18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pytanie

Ra...........hi • 2017-04-10, 10:24
Zapytano bezdomnego żebraka:
- Jak to jest każdego dnia poniżać się dla marnych paru groszy, byle by tylko przedłużyć swoją żałosną egzystencję?
- A nie wiem, nigdy nie byłem w PISie.

janlew

2017-04-10, 10:31
Akurat ja tam bym się bardziej wstydził być odciętym napletem światowej banksterki z Nowoczesnej palikociarni, lub owczarkiem niemiecki makreli z PO.

Ni...........ny

2017-04-10, 10:46
janlew napisał/a:

Akurat ja tam bym się bardziej wstydził być odciętym napletem światowej banksterki z Nowoczesnej palikociarni, lub owczarkiem niemiecki makreli z PO.



Ale być użytecznym idiotą, działającym na rzecz interesów federacji rosyjskiej, to się nie wstydzisz ?

tycho

2017-04-10, 10:58
Kiedy wy ludzie ogarniecie to, że rząd nie jest rozwiązaniem naszych ploblemów. Nie ważne kto jest aktualnie u władzy czy są to niemieckie psy z PO czy USrAelskie mapety z PIS. To rząd jest naszym problemem sam w sobie.

janlew

2017-04-10, 11:42
tycho napisał/a:

Kiedy wy ludzie ogarniecie to, że rząd nie jest rozwiązaniem naszych ploblemów. Nie ważne kto jest aktualnie u władzy czy są to niemieckie psy z PO czy USrAelskie mapety z PIS. To rząd jest naszym problemem sam w sobie.


Akurat się zgodzę, jako monarchista uważam rząd za całkowicie zbędną instytucję. Tym niemniej żyjemy chwilowo w demokratycznych czasach, a nie w czasach "złotej wolności". Więc nawet tak daremne kąski jak zatrzymanie islamizacji i wykupu Polskiej ziemi, muszą wystarczyć.

Niezwyciężony napisał/a:

Ale być użytecznym idiotą, działającym na rzecz interesów federacji rosyjskiej, to się nie wstydzisz ?


Naczy co? Ten kto uważa że należy dogadywać się z grupą wyszehradzką z poparciem USA, i blokować sojusz Rosja-Rzesza, jest użytecznym idiotą Federacji Rosyjskiej? No ciekawie sobie to wykoncypowałeś. W związku ze stopniem mądrości płynącą z twej wypowiedzi, obawiam się że celem dostrzeżenia owego idioty, musisz zajrzeć w lustro.

Ni...........ny

2017-04-10, 12:38
janlew napisał/a:

Naczy co? Ten kto uważa że należy dogadywać się z grupą wyszehradzką z poparciem USA, i blokować sojusz Rosja-Rzesza, jest użytecznym idiotą Federacji Rosyjskiej? No ciekawie sobie to wykoncypowałeś. W związku ze stopniem mądrości płynącą z twej wypowiedzi, obawiam się że celem dostrzeżenia owego idioty, musisz zajrzeć w lustro.



Co do grupy wyszehradzkiej to może nie wiesz bo na wip*zdowie na którym mieszkasz taka informacja nie dotarła ale ta zacna grupa już wyłożyła na nas lachę. Tak się genialny strateg dogadał z V4 że przej***li 27:1 ;-)

Te wszystkie strategiczne zagrywki, blokowanie sojuszy Rosja-Rzesza, to wstawanie z kolan, odzyskiwanie podmiotowości na arenie międzynarodowej to ch*jem na wodzie pisane brednie dla zakompleksionego przaśnego plebsu.

bollol_stern

2017-04-10, 12:47
janlew napisał/a:


Akurat się zgodzę, jako monarchista uważam rząd za całkowicie zbędną instytucję. Tym niemniej żyjemy chwilowo w demokratycznych czasach, a nie w czasach "złotej wolności". Więc nawet tak daremne kąski jak zatrzymanie islamizacji i wykupu Polskiej ziemi, muszą wystarczyć.


Naczy co? Ten kto uważa że należy dogadywać się z grupą wyszehradzką z poparciem USA, i blokować sojusz Rosja-Rzesza, jest użytecznym idiotą Federacji Rosyjskiej? No ciekawie sobie to wykoncypowałeś. W związku ze stopniem mądrości płynącą z twej wypowiedzi, obawiam się że celem dostrzeżenia owego idioty, musisz zajrzeć w lustro.



Janlew, jesteś w stanie zgodzić się ze stwierdzeniem, że obecnie pod względem dostępnej wiedzy, bogactwa, poziomu życia, dostępu do medycyny obecna cywilizacja stoi najwyżej ze wszystkich poprzednich? Jeśli tak, czy możesz podać czynniki, które do tego doprowadziły i dlaczego to nie jest kośćiół katolicki i wiara w jezusa pastuszka?

Jo...........23

2017-04-10, 13:42
Jezus pastuszek? Nie znam i nie słyszałem.
Jezus Król, Pan i Zbawca ludzi od ich grzechów?
A słyszałem, słyszałem. (Jego własny naród go zamordował rękoma Rzymian)
A obroty w handlu wzrastają zwykle o 500-1500% przy obchodach każdych Jego Urodzin i rocznic Śmierci i Zmartwychwstania.
Nie słyszałeś nigdy?

bollol_stern

2017-04-10, 13:53
Jod123 napisał/a:

Jezus pastuszek? Nie znam i nie słyszałem.
Jezus Król, Pan i Zbawca ludzi od ich grzechów?
A słyszałem, słyszałem. (Jego własny naród go zamordował rękoma Rzymian)
A obroty w handlu wzrastają zwykle o 500-1500% przy obchodach każdych Jego Urodzin i rocznic Śmierci i Zmartwychwstania.
Nie słyszałeś nigdy?



Doskonale słyszałem ten sam, który sam jest jeden ze swoim ojcem, który stworzył człowieka z gliny i kobietę z jego żebra. Nadał swemu stworzeniu wolną wolę umieścił go w raju a kiedy ten jego owoc skorzystał z tej wolnej woli to wygnał go z raju. Późniejsze owoce potopił w ogromnym potopie, bo były lipne. Etc etc

Pan jest pasterzem moim. - Psalm 23 znaczy Twoim

korad84nh

2017-04-10, 15:35
Jeju jeju nowocześni z po palikociarni atakują

nowynick

2017-04-10, 15:35
Ratoshi napisał/a:

marnych paru groszy



po pieniądze, które my zarabiamy ciężką pracą przydupasy Prezesa nawet by się nie schylili...

freaky

2017-04-10, 15:38
-A nie wiem pani Moniko. Nie pracuję dla tvn-u.

mazurpl

2017-04-10, 15:49
Dobre. Źle dla nas, że pasuje do każdej partii.

janlew

2017-04-10, 16:24
bollol_stern napisał/a:


Janlew, jesteś w stanie zgodzić się ze stwierdzeniem, że obecnie pod względem dostępnej:
1. wiedzy,
2. bogactwa,
3. poziomu życia,
4. dostępu do medycyny
obecna cywilizacja stoi najwyżej ze wszystkich poprzednich? Jeśli tak, czy możesz podać czynniki, które do tego doprowadziły i dlaczego to
5. nie jest kośćiół katolicki ...


1. Nie zgadzam się - brednie, kłam i chłam to nie wiedza ani prawda
2. Nie zgadzam się - dawniej chłopa nawet, stać było na 5 dzieci
3. Nie zgadzam się - wolność, własność, sprawiedliwość leży i kwiczy
4. Zgadzam się - od Hipokratesa postęp trwa, tak jak i w transporcie, ale to też owoc głównie naszej cywilizacji, etyki i wolnej myśli.
5. Nie zgadzam się - pojęcia jak wolna wola, a więc i samo pojęcie wolności, cały indywidualizm, wszystkie zdobycze naszej umierającej cywilizacji zawdzięczamy:
- prawu rzymskiemu
- greckiej filozofii prawdy
- oraz etyce chrześcijańskiej kościoła rzymskokatolickiego.
Wiesz na przykład że dorobek w prawie jakimi są:
- zakaz samosądów,
- zakaz koedukacyjnych więzień,
- okres łaski,
- odwołania,
- obrońca,
- zakaz tortur dzieci i kobiet w ciąży
zawdzięczasz świętej inkwizycji? Która to nota bene paliła tylko kilka osób rocznie i nie za żadne czary, lecz głównie za propagowanie poglądów godnych hitlera, stalina czy bolszewików.
Pewnie nie wiesz, i niech to zobrazuje owy dzisiejszy "najwyższy stan wiedzy". Ludzie nawet nie wiedzą co znaczy bycie niewolnikiem i kiedy nim się stali, taka wielka to wiedza.