18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Puściła tacie nagranie jak śpiewa

Flodzia • 2022-06-13, 17:20

Zrobiła duże wrażenie :ubawdolez:

joeblacktwo

2022-06-13, 17:43
Flodzia penero coming out robisz ?

bukakin

2022-06-13, 18:15
flodzia umrze-i to mnie cieszy.a tak pozatym mam ją w dupie.

maxkulczyk

2022-06-13, 18:23
dobry sadol z ojca :D hahah

PanKukuruźnik82

2022-06-13, 18:25
Flodzia lodzia ma ku*asa, to jest pener pierwsza klasa.

Gdyby była nam dzierlatką, to cycunie wjadą gładko !!!!

BanujNasNieMichalka

2022-06-13, 20:09
Wam się coś odkleiło? Przypie**alanie
sie do flodziarza o ile pamiętam było modne z rok czy dwa lata temu.

radek225

2022-06-13, 20:23
Ustawka pod insta, p*zdoki i inne gówna dla ameb nieumiejących samodzielnie myśleć. Wy też w czasie jazdy kierujecie kamerę w której jesteście idealnie w kadrze? Ja też mam kamerkę w swoim aucie, ale skierowaną w dokładnie przeciwną stronę. Jak jedziecie samochodem i puścicie muzykę, to przy każdym utworze osoby znajdujące się w aucie pytają się co to za utwór? Ustawka dla debili. Wystarczy włączyć myślenie.

daniel1040

2022-06-13, 21:35
ustawione
z tik toka
homo 100%
no wiadomo że Flodzia

Takafura

2022-06-13, 23:23
radek225 napisał/a:

Ustawka pod insta, p*zdoki i inne gówna dla ameb nieumiejących samodzielnie myśleć. Wy też w czasie jazdy kierujecie kamerę w której jesteście idealnie w kadrze? Ja też mam kamerkę w swoim aucie, ale skierowaną w dokładnie przeciwną stronę. Jak jedziecie samochodem i puścicie muzykę, to przy każdym utworze osoby znajdujące się w aucie pytają się co to za utwór? Ustawka dla debili. Wystarczy włączyć myślenie.


Plus światło w kabinie - przecież kierowca nic nie widzi oślepiony !


rulas

2022-06-14, 00:45
bukakin napisał/a:

flodzia umrze-i to mnie cieszy.a tak pozatym mam ją w dupie.



Czyli jednak Flodzia ma kutangę

:-o

madmanxirtam

2022-06-14, 10:00
Ja tam szanuję. Lepiej żeby Ci stary powiedział, że ch*jowo śpiewasz, niż zrobić z siebie osła przed szerszą publicznością...

Sigonek

2022-06-14, 19:29
radek225 napisał/a:

Ustawka pod insta, p*zdoki i inne gówna dla ameb nieumiejących samodzielnie myśleć. Wy też w czasie jazdy kierujecie kamerę w której jesteście idealnie w kadrze? Ja też mam kamerkę w swoim aucie, ale skierowaną w dokładnie przeciwną stronę. Jak jedziecie samochodem i puścicie muzykę, to przy każdym utworze osoby znajdujące się w aucie pytają się co to za utwór? Ustawka dla debili. Wystarczy włączyć myślenie.



O k***a, ale dramatyczny apel. Istnienie tych wszystkich syfiastych portali, rozrywki na poziomie gminnych dożynek, j***nie w dupe całych pokoleń przez polityczny i fnansowy etablishment, wyniki wyborów, COVID itd świadczą o tym, że plebs jest bezdennie i mimo wszystko niespotykanie jak dotąd otumamiony. Z gówna bata nie ukręcisz, muru łbem nie rozwalisz. Wojna, mordowanie elit przez okupantów, 50 lat tłoczenia bolszewizmu, teraz nowa komuna kulturowa, hegemonia globalnej elity finansowej, sterowanie masowymi nastrojami przez media, niewolnictwo zadłużeniowe - to są polskie realia. Ty wymagasz od tych idiotów myślenia ? Oni nawet nie wiedzą, że są w przpotężnej czarnej dupie, tylko później stoją jak te barany z mordą rozwartą przed stacją i się dziwią, że paliwko po 10 zł, albo rata kredyciku x2-x3 w górę. MAGIA, k***a. Włączą sobie TVP, TVN, czy tam inne gówno finansowane z jednego źródła w nowym jorku, dostaną gotową do przyswojenia papkę o Ukrainie np. i pójdą spać zadowoleni, że rząd COŚ robi, a jak nie to następny rząd COŚ zrobi. Co prawda niedługo będą musieli się kąpać wszysyc w jednej wodzie, wakacje to będą na trawniku przed blokiem, a do jedzenia chemiczny syf z dyskontów pod Polaka - paradoksalnie opie**alających go na podatkach w kwocie 50 miliardów rocznie. A ja prywatnie całe życie żyłem w przekonaniu, że nie trzeba jeść małą łyżeczką, pracować i oszczędzać. Dzięki temu dzisiaj mam zabezpiecznie we WŁASNYCH nieruchomościach i kapitale i nie siedzę w gównie po uszy. Mam nadzieję, że dojebią stopy 10% do końca roku, inflacja oczywiście pozostanie bez zmian, bo jest na realnym poziomie 25-30% no i do tego jakieś mocarstwowe przepychanki w tle i mordercze ceny surowców. W KOŃCU zapłacą idioci za swoją głupotę.

ellsworth

2022-06-14, 21:51
radek225 napisał/a:

Ustawka pod insta, p*zdoki i inne gówna dla ameb nieumiejących samodzielnie myśleć. Wy też w czasie jazdy kierujecie kamerę w której jesteście idealnie w kadrze? Ja też mam kamerkę w swoim aucie, ale skierowaną w dokładnie przeciwną stronę. Jak jedziecie samochodem i puścicie muzykę, to przy każdym utworze osoby znajdujące się w aucie pytają się co to za utwór? Ustawka dla debili. Wystarczy włączyć myślenie.



Sam jesteś debilem. Nie pomyślałeź, że to ona położyła telefon, żeby nagrać całą akcję?? A że chłop usłyszał śpiew, który brzmi bardzo znajomo, ale nie wie skąd, to w najnormalniejszym ludzkim odruchu zapytał kto to gra. Ot i cała historia a twoje wątki spiskowe są na poziomie Macierewicza.