18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Puszka po Fancie

phrontch • 2019-08-04, 09:45
Puszka ze znacznie ciekawszą zawartością, niż sam napój




~Velture

2019-08-04, 10:33
Idealne miejsce gdzie mogę schować swoje nadzieje i marzenia o tym, że platforma obywatelska będzie w końcu uczciwa.

dudidudi

2019-08-04, 12:03
w ch*j tego na aliexpress

MISIEQM1

2019-08-04, 12:20
~Velture napisał/a:

Idealne miejsce gdzie mogę schować swoje nadzieje i marzenia o tym, że platforma obywatelska będzie w końcu uczciwa.



Co ty bredzisz, gość prezentuje sprytną skrytkę na dragi czy inne gówno a ty wyskakujesz z parszywą polityką! Pisiory i Radio Maryja całkowicie wyżarły ci kluchę z czaszki. Ocknij się Platformy już nie ma, twoi idole szykują się na kolejną edycję ogłupiania takich jak ty. Wszędzie tylko polityka. Ludzie, dymają was na każdym kroku a wy krzyczycie, że wina Tuska.

ProVVe

2019-08-04, 12:40
Ja tam bym się dziwił co ta zamknięta puszka pognieciona jak koszula po weselu...

LuzaQ

2019-08-04, 15:26
MISIEQM1 napisał/a:

Co ty bredzisz, gość prezentuje sprytną skrytkę na dragi czy inne gówno a ty wyskakujesz z parszywą polityką! Pisiory i Radio Maryja całkowicie wyżarły ci kluchę z czaszki. Ocknij się Platformy już nie ma, twoi idole szykują się na kolejną edycję ogłupiania takich jak ty. Wszędzie tylko polityka. Ludzie, dymają was na każdym kroku a wy krzyczycie, że wina Tuska.



Sam własnie swoim komentarzem dałeś sie wydymać. Pozdrawiam.

Kepeszek

2019-08-04, 15:57
ch*jowa bo widac ze ta puszka zmymłana jak kłaki z c**y. Pies od razu by sie skapnał

krzysztofmleko

2019-08-04, 18:33
Zajebisty schowek na czopki. Takiego właśnie potrzebuje!

Andrzejas

2019-08-04, 19:40
Na plastyce lepiej to robiliśmy.

Cryo

2019-08-04, 20:13
MISIEQM1 napisał/a:

Co ty bredzisz, gość prezentuje sprytną skrytkę na dragi czy inne gówno a ty wyskakujesz z parszywą polityką! Pisiory i Radio Maryja całkowicie wyżarły ci kluchę z czaszki. Ocknij się Platformy już nie ma, twoi idole szykują się na kolejną edycję ogłupiania takich jak ty. Wszędzie tylko polityka. Ludzie, dymają was na każdym kroku a wy krzyczycie, że wina Tuska.



W sensie, że każdy plujący na złodziei z po jest zwolennikiem pisu?



paczfiko

2019-08-04, 20:41
Chyba puszka z fantem

Dzisiaj

2019-08-04, 20:55
ja pie**ole... :homer: podniecacie sie pis/po/sld.psl

wiadomo, ze ktkolwiek dostal sie gdzies wyzej to musial w jakis sposob byc kontrolowany przez sluzby. Musial miec akcje pedofilska lub jakis duzy przekret i zostal wepchniety na stanowisko by byc marionetka. Ktokolwiek dostal sie przypadkiem wyzej - mial 3 opcje. 1 - zlapac sie na prowokacje i dostarczyc haka na siebie. 2 - nie dal sie sprowokowac ale bierze w lape i robi co mu kaza. 3 - zaczyna mederkowac i topi sie w wannie na wakacjach... nieszczesliwie skreca kregoslup na zabawie tanecznej, tragicznie ginie pod kolami ciezarowki lub zapowiadajac tydzien wczesniej, ze nie popelni samobojstwa - wiesza sie w swoim garazu.

ludzie robia memy, kloca sie, wyzywaja i biora caly ten burdel na powaznie... a mala grupka cwaniakow robi hajs wiekszy niz gwizady holywoodu. Czy PO czy PiS u wladzy i tak bedziecie r*chani w dupe, mniej lub wiecej. No chyba, ze osobiscie macie kontakty z dana grupa i czerpiecie profity - to rozumiem, ze macie cos przeciwko danej partii.


KrólikBugs

2019-08-05, 00:34
~Velture napisał/a:

Idealne miejsce gdzie mogę schować swoje nadzieje i marzenia o tym, że platforma obywatelska będzie w końcu uczciwa.





Liczę po tym tematem na przynajmniej 6 stron pie**olenia kto jest bardziej otumaniony propagandą :amused:

gumstg

2019-08-05, 10:22
Velture napisał/a:

Idealne miejsce gdzie mogę schować swoje nadzieje i marzenia o tym, że platforma obywatelska będzie w końcu uczciwa.



No tak bo PIS uczciwoscia grzeszy.

KrólikBugs

2019-08-05, 16:14
gumstg napisał/a:

No tak bo PIS uczciwoscia grzeszy.



Na pewno bardziej od PO :amused: