18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Rap najlepszej marki

Sztrucla • 2016-01-07, 01:27

Sadole lubią, więc macie :D

Prajov

2016-01-07, 11:28
GKC napisał/a:

@prajov, "sol" k***a.


Dyuath napisał/a:

Darude-Sandstorm



Ambitnie do "bulu" k***ie karakany z sadola...
A ja mam to w piździe, jesteście ch*j warci.

castagir

2016-01-07, 11:52
Tak jak większość utworów z tego gatunku. Czym tu się zachwycać.

cbox

2016-01-07, 12:37
I to jest najlepszy dowód na to że z rapowaniem jak z jazdą na rowerze z tymi dwoma dodatkowymi kółkami z tyłu (co to się dzieciom zakłada żeby się nie wywracały). Każdy to potrafi. Nie trzeba mieć słuchu, znać się na nutach, ćwiczyć latami... Wystarczy w miarę dobry bit, kilka rymowanek i ludziska se będą słuchać tego bez wielkiego obrzydzenia i to nawet przeciętny hip-hopowy chłam. Nikt się nie zorientuje że to takie prostackie. Pamiętam jak była moda na rapowanie w mieście i każda klasa miała swojego undergrandowego wieszcza blokowisk. Teraz ta moda przeniosła się na wioski, (wieś zawsze łapie takie mody trochę później). No i spoko, ja też lubię sobie posłuchać tylko niech "raperzy" mają trochę pokory co do swoich osiągnięć bo rapowanie to nie wyczyn. Jak ktoś ma fajne ciekawe brzenie, dobre teksty z przekazem to szacunek. Natomiast jak ktoś ciągle rapuje o rapowaniu, to może się wybić tylko przy mniej wymagającej publiczności. To trochę jak z tymi programami "Trudne Sprawy", zawsze będą miały większą oglądalność niż Teatr Telewizji, albo 1z10, a scenariusze do tych "Spraw" to chyba każdy by mógł napisać, w czasie siedzenia na klopie. Tylko czy można być z tego dumnym?

TrissMerigold

2016-01-07, 12:54
cbox napisał/a:

I to jest najlepszy dowód na to że z rapowaniem jak z jazdą na rowerze z tymi dwoma dodatkowymi kółkami z tyłu (co to się dzieciom zakłada żeby się nie wywracały). Każdy to potrafi. Nie trzeba mieć słuchu, znać się na nutach, ćwiczyć latami... Wystarczy w miarę dobry bit, kilka rymowanek i ludziska se będą słuchać tego bez wielkiego obrzydzenia i to nawet przeciętny hip-hopowy chłam. Nikt się nie zorientuje że to takie prostackie. Pamiętam jak była moda na rapowanie w mieście i każda klasa miała swojego undergrandowego wieszcza blokowisk. Teraz ta moda przeniosła się na wioski, (wieś zawsze łapie takie mody trochę później). No i spoko, ja też lubię sobie posłuchać tylko niech "raperzy" mają trochę pokory co do swoich osiągnięć bo rapowanie to nie wyczyn. Jak ktoś ma fajne ciekawe brzenie, dobre teksty z przekazem to szacunek. Natomiast jak ktoś ciągle rapuje o rapowaniu, to może się wybić tylko przy mniej wymagającej publiczności. To trochę jak z tymi programami "Trudne Sprawy", zawsze będą miały większą oglądalność niż Teatr Telewizji, albo 1z10, a scenariusze do tych "Spraw" to chyba każdy by mógł napisać, w czasie siedzenia na klopie. Tylko czy można być z tego dumnym?



Co do Twojego zdania na temat rapu się zgadzam oprócz jednej rzeczy. Mam we wsi kupę rodziny i z tym twierdzeniem, że "moda przeniosła się na wioski" to bajki wyssane z palca. Nie znam chyba ani jednej osoby mieszkającej na wsi i słuchającej rapu, w przeciwieństwie do znajomych z miasta...

ł...........44

2016-01-07, 13:15
Rap jak każdy rodzaj muzyki, jest lepszy i gorszy, zależy kogo się słucha. I nie każdy może się nauczyć rapować od tak, jeśli tak sądzisz to sam spróbuj i się wybij, przecież to proste, nie? No chyba że mówimy o ,,artystach" piszących kawałki w stylu p*zda nad głową, ale dla mnie to nie jest rap tylko parodia jakaś. Posłuchaj O.S.T.R.a, Miuosha, poprzedniej płyty Zeusa, myślę że zauważysz różnicę. A duża część czołówki polskiego rapu ma większe pojęcie o muzyce niż gwiazdki pop z eski. Gusta są różne, ale to nie znaczy że można generalizować i oceniać całą scenę na podstawie poczynań kilku durni.

eunstachy

2016-01-07, 13:36
kiljan2 napisał/a:



Eustachy widzę, że opozycja inwestuje w informatyzację młodych, zdolnych. Filmik ekstraklasa, sam Michael Bay by tak nie dał rady. Ta synchronizacja i te ujęcia, o dramaturgi podkładu już nie wspomnę. Składałeś to w Paint-cie czy za pomocą magnetowidu?? A masz coś może z marszu KOD-u?? Bo przy tych zdolnościach reżyserskich to może bym wreszcie te 50 tyś ludzi tam zobaczył.



Jak mi zapłacą za wrzucanie marszu z KODu to będę dodawał! :D

Bardzo dziękuję za Twoją pochwałę!

marcin1414

2016-01-07, 14:40
eunstachy napisał/a:



Jak mi zapłacą za wrzucanie marszu z KODu to będę dodawał! :D

Bardzo dziękuję za Twoją pochwałę!


Sprzedajna k***a, co da dupy za drobne..

rondżeremi

2016-01-07, 15:53
kiljan2 napisał/a:



Eustachy widzę, że opozycja inwestuje w informatyzację młodych, zdolnych. Filmik ekstraklasa, sam Michael Bay by tak nie dał rady. Ta synchronizacja i te ujęcia, o dramaturgi podkładu już nie wspomnę. Składałeś to w Paint-cie czy za pomocą magnetowidu?? A masz coś może z marszu KOD-u?? Bo przy tych zdolnościach reżyserskich to może bym wreszcie te 50 tyś ludzi tam zobaczył.


szybka riposta hle hle hle bo w malym móżdzku nie mieści ci się ze PO to gowno i PIS też tylko z innego szamba.

Sprytna logika zaszufladkowania kogoś natychmiast jak jest sie fanem obecnych oszołomów.

kiljan2

2016-01-07, 16:15
rondżeremi napisał/a:


szybka riposta hle hle hle bo w malym móżdzku nie mieści ci się ze PO to gowno i PIS też tylko z innego szamba.

Sprytna logika zaszufladkowania kogoś natychmiast jak jest sie fanem obecnych oszołomów.



Nie jestem fanem PIS-u, stawiam ich na równi z obecną "opozycją".

Ukan1o

2016-01-07, 20:17
noooo.... uśmiałem sie....

Popson

2016-01-07, 23:02
W końcu dobry rap widzę na mieście 8-)

yatoya

2016-01-07, 23:53
ooo!!! Dr. Bre na bicie :)

przemi01

2016-01-08, 03:24
Niedościgniony wzór:

Pokoyo

2016-01-10, 23:08
Da się to jakoś zapętlić ? :D

Sztrucla

2016-01-11, 00:40
Pokoyo napisał/a:

Da się to jakoś zapętlić ? :D


Też bym chciał :D