

Co do chudego byka się dzieje z tym światem? :samoboj:

Po tagach i wyszukiwarce nie znalazłem.

jessjess

2017-11-21, 21:09
Cały dym jest o to, że powiesił samą skórkę a powinien zawiesić całego, i oni się na to nabrali.

Loaloa

2017-11-21, 21:54
Widzę, że źródła to dwa największe amerykańskie dzienniki. A potem sadolowe prawactwo będzie innych nazywać bezmózgimi lemingami, którzy łykają wszystko jak leci.

BenderXXX

2017-11-21, 21:58
@up

Taa... wiemy ty masz monopl na połykanie. Tata i jego chłopak nie lubią jak wypluwasz.

AN...........or

2017-11-21, 22:03
Ja podsumuję to tak. j***ć j***nych murzynów. Tyle w temacie.

Krak

2017-11-22, 08:10
Od dziś każdą skórę po zjedzonym bananie wieszam na drzewie.

Wiewór

2017-11-22, 08:18
poligon6 napisał/a:

To co w USA wyprawia lewactwo to porażka. Nie podoba im sie Generał Lee, ale juz nic nie mówia ze Washyngton miał niewolników. Psiocza na Kolumna ze jest winny zagłady indian. Racje miał Brejvik że strzelał do przyczyny choroby nie jej skutku.


Waszyngton miał niewolników bo takie wtedy były czasy.
Traktował ich dobrze a w testamencie napisał, że po jego śmierci będą wolnymi ludźmi. Tak się też stało.

Lepszym przykładem będzie Andrew Jacskon. Moczymorda, chuligan i ludobójca Indian. To jest facet o którym nie można napisać jednego dobrego zdania. Został prezydentem US i A...

nowynick

2017-11-22, 10:40
Krak napisał/a:

Od dziś każdą skórę po zjedzonym bananie wieszam na drzewie.



W Polsce to co najwyżej Ci SM mandat wpie**oli, a nie wywołasz aferę :D

Timitum

2017-11-22, 12:27
Ciekaw jestem czy/kiedy biali się wk***ią i zrobią reaktywację KKK. Jak nie, to sami będą mieli przej***ne, bo zachodni mejnstrim traktuje białych jak Hitler żydów we wczesnych 30'ch.

~Velture

2017-11-22, 13:22
A jak wyrzucę kotleta to jestem islamofobem i antysemitą?