18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rach CIACH pach

mandel9 • 2021-08-15, 23:16
Materiał własny

Kiedy wróciłem z pracy standardowa chciałem wypić browara, jednak coś poszło nie tak








sothis

2021-08-16, 00:27
Ej, Autorze Szanowny, ale Ty w te szklankę z piąchy przywaliłeś? Perła jak na ekonomiczny trunek całkiem spoko, nie wiem czego jakieś dziwne ludize po niej cisną. Pracowałem w sklepie z piwami craftowymi, piłem browary po 100zl za butelkę, lezakowane w beczkach po ch*j wie czym, robione w kooperacji Pinty z jakimś japońskim piwem, piłem imperium prunum, prawdopodobnie najbardziej doj***ny porter ever, pierwsza warka (ojej, ta kultowa! ). Ale k***a, trzeba być faktycznie jakimś innym, żeby czepiać się piwa za 2,5zl, że nie smakuje jak coś kilka razy droższego.

BTW Namysłów też jest ok jako piwo codzienne :)

kapelan_szturmowy

2021-08-16, 00:33
k***a naprawde? już niedługo będą tu zdjęcia jak kogoś pokrzywa na działce poparzyła...

adderwlkp

2021-08-16, 00:43
A słyszał ktoś, że niedzielna praca w uj się obraca? No.

petru23

2021-08-16, 01:12
@radek225

Po kiego kaczora wrzucasz swoje fotki z chłopakiem?

radek225

2021-08-16, 01:26
petru23 napisał/a:

@radek225
Po kiego kaczora wrzucasz swoje fotki z chłopakiem?



Czy ty naprawdę jesteś aż tak ślepy i nie poznajesz siebie ze swoim partnerem?

Pralpunkt

2021-08-16, 01:39
Pij wódkę
Mniejsze straty
Lepszy efekt

Jokerd

2021-08-16, 06:40
radek225 napisał/a:

Czy ty naprawdę jesteś aż tak ślepy i nie poznajesz siebie ze swoim partnerem?



Zapmietaj miernoto, ze tego typu ch*jowe odpowiedzi na czyjąś dojebkę rzadko wychodzą śmiesznie, zazwyczaj kompromitująco ch*jowo. Wiec jak juz cie ktos pocisnal to czasami lepiej zamilknac, niz probowac byc smiesznym w stylu dzieci z podstawowki

:roll:

barnaba44

2021-08-16, 07:16
ecnart napisał/a:

zlew z marmuru a perły za dwa pieńdziesiont napie**ala, ale k***a patusiarnia



moze wynajmuje :P

Mrrm

2021-08-16, 08:12
Po pracy browarek, co za stereotypowy polak.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-08-16, 08:48
ecnart napisał/a:

zlew z marmuru a perły za dwa pieńdziesiont napie**ala, ale k***a patusiarnia



Że co k***a??? Z marmuru??
Taki zlew kupisz za 200zł. Więc bez jaj...

Wiewór

2021-08-16, 10:38
Ciężki alkoholizm. Wracasz z roboty i od razu musisz się nafukac piwskiem

radek225

2021-08-16, 11:15
ecnart napisał/a:

zlew z marmuru a perły za dwa pieńdziesiont napie**ala, ale k***a patusiarnia



I jak zwykle, jak ktoś wrzuci zdjęcie, gdzie widać fragment domu/mieszkania, zawsze przyjdzie jakaś k***a skrytykować. Choć nawet tu nie ma co krytykować, bo zwyczajnie widać tylko fragment zlewu. Pochwal się swoją komunistyczną meblościanką w swoim m2 30m2 po dziadkach na patolskim osiedlu Sosnowca.

Jokerd napisał/a:

Zapmietaj miernoto, ze tego typu ch*jowe odpowiedzi na czyjąś dojebkę rzadko wychodzą śmiesznie, zazwyczaj kompromitująco ch*jowo. Wiec jak juz cie ktos pocisnal to czasami lepiej zamilknac, niz probowac byc smiesznym w stylu dzieci z podstawowki



Miernota to była kswya twojego ojca, gdy był jeszcze nastoletnim łebkiem. Tak mówił na niego jego ojciec, czyli twój dziadek. Potem poszła fama i mówili tak na niego w szkole, a potem w pracy. Teraz ta ksywa przeszła na ciebie. Swoje dobre rady zostaw dla siebie i swoich dzieci wujku mierna rada.

MarianSkarpeta

2021-08-16, 11:33
:evil: :evil: nie jesteś mezczyzna jeśli nie potrafisz otworzyć piwa :evil: :evil: