18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pytanie: gdzie hindus ma mózg?

Halman • 2019-06-02, 07:56

pytanie było podchwytliwe: hindusi nie mają mózgów tylko papkę

tylko proszę już nie pie**olić o indyjskim programie kosmicznym :krejzi:

freddy.krueger

2019-06-02, 15:26
Nie mówić o programie kosmicznym jak on wachadłowiec w kawałkach wiezie :D

taternik1

2019-06-02, 15:50
Tak to jest kiedy w głowie bulgota tikka masala :D

Musashi_Miyamoto

2019-06-02, 17:10
Niezwyciężony napisał/a:

Będę, ba nawet porównam z polskim programem żeby lepiej było widać jak daleko jesteśmy za ludźmi srającymi na ulicy


I dla porównania dokonania dumnego, powstałego z kolan narodu Polskiego, rakieta "Bigos 4"
Indyjskie społeczeństwo ma strukturę kastową i jest skrajnie rozwarstwione co sprawia że w jednym kraju mamy broń atomową, program kosmiczny i miliony analfabetów żyjących w skrajnej nędzy, a ty przyj***łeś się najgorszego plebsu i generalizujesz jakby tak wyglądał cały kraj. Co daje równie prawdziwy obraz jak ocenianie Polski przez pryzmat Sosnowca ( który przecież, tu się chyba wszyscy zgodzimy, nie jest częścią polski ).



No nie wiem czy Kraj posiadający ponad 1 miliard ludzi powinien być dumy z tego że nawet nie to że dogania tylko czasami liźnie po piętach ślady które zostawił kraj który ma 5 razy mniej ludzi jak np USA.

Co do Polski to za długo na nas napadały Rosja i Niemcy byśmy teraz byli rozwinięci. Byliśmy już Mocarstwem i zj***liśmy sprawę. Zapowiadało się na prawdę dobrze.

se...........ed

2019-06-02, 19:57
Jak można tyle ajzoli na przyczepę naj***ć ??!!

mieszalniapasz

2019-06-02, 23:13
k***a i oczywiście chudy pies który lizał ostatni raz kość jak miał otwarte złamanie... :mrgreen:

matikesi

2019-06-03, 01:14
W naszym kraju też zdarzają się idioci ale zazwyczaj są świadkowie, koledzy,rodzina itd co powie że to k***a nie wypali i ma się nie ruszać a tam k***a jest ich w ch*j i wszyscy myślą że jest zajebisty plan -_-

Ni...........ny

2019-06-03, 11:28
Musashi_Miyamoto napisał/a:

No nie wiem czy Kraj posiadający ponad 1 miliard ludzi powinien być dumy z tego że nawet nie to że dogania tylko czasami liźnie po piętach ślady które zostawił kraj który ma 5 razy mniej ludzi jak np USA.



Indie odzyskały niepodległość 15 sierpnia 1947 a USA 4 lipca 1776 :kawa:

sereja3

2019-06-03, 19:29
Po tym co zobaczyłem to na pewno ma go już w dupie, albo bliższych okolicach.