18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

doopa

2015-07-05, 21:09
brak piwa, za "nie materiał własny"
a tak po za tym jak Kubica zaczął jeździć w WRC, to się zaczął bum i wielkie zainteresowanie tego typu rajdami, i tylko jeżdżą takie buraki i wieś robią, nie pomijając syfu jaki po sobie zostawiają

KI...........R3

2015-07-05, 21:38
@up Sam jesteś burak. WRC to sport z tradycjami może nie tak bardzo popularny w Polsce (Choć mamy jedną z lepszych imprez Rajd Polski.) Ale Portugalia, Skandynawia, Francja. I dzięki takim rajdom powstały wspaniałe citroeny, peugeoty,lancie (Zmodyfikowane rzecz jasna.) A jak taki cwany jesteś to zrób rundkę w lesie ze średnią przejazdową po wyżej 100 km/h, wrzuć potem na sadola i zwrócę ci honor. A jak się zajebiesz to fotki niech jakiś twój kolega na harda da.



Ar1xxxx

2015-07-05, 21:40
za skok autka leci piwko :D ... i za cos jeszcze tez poleci piwko...




za kolesia z kolorowa czapka i smigielkiem na glowie :lol: !

kulad8

2015-07-05, 21:50
Kubica dzisiaj na ostatnim oesie jechał na kapciu , wiem bo oglądałem w tv. ehehhe

doopa

2015-07-05, 21:57
@KIERR3
widzę że jesteś idiotą, także nie będę się rozwodził za bardzo..
niedługo koniec wakacji i do gimnazjum z powrotem, także do książek a nie przed komputerkiem całymi dniami przesiadywanie

KI...........R3

2015-07-05, 22:14
@up Dopiero wakacje się zaczęły ale ok. Nie nazywaj mnie idiotą skoro mnie nie znasz. Nazwałem cię burakiem tylko dlatego że twój komentarz prowokował i aż się prosił o zobrazowanie twojego zakrojonego toku myślenia na temat motosportu WRC. Nie znasz się to nie wypowiadaj się w tej kwestii. Mam 19 i uczęszczam do technikum, ale ty swój wiek to chyba nieco zawyżasz użytkowniku doopa ;-)

Szczam_na_Zakrystii

2015-07-05, 22:47
doopa napisał/a:

brak piwa, za "nie materiał własny"
a tak po za tym jak Kubica zaczął jeździć w WRC, to się zaczął bum i wielkie zainteresowanie tego typu rajdami, i tylko jeżdżą takie buraki i wieś robią, nie pomijając syfu jaki po sobie zostawiają



Co ty k***a pie**olisz :?: :!:
Weź idioto, buraku, pacanie się nie wypowiadaj w tematach o których nie masz zielonego pojęcia!

l0tt4r

2015-07-05, 23:17
ech... i sadol i gównoburze... jedź Robert, a ja skroluje dalej :)

Larennn

2015-07-06, 00:48
Piwo za zajebistą czapke z wiatraczkiem :D

Ghost93

2015-07-06, 00:49
Piwo za to, że Kubica ostro zapie**ala, jak widać na załączonym filmiku i nie oszczędza maszyny. Tak jeździli B-grupowi, więc tym bardziej go za to cenię.

Pietia82

2015-07-06, 01:11
Karny ku*as dla autora. To nie Kubica tylko Kris Meeke.

Od kiedy Kubica jeździ Citroenem Ds3 w barwach RedBull?

Zyonic

2015-07-06, 01:39
@up, Karny ku*as dla Ciebie, Citroen już od kilku lat nie jest sponsorowany przez Red Bulla, Red Bull sponsoruje teraz Volkswagena, Citroen jest sponsorowany przez szejków z Abu Dhabi i przez Totala. Skok Roberta jest w dalszej części filmu.

Ar...........ch

2015-07-06, 08:13
szkoda, ze nie bylo ripleja ;(

Baldzi

2015-07-06, 08:44
A Kubica przypadkiem znowu nie rozj***l się gdzieś przy finiszu?