18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Puto Dejenme!

nowynick • 2018-08-27, 09:09
czyli po polskiemu "puść mnie k***o" :D

~Velture

2018-08-27, 09:50
Dziwny rytuał dla mnie. Jakiś gość który wyrzeka się r*chania bab do końca życia idzie do zbiornika z wodą i recytuje jej kilka wersów z książki z bajkami aby potem się przebrać w sukienkę i polewać dziecko tą wodą.

lm65

2018-08-27, 12:21
Mamusia tak do tatusia pewnie mówi ;)

nowynick

2018-08-27, 14:07
Karbit83 napisał/a:

21 wiek w p*zdu.



Ano niestety XXI wiek będzie renesansem religii. Na tą chwilę najwięcej ateistów jest w zalewanej islamem Europie, jako tako izolującego się USA i w Chinach gdzie ludzie coraz liczniej wracają do zakazanej onegdyś wiary. Nie mówię, że ja czy Wy wrócimy do wiary, nasze dzieci pewnie też nie, ale procentowo ateistów będzie coraz mniej.

janlew

2018-08-27, 14:41
Karbit83 napisał/a:

21 wiek w p*zdu.


20 wiek był chwilowym mózgozjebstwem. Bolszewicki i marksistowski ateizm, żydzi też jak nie na niego to zmienili judaizm na religie holokaustu, Naziści próbowali jakiś germańskich mitologii, ale ileż k***a można. U nas też dziś promuje się jakieś wielkie słowiańszczyzny i słowiańskie mity, albo kabałę czy inne pierdoły, na szczęście u nas ludzie są normalniejsi i długo to nie potrwa. Nie ma okupantów to i normalność wróci.

Loaloa

2018-08-27, 15:11
@up
No właśnie, że jest okupant, od początku ten sam - Watykan.

Herhard

2018-08-27, 21:22
allaha z niej wypędzali?

Rudinxon

2018-08-27, 23:03
Wszystkie dzieciaki przy chrzcie sietak uaktywniają. Byłem ostatnio na chrzcie. Dzieciaki spokojne całą mszę, a gdy tylko doszło do chrztu wyły niemiłosiernie. Szatan ich opuścił.

lm65

2018-08-27, 23:24
@up opuścił na chwilę, a wraca jak dziecko idzie do przedszkola :)

Nert

2018-08-28, 00:04
@janlew bawi mnie twoje podejście, niby taki wielki Polak, ale to jest prawdziwa wiara Słowian, a nie chrześcijaństwo, narzucane siłą, gwałtem i rozbojem.

qvcx

2018-08-28, 01:06
Erutlev napisał/a:

Dziwny rytuał dla mnie. Jakiś gość który wyrzeka się r*chania bab do końca życia idzie do zbiornika z wodą i recytuje jej kilka wersów z książki z bajkami aby potem się przebrać w sukienkę i polewać dziecko tą wodą.



Nigdy nic nie rozumiałeś i nigdy nic nie zrozumiesz. Zbyt tępy jesteś.

Heydash

2018-08-28, 07:11
@up Ja rozumiem! Chodzi o to że zazwyczaj dzieci są chrzczone zanim zaczną cokolwiek ogarniać przez co takie akcje jak ta na video są unikatowe. Kościół to dobrze wymyślił bo dzieci w wieku tej dziewczynki zaczynają czaić co się dzieje i mówić, ba! mówić turbo szczerze przez co sytuacja jak ta była by normą i cały ten pedofilski rytuał by ch*j spalił. :kawa: