18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Raport Pentagonu o UFO - co nam mówi? Analiza

Gorti • 2021-06-26, 09:24
Raport Pentagonu dotyczący UFO/UAP.


mygyry

2021-06-26, 23:22
Gość jest tak męczący swoim nudnym i przeciągłym sposobem mówienia, że szkoda na to czasu.

Momonti

2021-06-27, 00:18
pie**olisz, chłop opowiada w sposób nienachalny i obiektywny, ja tam lubię jego sposób narracji bez zbędnych wodotrysków i sztucznego spuszczania się

mygyry

2021-06-27, 09:42
Momonti napisał/a:

pie**olisz, chłop opowiada w sposób nienachalny i obiektywny, ja tam lubię jego sposób narracji bez zbędnych wodotrysków i sztucznego spuszczania się



Nienachalny? Zero płynności, mówi tak jakby teraz dopiero czytał to co chciał przedstawić bez żadnego przygotowania, 13minut materiału, który mógł trwać 5,możesz mu nawet obciągać, ale ch*jowo przygotowanego materiału nic nie zmieni.

Momonti

2021-06-27, 14:40
@up rozumiem że w twoich kręgach obciąganie to oznaka aprobaty dla czyichś działań, ale uwierz, nie wszędzie tak jest. Jeśli filmy autora ci nie leżą to ich nie oglądaj j***ny masochisto.

mygyry

2021-06-27, 16:08
Momonti napisał/a:

@up rozumiem że w twoich kręgach obciąganie to oznaka aprobaty dla czyichś działań, ale uwierz, nie wszędzie tak jest. Jeśli filmy autora ci nie leżą to ich nie oglądaj j***ny masochisto.



Wyłączyłem po 3 minutach, bo wolałbym poszukać tego raportu i go przeczytać, niż tracić 13m życia na to męczenie, jak ktoś chce coś recenzować to niech się przygotuje a nie k***a szuka w tekście i wtedy myśli co powiedzieć, po to jest opcja komentowania żeby można było ocenić czy coś jest ch*jowe lub nie. A ty brandzluj się dalej takim gównem.

MariolaBezPindola

2021-07-03, 14:42
tez uwazam ze pie**oli, nie da sie go sluchac !

Andrzejas

2021-08-11, 03:37
Sam kiedyś dostawałem k***icy, jak słuchałem Gortiego. Dzisiaj z niecierpliwością czekam na każdy jego nowy film. Zauważam duże postępy w przygotowanych przez niego materiałach.
Mój przyjaciel, gdy go poznałem te naście lat temu, też mnie wk***iał swoim sposobem mówienia, jakby miał ciasto w gębie, ale obowiązek szkolny skazywał mnie na uczęszczanie z nim do tej samej klasy i z czasem zupełnie przestało mi przeszkadzać to, w jaki sposób memła słowa. Jest inteligentny, zabawny i zawsze pomocny. Ze świecą takich szukać.
Nie każdy ma taki piękny i radiowy głos jak ja, ale to wcale nie oznacza, że nie powinien się odzywać. ;-)
Jeśli ma coś ciekawego do powiedzenia, to polecam trochę cierpliwości, a Gorti na pewno jest osobą, która mówi (czy tam czyta) interesujące rzeczy i zawsze jest obiektywny, co dzisiaj jest w sumie rzadkością.
Polecam "zasubskrybowanie kanału w oczekiwaniu na kolejne odcinki Kosmicznych Opowieści". :-)