18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pyskowanie kozojebcy do Polaków w UK

~DMT • 2017-03-02, 19:55
Szkoda, że nie wiemy, co działo się dalej...


Misiek_KRK

2017-03-02, 19:58
Dużego się bał, a kobiecie przyj***ł? No faktycznie ciapaty bohater.

Maciekxxx

2017-03-02, 20:05
Aż mnie świerzbi żeby jechać do Wielkiej Brytanii i przemielić mu łeb w maszynce do mięsa

KillerLaugh

2017-03-02, 20:10
"You're fucking pig" i kontakt cielesny. A podobno muzułmanie nie mogą zbliżać się do świni.

jackalski

2017-03-02, 20:13
"You're not allowed"… a sama nagrywa…

Ri...........ki

2017-03-02, 20:23
Walnął by ciapaka założę się, że nagle wyskoczyłoby 20 klonów zza rogu i było by jak na filmikach z jego kraju... dobrze, że zarabiam marne pieniądze w Polsce, a nie "kokosy" w ciapackim miocie, gdzie nie ma szacunku dla Polaka i żyje tutaj godnie z podniesionym czołem, wśród Polaków, gdzie nawet Pani w Biedronce jest miła, a sprzątaczka w szkole uśmiechnięta.
Żadne pieniądze nie są warte emigracji, gdzie nie widzisz rodziny i znajomych. Nie widzisz jak się wszystko zmienia rozwija. Wpadasz dwa razy w roku na święta i opowiadasz jak to cudownie w UK, a pózniej wracasz na magazyn i walisz zmianę 12 godzinna by zarobić 1700 funtów. Mówisz sobie w Polsce bym tyle nie odłożył. Potem wracasz po latach nowym autem, a Twoi znajomi też mają nowe fury, mieszkania, iphony... i mają coś więcej ZDJĘCIA,RODZINĘ,DZIECI i WSPOMNIENIA.

Zochagwałciciel

2017-03-02, 20:55
ch*j pie**olony kóz j***niec w dupe, k***a elegand w sukience...

Po filmie "świnia: wj***ła mu za dotykanie kobiety przyjechała policja, nałożyła mandat na "świnie" i zamknęła do aresztu, żeby nie dotykał obywatela i nie naruszał jego praw.

tepad.no

2017-03-02, 21:24
Z dobrego serca wam cos poradze. UK, USA, Niemcy to sa fajne kraje do zycia z rozwinieta gospodarka i w miare uprzejmymi ludzmi(no moze poza Niemcami) tylko trzeba nauczyc sie 2 rzeczy jak sie tam jedzie.

1) Jezyka zeby moc znalezc dobrze platna prace i znajomych
2) Jak unikac nieprzyjemnych sytuacji i miejsc gdzie mieszkaja trudni ludzie.

Mieszkamy na przedmiesciach duzego miasta, do pracy dojezdzamy samochodem, nie chodzimy zbyt czesto na masowe imprezy a jesli juz to mamy w glowie plan ucieczki.

Skrajnosci pozostawiamy samym sobie. Nie szukamy towarzystwa islamskich ekstremistow tak samo jak narodowych ekstremistow ale nie mamy nic przeciwko jesli chca zamienic ze soba 'pare zdan'. I to wszystko. Acha, jesli mamy dzieci to oczywiscie bedzie drozej bo trzeba poszukac dobrej, najlepiej prywatnej, szkoly. W Niemczech polecalbym szkoly Amerykansko/Brytyjskie.

Sashaaaa

2017-03-02, 21:44
hahaha ciapakowi w sukience jak ślina z mordy poleciała na końcu.

Erni90

2017-03-02, 21:55
zamiast mu wyj***ć podnosi rękę na kobietę a ten chowa się k***a do samochodu co za ludzie

nerusss

2017-03-02, 22:20
Sashaaaa napisał/a:

hahaha ciapakowi w sukience jak ślina z mordy poleciała na końcu.


Hehe też zwróciłem na to uwagę. :lol:

rafus73

2017-03-02, 22:31
Jebac ciapatych kozo jebow .A swoja drogą gościu mógł przyjebac ciapuchowi.

Dżizas_kurde

2017-03-02, 22:35
Polacy sami się proszą o takie sytuacje jadąc tam :D
Wejśc w gnój po pas i narzekać że śmierdzi.... :D

_B...........r_

2017-03-03, 00:06
Maciekxxx napisał/a:

Aż mnie świerzbi żeby jechać do Wielkiej Brytanii i przemielić mu łeb w maszynce do mięsa



powiedzmy sobie prawdę, i tak nie było by cię stać

Noside

2017-03-03, 01:36
Misiek_KRK napisał/a:

Dużego się bał, a kobiecie przyj***ł? No faktycznie ciapaty bohater.



Z postawy widać, że wbity w ziemię wielki facet zbił go z tropu :)
Natomiast panienka się cofała, to się rozochocił.
Po trzepnięciu kamery trzeba go było przekopać, to by zrozumiał. :lodowka: