18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Puszczaj mnie

~Angel • 2018-10-18, 14:19
morda w kubeł tam szmato


mrkuchar

2018-10-19, 08:14
Ale cycki ma fajne :lol:

Clarx

2018-10-19, 08:34
dziobak90 napisał/a:

Tęsknię do normalnych czasów, gdzie dziewczyny były dziewczynami, a faceci facetami :(



Nigdy nie było takich czasów typie.
Poczytaj sobie kim była Joanna d’Arc, nawet w średniowieczu były kobiety twardsze od mężczyzn i faceci zniewieściali bardziej od kobiet.

spoons

2018-10-19, 09:14
dziobak90 napisał/a:

Tęsknię do normalnych czasów, gdzie dziewczyny były dziewczynami, a faceci facetami :(



To jacy byli Ci faceci, za którymi tak mocno tęsknisz? :)

pekka satan

2018-10-19, 10:55
I na koniec sięga po telefon ale kamerzysta przestał filmować...

pablohasan

2018-10-19, 11:25
filmik 22 sekundy a ładuje sie juz z minute...

dziobak90

2018-10-20, 18:38
upy

Widzę, że trzeba łopatologicznie. Myślę, że porównywanie dwóch napie**alających się małolat do Joanny d'Arc jest mocno nietrafione. Chodzi mi o sposób rozwiązywania konfliktów. Jak często powiedzmy 20 lat temu widzieliście bijące się dziewczyny/kobiety? Poza ringiem - rzadko spotykane. A obecnie nie dość, że napie**alają się między sobą to jeszcze chcą bić facetów (często bez większych rezultatów i olaboga bijo kobietę jak tak można). Promuje się, że są równe mężczyznom i przez to zaczynają zachowywać się jak oni, klną, chleją i biorą udział w bójkach. Z chłopami jest podobnie, w imię tzw. "równości" zaczynają zachowywać się jak baby. A to kosmetyczka, a to manikiur, ubierają się jak p*zdy i tak też zachowują. Nie mówię że wszyscy tak robią ale zacieranie się zachowań do tej pory dopasowanych do konkretnych płci jest coraz bardziej powszechne. Tęsknię za czasami gdzie wszystko było prostsze, kiedy dałeś oponentowi po ryju za szkołą i każdy szedł w swoją stronę. Bez strachu o "pozew" albo filmik na yt. Gdzie dziewczyny chciały być kokietowane, ich wygląd i zachowanie były ozdobą o którą musiałeś zabiegać jako facet, a nie "patrialchalizm k***a i uprzedmiotowienie macic". I weź tu wychowaj dziecko w czasach gdzie chłop to nie chłop (bo może utożsamiać się jako 12-letni dalmatyńczyk i jest to ok), a kobieta to nie kobieta, tylko wytatuowane jak kryminalista ścierwo uważające się za kogoś lepszego bo ma macicę. Idę po maść...