18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pupilki i przydupasy ..

~McSadol • 2021-11-25, 21:39
.. cyrk na ulicy ..


Zasysacz

2021-11-25, 23:48
A tam jebac psy i prawidłowo same się trują a tamtego złapać i odj***ć razem z właścicielem.

Mzimu

2021-11-25, 23:53
Pudel łopotał na wietrze jak flaga, co mi się spodobało. A tego pibulla czy co to za kurestwo jest, po prostu należy zastrzelić. albo udusić. Udusić, nie przydusić.

Hi7man

2021-11-26, 00:39
RobsoN napisał/a:

Napie**alanie pitbulla tylko go rozjusza. Najskuteczniejsze jest odcięcie tlenu, czyli duszenie.



Potwierdzam.
Co prawda był to husky ale puścił moją dłoń dopiero gdy udało mi się go docisnąć do płotu i 2gą ręką dusić. Gdy oczy mu zaczęły uciekać szczęki puściły.

epening

2021-11-26, 01:04
z psem se nie umieją poradzić haa xD

sothis

2021-11-26, 01:09
RobsoN napisał/a:

Napie**alanie pitbulla tylko go rozjusza. Najskuteczniejsze jest odcięcie tlenu, czyli duszenie.



Nożem.

zipi

2021-11-26, 01:33
pitbul sobie popie**ala bez kagańca, włascicielowi 10 lat więzienia, pitbulowi kula w łeb, KAZDEMU PITBULOWI JAKI k***A ISTNIEJE

ProVVe

2021-11-26, 01:36
Pralpunkt napisał/a:

Na rozłączenie takiego psa jest kilka możliwość
Duszenie
Wsadzenie mu kija w dupe
Podważenie szczęki
Jebniecie w łeb żeby stracił przytomność
Do tego potrzeba naprawdę 2 ogarniętych i silnych osób.



Jeden z młotkiem w zupełności wystarcz

Kurde26

2021-11-26, 06:21
Widzę że na sadolu coraz więcej dzieciorów.

Silverface

2021-11-26, 08:41
Polecam kupić na takie wypadki, nóż w kaburze na łydkę (żeby się w oczy nie rzucał) parę dźgnięć, albo jak mu otworzymy podbrzusze to już całkiem się uspokoi. :D

Michałeczek

2021-11-26, 08:49
Jest skuteczny sposób na to żeby pies puścił swoją zdobycz. Trzeba:
1. Chwycić psa za tylną łapę (niestety najpierw trzeba go złapać)
2. Wsadzić mu z całej siły coś w odbyt. Niestety jeżeli nie mamy mocnego kija to musi to być np. ręka,
3. Pies puszcza wtedy swoją ofiarę i można zacząć tym psem napie**alać o beton (opcja z betonem jest możliwa tylko wtedy jak ma się trochę krzepy, grubas z filmiku by nie podołał)

Quassar

2021-11-26, 09:06
Michałeczek napisał/a:

Jest skuteczny sposób na to żeby pies puścił swoją zdobycz. Trzeba:
1. Chwycić psa za tylną łapę (niestety najpierw trzeba go złapać)
2. Wsadzić mu z całej siły coś w odbyt. Niestety jeżeli nie mamy mocnego kija to musi to być np. ręka,
3. Pies puszcza wtedy swoją ofiarę i można zacząć tym psem napie**alać o beton (opcja z betonem jest możliwa tylko wtedy jak ma się trochę krzepy, grubas z filmiku by nie podołał)



Co to za jakieś pedalskie zaggrywki... gość miał wolną smycz mógł założyć nelsona na szyi psa a jak ktoś nie da rady to miał w ręce gościu wolną smycz założyć pętle i ch*ja smyczą poddusić albo wogóle udusić... ch*j w dupe ludzą co chodują takie pie**olone rasy i chodzą z tym gównem po ulicy ze spuszoną smyczą..

p47

2021-11-26, 09:44
Dlatego warto nosic przy sobie noz..ze 2 razy dzgnac i po problemie.

gieroj111

2021-11-26, 10:07
yigebek291 napisał/a:

Ja na miejscu właściciela tego biednego pudla nie mialbym tylu cierpliwości. Napie**alał bym pitbula az zdechnie.



widać jesteś tu nowy

unreall

2021-11-26, 10:51
To takie proste.
Chwyt duszenia od tyłu i po kilkunastu sekundach pies ma reset. Proste jak drut. A Ci patykami i kopniakami na zachętę. no idiotyzm.

baronturbina

2021-11-26, 11:26
yigebek291 napisał/a:

Ja na miejscu właściciela tego biednego pudla nie mialbym tylu cierpliwości. Napie**alał bym pitbula az zdechnie.


Doskonale, super pomysł tylko jak byś go napie**alal? Palec w dupe tak żeby zrobił wielkie oczy i paszcze otworzył?
Prawda taka że na agresywne rasy psów powinno być pozwolenie. Wydawane na podstawie odbycia przez bydlę profesjonalnej nauki tresury, sprawdzenie przeszłości kryminalnej właścicielami psycholog dla parcia/panci.