18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rach CIACH pach

mandel9 • 2021-08-15, 23:16
Materiał własny

Kiedy wróciłem z pracy standardowa chciałem wypić browara, jednak coś poszło nie tak








PoProstuNIKT

2021-08-16, 12:28
radek225 napisał/a:

I jak zwykle, jak ktoś wrzuci zdjęcie, gdzie widać fragment domu/mieszkania, zawsze przyjdzie jakaś k***a skrytykować. Choć nawet tu nie ma co krytykować, bo zwyczajnie widać tylko fragment zlewu. Pochwal się swoją komunistyczną meblościanką w swoim m2 30m2 po dziadkach na patolskim osiedlu Sosnowca.
Miernota to była kswya twojego ojca, gdy był jeszcze nastoletnim łebkiem. Tak mówił na niego jego ojciec, czyli twój dziadek. Potem poszła fama i mówili tak na niego w szkole, a potem w pracy. Teraz ta ksywa przeszła na ciebie. Swoje dobre rady zostaw dla siebie i swoich dzieci wujku mierna rada.



ch*j cie obchodzi co mam w domu, jak mnie upie**oli komar to wrzuce fotki jak ty a mam k***a złote zlewy i wóde w kranie. nie cfaniakuj rurkowcu, to że zdarł ci się naskórek z paluszka jak mi naplet z ch*ja to nie znaczy że jestes RAMBO. zapamietaj to sobie to raz




dwa to k***a SADISTIC (strona z czarnym HUMOREM co niektórzy zapomnieli)

radek225

2021-08-16, 12:40
ecnart napisał/a:

ch*j cie obchodzi co mam w domu, jak mnie upie**oli komar to wrzuce fotki jak ty a mam k***a złote zlewy i wóde w kranie. nie cfaniakuj rurkowcu, to że zdarł ci się naskórek z paluszka jak mi naplet z ch*ja to nie znaczy że jestes RAMBO. zapamietaj to sobie to raz
dwa to k***a SADISTIC (strona z czarnym HUMOREM co niektórzy zapomnieli)



Naucz się panować nad swoimi emocjami frustracie. Gniew i wściekłość to tylko oznaka słabości, jeśli nie potrafisz pokonać oponenta w rozmowie na merytorykę i argumenty.

sQniasty

2021-08-16, 14:24
Bo pić to trzeba umić :-) :-) :-)

PoProstuNIKT

2021-08-16, 16:05
radek225 napisał/a:

Naucz się panować nad swoimi emocjami frustracie. Gniew i wściekłość to tylko oznaka słabości, jeśli nie potrafisz pokonać oponenta w rozmowie na merytorykę i argumenty.



to Ty sie zbulwersowałeś że ktoś śmiał Cię skrytykować, jak nie chcesz żadnej krytyki to nie wrzucaj fot z zadrapaniami :amused:

radek225

2021-08-16, 17:19
ecnart napisał/a:

to Ty sie zbulwersowałeś że ktoś śmiał Cię skrytykować, jak nie chcesz żadnej krytyki to nie wrzucaj fot z zadrapaniami



Sęk w tym że ja nic tutaj nie wrzuciłem

N0laan

2021-08-16, 20:15
Świetna histria bedzie co wnukom opowiadac jak dasz rade je zrobic

noczesc

2021-08-16, 20:29
[quote="Dupaapud"]@autor, pa jak mi się porobiło na nodze. Krzaki. Krzaki mnie podrapały. Kilkanaście cm wyżej i po jajkach

debolek

2021-08-16, 23:35
To trzeba być niedoj***nym, żeby przy tak prostej czynności się pociąć... k***a do wódki nie startuje bo ci łeb ujebie.

Jokerd

2021-08-17, 00:41
radek225 napisał/a:

I jak zwykle, jak ktoś wrzuci zdjęcie, gdzie widać fragment domu/mieszkania, zawsze przyjdzie jakaś k***a skrytykować. Choć nawet tu nie ma co krytykować, bo zwyczajnie widać tylko fragment zlewu. Pochwal się swoją komunistyczną meblościanką w swoim m2 30m2 po dziadkach na patolskim osiedlu Sosnowca.
Miernota to była kswya twojego ojca, gdy był jeszcze nastoletnim łebkiem. Tak mówił na niego jego ojciec, czyli twój dziadek. Potem poszła fama i mówili tak na niego w szkole, a potem w pracy. Teraz ta ksywa przeszła na ciebie. Swoje dobre rady zostaw dla siebie i swoich dzieci wujku mierna rada.


radek, cipeczko rozj***na. Musisz jeszcze pocwiczyc riposty, slabo Ci idzie. :-(

Paulina993

2021-08-18, 04:42
Piwko za Keitha w awatarze :evil: