18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rąbanie drewna

crossdressphyxia • 2021-07-27, 14:50
Tak, udało się :-D



C0C0JUMBO

2021-07-27, 14:55
Siekiery były znane już w epoce Kamienia łupanego, a gościu w XXI w nie potrafi z niej korzystać :roll:

plastic

2021-07-27, 15:03
C0C0JUMBO napisał/a:

Siekiery były znane już w epoce Kamienia łupanego, a gościu w XXI w nie potrafi z niej korzystać



jest XXI wiek, a ty nie wiesz co to jest epoka kamienia łupanego. jakie k***a siekiery, chyba kamienie na patykach.
50 tys. lat temu ludzie potrafili zapamiętać każdą roślinę, jaka rośnie w odległości kilkunastu kilometrów od ich domu, a ty gubisz okulary w kiblu.

stary, jest XXI wiek, korzystaj z wiedzy, flintstonowie to nie był film dokumentalny :roll:

~_Yarko_

2021-07-27, 15:48
plastic napisał/a:

... flintstonowie to nie był film dokumentalny


Zniszczyłeś moje dzieciństwo :szloch:

JaTylkonaChwile

2021-07-27, 16:17
plastic napisał/a:

jest XXI wiek, a ty nie wiesz co to jest epoka kamienia łupanego. jakie k***a siekiery, chyba kamienie na patykach.
50 tys. lat temu ludzie potrafili zapamiętać każdą roślinę, jaka rośnie w odległości kilkunastu kilometrów od ich domu, a ty gubisz okulary w kiblu.
stary, jest XXI wiek, korzystaj z wiedzy, flintstonowie to nie był film dokumentalny



jakie 50 tys lat temu? Wszyscy wiedzą, ze Ziemia ma okolo 6 tys lat max... zaraz zapytasz o zrodlo : https://biblia.deon.pl/ ;)

Diux

2021-07-27, 17:33
Jebie fejkiem na 8,5km

sebito

2021-07-27, 17:48
typ pewnie chleje dzien w dzien, to nie ma co sie dziwic, ze kosci mu pekaja przy kazdej okazji

baronturbina

2021-07-27, 18:13
Zastanawia mnie to czemu oni w klapkach rabią ? Ten film mnie zaskoczył bo myślałem ze w gołą stopę przypie**oli.

Bandzior020

2021-07-27, 18:41
A co on kurla gnaty ma z duraluminium? :-/

bloodwar

2021-07-27, 21:09
Co tak się drzesz, porąbało cię? :)

cesarz1982

2021-07-27, 21:26
plastic napisał/a:

jest XXI wiek, a ty nie wiesz co to jest epoka kamienia łupanego. jakie k***a siekiery, chyba kamienie na patykach.
50 tys. lat temu ludzie potrafili zapamiętać każdą roślinę, jaka rośnie w odległości kilkunastu kilometrów od ich domu, a ty gubisz okulary w kiblu.
stary, jest XXI wiek, korzystaj z wiedzy, flintstonowie to nie był film dokumentalny








marcino_zly

2021-07-27, 21:27
plastic napisał/a:

jest XXI wiek, a ty nie wiesz co to jest epoka kamienia łupanego. jakie k***a siekiery, chyba kamienie na patykach.
50 tys. lat temu ludzie potrafili zapamiętać każdą roślinę, jaka rośnie w odległości kilkunastu kilometrów od ich domu, a ty gubisz okulary w kiblu.
stary, jest XXI wiek, korzystaj z wiedzy, flintstonowie to nie był film dokumentalny



Dzisiaj pamiętają 'loga, znaczki, emblematy...' firm które produkują szmaty.
Przyszłość ludzkości-podstawówka nie skończona a doktorat z jebaczki już jest heh
Ja pie**ole, dzisiejsza "młodzież" nawet nie wie z czego jest syrop klonowy buhahahhahahahahahah i jak klon wygląda-co to jest w ogóle?? Hahahaha

:roll: