18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Qui pro quo.

de_Sade • 2019-07-04, 19:48
Zaczęło się od tego, że pan na wózku chciał sobie przejechać przez ulicę...


Puczysta

2019-07-04, 20:27
No i po ch*j się wtrącał!
Gość na wózku szybko sp***olił. Problemu ze staniem na środku jezdnia nagle nie ma, a gość z łeb rozj***nym, możliwe ze ze wstrząsem mózgu, leży pod samochodem.

Ca...........on

2019-07-04, 20:29
Brakowało tam jeszcze tylko człowieka bez nóg i rąk, który podskakiwałby na pośladkach i próbował wszystkich gryźć w krocze.

czakalakax

2019-07-04, 20:52
a wszystko zaczelo sie od grubego wieloryba . baby sa glupie

stiuardPL

2019-07-04, 20:55
Oby ten cwaniaczek wpie**ol od dziadka dostał. Bohater pie**olony...

korowiow777

2019-07-04, 21:42
Wina tej j***nej spasionej p*zdy. Chciała dziadka wyj***ć z wózka, szmata, przeszkodził jej kaleka z kula ale wj***ł się żółtokoszulkowy rycerzyk. Mam nadzieję że go sklepali okrutnie.

szpiqlec

2019-07-04, 21:42
Ale zajebisty film, te zwroty akcji i zmieniające się sympatie. lepsze niż Gra o Tron. Prawie tak dobre jak Janosik.

Shanttyy

2019-07-04, 21:55
No i wszystko przez grubą krowę, pewnie jakaś j***na feministka czy inne dziadostwo...

Nellum

2019-07-05, 04:32
ja pie**ole bić kaleke to tak jak startować do dziecka albo zwierzęcia j***ne śmiecie a ten typ w żółtej szmacie to powinni go tam rozj***ć ta zaj***ła mu kule a ten go na p*zde no k***a mać -.-

Edit: Dobrze chociaż, że ziomek na wózku pod koniec bezpiecznie odpływa kajakiem ;-)

Wiewór

2019-07-05, 08:52
Co tu się odj***ło. Kaleki z dziadami się nadupcają.

panar3

2019-07-05, 13:00
Aż parę razy obejrzałem bo dawno na sadolu taka akcja nie gościła. Podoba mi się rozwój sytuacji oraz ukazanie prawdy o tym zj***nym społeczeństwie, a mianowicie:
1. Niepełnosprawny w świadomy sposób korzysta z tego że większość całuje takich jak on w dupę w obawie darcia mordy o nietolerancji
2. Spasiona locha wyłazi na pierwszy plan jeszcze bardziej świadomie i bawi się w szeryfa egzekutora bo albo jest głupia albo poj***na (oksymoron jak ch*j)
3. Kaleka broni kaleki bo kaleka to kaleka a w ruskich krajach znieczulic panuje straszna
4. Chuda p*zda próbuje coś tam wskórać ale ma tyle samo do gadania co gwałcona nastolatka w starciu z ruskimi sołdatami o spuchniętych jajach w 1945r
5. Pojawia się rycerz - obrońca spasionej lochy w nadziei zagr*chania czy w innej ch*j wie jakiej sprawie nokautujący kalekę ratującego kalekę
6. Daje o sobie znać największa zaleta ruskich społeczeństw: szacunek do kaleki-weterana przetrwał i ma większą wartość niż szacunek do np. lochy, którą można napie**alać po pijaku i na trzeźwo bo nikt i tak się za nią nie wstawi
Ergo: pomieszanie patologii z ideologią takie samo na zachodzie jak i na wschodzie tylko bieguny zj***nia biegunowo się różnią. Świat pogrąża się w chaosie.
Bijcie, ale musiałem. :ciasteczkowy:

Liromir

2019-07-06, 01:52
Caramon napisał/a:

Brakowało tam jeszcze tylko człowieka bez nóg i rąk, który podskakiwałby na pośladkach i próbował wszystkich gryźć w krocze.



o tego?




Xs...........33

2019-07-08, 00:08
Gruby pogromca niepełnosprawnych.