18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pussy Riot vs rosyjski wymiar sprawiedliwości

Badluck13 • 2018-07-31, 10:37
Aktywistki rosyjskiej feministycznej grupy Pussy Riot, które przerwały finał mistrzostw w piłce kopanej zostały aresztowane na okres 15 dni.

Wczoraj skończył im się wyrok i opuściły mury więzienia.
Warto zobaczyć te pierwsze 30 sekund na wolności.
Cóż za radość, entuzjazm, euforia.
I to zaskoczenie z niedowierzaniem na widok komitetu powitalnego złożony z fanów.
Łzy się same cisną do oka.


Wiewór

2018-08-01, 13:30
martinkane napisał/a:

Żydowskie

martinkane napisał/a:

ciężko chore psychicznie żydówy

martinkane napisał/a:

pejsate bydło



TB303

2018-08-01, 13:34
martinkane napisał/a:

Żydowskie Wściekłe c**y (Pussy Riot) obiecały dalej paskudzić. To są dwie, ciężko chore psychicznie żydówy, które mają wpisane w genach paskudzenie.Gdyby to pejsate bydło zrobiło to samo w meczecie co było w cerkwi wszystkie członkinie zostały by skrócone o głowę.


Nie łudź się, żaden 'janlew'(mistrz w tej dziedzinie) to z Ciebie nie będzie :amused:

Arles.

2018-08-01, 17:15
Tego martinkane to chyba za dzieciaka żydówka wykorzystała i ma traumę :amused:

SQRW3L_ponury

2018-08-02, 06:16
Erutlev napisał/a:


Ja nie chadzam na te popie**olone marsze - czy to jednej czy drugiej czy tam dziesiątej strony barykady.
Nie jestem tęczowym bojownikiem o 100 chorób psychicznych, nie walczę o refundowaną skrobankę na życzenie, nie wojuję z onrowcami, lewakami, prawakami itd. Nie protestuję w obronie ślimaczka na budowie autostrady ani nie latam z gołą p*zdą i cyckami protestując przeciwko prezydentowi i rządowi. Nie skaczę z Giertychem ani alimenciarzem. Nie drę p*zdy polska dla Polaków z kibolami.

Nie trafi na mnie.



Naprawde az tak ciasno myslisz ? Tu chodzi o metodologie a nie o te konkretne c**y - nie musisz latać jak one z gołym dupskiem albo ratować żólwi żeby władza - jesli sie jej pozwoli - zastosowała ten sam manewr wobec ciebie - wystarczy ze raz cie sie jebnie ksiegowa (albo ty) na podatkach na kwotę 5000 - podzielą to na 10 spraw po 500 i siedzisz bo jesteś oszustem-recydywistą...

Nadal uważasz ze taki system w ciebie nie trafi ?

sa...........os

2018-08-02, 16:42
Cytat:

Ja nie chadzam na te popie**olone marsze - czy to jednej czy drugiej czy tam dziesiątej strony barykady.
Nie jestem tęczowym bojownikiem o 100 chorób psychicznych, nie walczę o refundowaną skrobankę na życzenie, nie wojuję z onrowcami, lewakami, prawakami itd. Nie protestuję w obronie ślimaczka na budowie autostrady ani nie latam z gołą p*zdą i cyckami protestując przeciwko prezydentowi i rządowi. Nie skaczę z Giertychem ani alimenciarzem. Nie drę p*zdy polska dla Polaków z kibolami.



No trudno żebyś to robił, jak 90% dnia spędzasz na Sadisticu. ;-)

qwerq221

2018-08-04, 18:58
hahahah coś pięknego :D

Wiewór

2018-08-06, 18:24
tofik2230 napisał/a:

Up. Abraxus za po ludzie popelniali samobójstwa i to masowo. Np. Strzelając sobie w brzuch 3 razy


Chyba żyjemy w równoległych wymiarach bo ja o takich cudach w Polsce nie slyszalem.