18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PUT IN 4 Wakacje - ZDUPPING

Kierowca_Ciężarówki • 2014-09-01, 16:41
Tak jest! Szef wszystkich szefów, prezydent wszystkich prezydentów i Władimir wszystkich Władimirów!



preliator

2014-09-01, 16:53
czy głos do tego podkłada Grzegorz Halama?

Kierowca_Ciężarówki

2014-09-01, 16:57
preliator napisał/a:

czy głos do tego podkłada Grzegorz Halama?



Maciej Dąbrowski

ZR...........IE

2014-09-01, 17:00
Dupy nie urywa, ale lekki uśmieszek pod wąsem u mnie sie pokazał - jest piwko

ppkm

2014-09-01, 17:27
Piwko, bo inaczej będzie biały konwój

TB303

2014-09-01, 17:37
Gdzie mi z tym zjebem!

Namex

2014-09-01, 17:42
Skoro nie można otwarcie, to owinę w bawełnę. Uprzejmie proszę użytkownika, który dodał tu tego posta, wraz z powyższym filmem o, przeniesienie się z nim, na stronę z podobnym poziomem intelektualnym.

A nazywanie kogoś idiotą itp. tylko dlatego, że użył on zwrotu w formie uproszczonej, tak aby wrzucający bez problemu zrozumiał, jest czystym robieniem problemów z niczego.

Pener

2014-09-01, 17:45
Namex, no proszę jak grzecznie :->

FrasQs

2014-09-01, 17:46
@Up Ciekawe czy jutro będziesz taki wyszczekany jak pani spyta co robiłeś w wakacje ;) Najlepiej niech k***a nikt tutaj nic nie wrzuca i będzie spokój bo pan @Namex sie obrazi i jebnie focha.

kobietynierobiąkupy

2014-09-01, 18:05
Namex napisał/a:

Skoro nie można otwarcie, to owinę w bawełnę. Uprzejmie proszę użytkownika, który dodał tu tego posta, wraz z powyższym filmem o, przeniesienie się z nim, na stronę z podobnym poziomem intelektualnym.

A nazywanie kogoś idiotą itp. tylko dlatego, że użył on zwrotu w formie uproszczonej, tak aby wrzucający bez problemu zrozumiał, jest czystym robieniem problemów z niczego.



Piwo albo gułag.

ul...........rt

2014-09-01, 18:20
Amerykanie podobno stworzyli batalion złożony z samych pedałów, jak będzie wojna to zajdą Ruskich od tyłu

Namex

2014-09-01, 18:25
FrasQs "@Namex sie obrazi i jebnie focha." napisałeś 2 razy to samo słowo w innej formie ale to szczegół. A jedynie kto się mnie o co zapyta jutro to, jakiś koleś czy mogę tam koparką dziurę wykopać, lub piasek wysypać. A sądząc po tym, że doskonale wiesz co będzie jutro i "jarasz" się takim badziewiem, to od razu Ci piszę, że odp. "Oglądałem zdupping, i ogólnie trochę grałem" nie jest powodem do dumy.

@kobietynierobiąkupy woooww podłapałeś tekst z filmiku(chyba bo nie oglądałem tego nawet), musisz być taki oryginalny i zabawny, kobiety to pewnie same Ci do łóżka wskakują co ?. Ale tak na poważnie to musisz być typowym ciulem w klasie który ciągle stoi na bramce i siedzi w pierwszej ławce.