18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pytanie

BALOTELLIxMARIO • 2016-05-21, 22:00
– Kochanie, mogę wsadzić ci w dupę?

– Jesteś popie**olony, wiesz o tym?

– Czemu? Wielu facetów zadało to pytanie partnerkom.

– Ale nie gdy trzymali gaśnicę.

flejtuch

2016-05-21, 22:04
gaśnice w dupę to nie, ale swojego ku*asa... mmm fajnie :)

Przema

2016-05-21, 22:36
@flejtuch

a przypadkiem dupa nie jest od srania?

KrisCFC

2016-05-21, 22:48
flejtuch napisał/a:

gaśnice w dupę to nie, ale swojego ku*asa... mmm fajnie :)



Wsadzasz sobie własnego ku*asa w dupę? Nieźle... :amused:

myjek

2016-05-22, 01:25
Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat niektórych "żarcików"... Nie wbrew pozorom, nie jestem naj***ny, chociaż mamy tak późną porę i do tego sobotę.

(dobra jebnąłem setkę i piwo.... Ale wczoraj wieczorem się nie liczy)

Patrząc po tematach, które dostają się na "główną" poraża mnie poziom zidiocenia użytkowników tego portalu (nie wszystkich) Chociaż mam 25 lat i śmieszą mnie takie suchary na główną nie dostają się tematy godne uwagi i naprawdę ciekawe, takie które mają w sobie jakiś przekaz. BALOTELLIxMARIO napisze, że bolą go jaja i podrapała mu 9 letnia dziewczynka. ch*j 120 piw.
Ktoś wstawi temat o k***a nie wiem "Historii silników w czołgach Panzerwunderwaffełohoho" nie dostanie nawet jednego piwa, chociaż może z tego by coś wyniósł, ale lepiej hołdować głupim popierdułkom MARIO, nie nie żale się tylko mnie to wk***ia, że rosną k***a takie j***ne seby i płodzą andzele i dżesiki a ja k***a z moich ciężko zarobionych pieniędzy muszę im część odpalać. Dziękuję...

Szuia

2016-05-22, 07:49
@up
Piwo dla tego Pana. A suchar i tak dobry, nawet się zaśmiałem. :P

motci

2016-05-22, 10:15
@myjek
Po przeanalizowaniu Twojej wypowiedzi, stwierdzam, że po prostu poj***ły Ci sie portale. Sadistic to nie portal do promowania swoich kanałów na YT ani do oglądania materiałow o silnikach. Mimo, że te suchary są strasznie suche to i tak bardziej tu pasują od "Historii silników w czołgach Panzerwunderwaffełohoho"

dziaad

2016-05-22, 11:37
@up
stwierdzić to se możesz ch*ja w dupie. prawdę mówi i piwa dla niego!

ho...........zo

2016-05-22, 11:59
@myjek: ale chodzi ci w końcu o piwa na sadisticu, czy program 500+? Bo już się pogubiłem pod koniec.

support3

2016-05-22, 12:04
@myjek
niestety masz rację ale najsmutniejsze jest to, że za 2 lata obecny komunistyczny rząd spowoduje, zabranie Ci połowy pensji na utrzymani patologii w ramach 500+ i wolnej niedzieli żeby frekwencja w kościołach wzrosła.

gu...........y1

2016-05-22, 12:20
up jebcie się.
te pieniądze napędzają rynek,jak k***y płacicie frycowe w paliwie,podatkach i przeróżnych akcyzach to dobrze,pieprzone niewolnicze ścierwa z was nic więcej.
Wylizalibyście jaja wszystkim politykom,za poklepanie po ramieniu.

nano50

2016-05-22, 12:21
@myjek

System tylko +'sowy musiał do tego doprowadzić. Głupi dowcip zgarniałby 120 + i 300 -, A poważny materiał o ciągnikach 50 + i 10 -.
Jako że społeczeństwo Sadola to pewnie koło połowy dzieci poniżej 18 roku życia, a duży odestek ogółu jest po prostu przygłupi to właśnie ta część najczęściej browaruje*.

Można by było dodać próbnie opcję odbierz piwo, lub wylej piwo...

kalijanek

2016-05-22, 12:27
myjek@ wolisz kwejka? Jak chcesz sie doedukować to masz zakładkę dokumentalne a to czy ta wiedza jest na głównej czy nie to nie ma znaczenia, kto chce to znajdzie, przestań k***a narzekać, buk tak widocznie chce

mienki

2016-05-22, 14:42
Sadistic - Codzienna dawka Sucharów z tą samą puentą ... ehh


Bongman Wróć i spójrz co czynią twoje dzieci !





loveandpeace

2016-05-22, 14:54
myjek napisał/a:

Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat niektórych "żarcików"... Nie wbrew pozorom, nie jestem naj***ny, chociaż mamy tak późną porę i do tego sobotę.

(dobra jebnąłem setkę i piwo.... Ale wczoraj wieczorem się nie liczy)

Patrząc po tematach, które dostają się na "główną" poraża mnie poziom zidiocenia użytkowników tego portalu (nie wszystkich) Chociaż mam 25 lat i śmieszą mnie takie suchary na główną nie dostają się tematy godne uwagi i naprawdę ciekawe, takie które mają w sobie jakiś przekaz. BALOTELLIxMARIO napisze, że bolą go jaja i podrapała mu 9 letnia dziewczynka. ch*j 120 piw.
Ktoś wstawi temat o k***a nie wiem "Historii silników w czołgach Panzerwunderwaffełohoho" nie dostanie nawet jednego piwa, chociaż może z tego by coś wyniósł, ale lepiej hołdować głupim popierdułkom MARIO, nie nie żale się tylko mnie to wk***ia, że rosną k***a takie j***ne seby i płodzą andzele i dżesiki a ja k***a z moich ciężko zarobionych pieniędzy muszę im część odpalać. Dziękuję...

ktoś tu miał gaśnice w dupie