18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

RAŚ maszeruje na "Zgodę"

vonreinert • 2015-01-25, 20:49


"Tragedia Górnośląska" obejmuje nie tylko epizod obozu "Zgoda", lecz także szereg aktów terroru wobec cywilnych mieszkańców Górnego Śląska. Niestety działacze Ruchu Autonomii Śląska obarczając Polaków winą za zbrodnie, zadają kłam historii, w której odpowiedzialność ponosił radziecki okupant.

Halman

2015-01-25, 20:57
Dla tych typków wszyscy którzy nie podpisują się pod RAŚ to okupanci biednego śląska... tyle że pierwsi volkslistę podpisywali...

Ko...........on

2015-01-25, 21:05
Niech mają swoją narodowość śląską. Zrobić autonomię w p*zdu niech sobie kopią ten j***ny węgiel. Postawimy sobie elektrownie atomową i wprowadzimy wizy do Polski. Niech się duszą w tym smogu i wynglu. j***ć te ich lewackie dopłaty do kopalni. Niech sami sobie renty wypłacają, a nie ja będę na darmozjada podatki łoił, bo sk***iel po 10 latach pracy dostanie emeryturkę.

PlenerPłocki

2015-01-25, 21:27
Narodowość Śląska istnieje. To fakt. Niezależnie od tego jak bardzo Polaków to może wk***iać.
Łączy nas jako obywateli Polski, lojalność wobec naszego państwa.
Nie widzicie że ktoś tu znowu próbuje nas podzielić i skłócić?

~tip.top

2015-01-25, 21:36
W 100% popieram RAŚ. Niech się staną oddzielnym państwem i wtedy jeden problem będziemy mieli z głowy. Całe społeczeństwo nie będzie musiało się na nich zrzucać... ciekawe skąd wtedy wezmą na te swoje górnicze przywileje.

el...........wy

2015-01-25, 21:46
@UP
Jestem w stanie się założyć, że gdyby Śląsk uzyskał autonomię to w przeciągu paru lat jego PKB per capita równałby się 3-4x PKB/c Polski. Więc w gruncie rzeczy dobrze im życzysz :)

~tip.top

2015-01-25, 21:55
elBiaauawy napisał/a:

@UP
Jestem w stanie się założyć, że gdyby Śląsk uzyskał autonomię to w przeciągu paru lat jego PKB per capita równałby się 3-4x PKB/c Polski. Więc w gruncie rzeczy dobrze im życzysz :)


Ja nikomu źle nie życzę ;) Jakby byli zdanie sami na siebie i nie mieliby kogo doić to by szybko ogarnęli te kopalnie i wydobycie zaczęłoby się opłacać, no ale wtedy musieliby zapie**alać jak w prywatnej "Silesii".
Jakby zaczęli sami na siebie zarabiać i sami za swoje 14-tki płacić to wszystkim by to wyszło na dobre ;)