18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pułapka poprawności politycznej w praktyce.

Salidyn • 2020-12-16, 15:15


Ukradzione z Facebooka

swampman

2020-12-16, 15:17
ale zawsze moga powiedziec ze jest transem

baronturbina

2020-12-16, 15:45
swampman napisał/a:

ale zawsze moga powiedziec ze jest transem


Albo pedałem z domu dziecka bitym przez rodzine zastępczą.

0_rafiks_0

2020-12-16, 16:39
Zrob taki material (najlepiej ty w roli glownej) i wroc na sadola


BanujNasNieMichalka

2020-12-16, 16:58
0_rafiks_0 napisał/a:

Zrob taki material (najlepiej ty w roli glownej) i wroc na sadola



Ty za to masz wkład w stronę sadistic.pl po ch*ju. A klikasz w te literki jak oszalały.

0_rafiks_0

2020-12-16, 17:12
Rannhide napisał/a:

Ty za to masz wkład w stronę sadistic.pl po ch*ju. A klikasz w te literki jak oszalały.



Strzep to co masz na ch*ju, bo na dekiel ci wali.
Co ma piernik do wiatraka? Nie podoba mi sie, ze dzieciarnia i gimbusy zasmiecaja to miejsce byle gownem jakie znajda w necie. Powoli sciek sie robi jak ganges po powodziach.

Jabulko69

2020-12-16, 17:26
Na szczescie Disney nie musi takich filmow produkowac. Wystarczy ze te bezwartosciowe kupy gowna same siebie nagrywaja i to wrzucaja do internetu.

luxpiotr

2020-12-16, 17:42
0_rafiks_0 napisał/a:

Strzep to co masz na ch*ju, bo na dekiel ci wali.
Co ma piernik do wiatraka? Nie podoba mi sie, ze dzieciarnia i gimbusy zasmiecaja to miejsce byle gownem jakie znajda w necie. Powoli sciek sie robi jak ganges po powodziach.



Koleś masz dział hard, kto ci każe wchodzić na ogólne. Ja nie włażę na harda, bo mnie to nie kręci, więc ty możesz podobnie.

BanujNasNieMichalka

2020-12-16, 21:41
0_rafiks_0 napisał/a:

Strzep to co masz na ch*ju, bo na dekiel ci wali.
Co ma piernik do wiatraka? Nie podoba mi sie, ze dzieciarnia i gimbusy zasmiecaja to miejsce byle gownem jakie znajda w necie. Powoli sciek sie robi jak ganges po powodziach.



Też k***a napisałem że wkład masz w ch*j w stronę żeby dobrego contentu było w brud, czekaj ile? k***A JEDNO WIELKIE ZERO - CHOCIAŻ SUCHARA DODAJ spięty sadolu.
Do reszty się nie odniose bo za malutki jesteś.

0_rafiks_0

2020-12-17, 08:38
Rannhide napisał/a:

Też k***a napisałem że wkład masz w ch*j w stronę żeby dobrego contentu było w brud, czekaj ile? k***A JEDNO WIELKIE ZERO - CHOCIAŻ SUCHARA DODAJ spięty sadolu.
Do reszty się nie odniose bo za malutki jesteś.



I takie postrzeganie - „wrzuć byle gowno”, rozwala tę stronę. Co za debilny argument.
Malutki to jest ch*j twojego starego i aż dziwne, ze udało mu się takiego gamonia skonstruować. Ale pewnie ktoś mu pomógł. Sąsiad menel?

BanujNasNieMichalka

2020-12-17, 16:09
Dobra po harnasiu masz problem z rozumowaniem, Twój problem. Co do reszty wypocin już Ci raz to napisałem. Za malutki jesteś gościu.

0_rafiks_0

2020-12-17, 18:36
Rannhide napisał/a:

Za malutki jesteś gościu



Za to, ze mnie rozsmieszasz mozesz harnasia wciagnac ;) Odplyniesz w swiat, w ktoryms cos znaczysz :D

krilanos

2020-12-17, 18:44
Zawsze może być czarnym azjatą xD

yippe_ki_yay

2020-12-18, 01:56
krilanos napisał/a:

Zawsze może być czarnym azjatą xD


i do tego żydem (był taki, podobno uczony) :D

SpookyYuuki

2020-12-20, 08:58
Disney po prostu nie robi dokumentów ;D