18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pułapka na myszy

Pantilion • 2018-12-04, 07:07
Podobna pułapka była już tutaj, ale wydaje mi się, że ta jest bardziej skuteczna ;)


Wiewór

2018-12-04, 07:48
O sk***ysyn chińczyk przebiegły ile sobie myszuf nałapał.
Po robocie wróci, rzuci je na fryturę i będzie miał chrupkie zagryzkie do wieczornego filmu.

nowynick

2018-12-04, 08:31
nr 3 to mysz z Europy Zachodniej - ch*j z jedzeniem trzeba wyciągnąć łapkę i pomóc innym...

aaaaaaaaaaaaaa

2018-12-04, 08:57
Coś jakby duże te "myszy".
Ja bym wprowadził małą modyfikację, wlał tam kwas zamiast wody.
No chyba, że to dla chińczyka... to jedzenie by się zmarnowało.

woytasw

2018-12-04, 09:28
Turniej 4 skoczni

panar3

2018-12-04, 11:03
Aż mi się ich szkoda zrobiło, tak patrzą...

LaChupacabra

2018-12-04, 12:43
Obrzydliwe gryzonie, żywcem do pieca.

Ca...........on

2018-12-04, 13:02
Ja coś takiego założę sobie na działce. Z jedną modyfikacją... otóż mam studzienkę z przyłączem wody, gdzie co roku gnieżdżą mi się zaskrońce i biedaczyska giną z głodu. Zawsze znajdą jakiś sposób, żeby się przecisnąć do środka. Zrobię taką pułapkę na klapie do tej studzienki i w ten sposób powstanie automatyczny karmnik dla zaskrońców, które będę mógł spokojnie potem wybierać co jakiś czas, zanim zdechną z głodu, i wypuszczać do lasu.

QuarioX

2018-12-04, 13:24
Od razu w sosie.

migrab88

2018-12-04, 14:07


Typ ma konto na youtubie poswiecone pułapką na myszy. Rekonstruuje tez starożytne pułapki

Wiewór

2018-12-04, 14:16
@up
Zajebiste hobby. Mordowanie myszy i jeszcze znęcani się nad nimi, żeby się topiły. Facet powinien iść na terapię.

migrab88

2018-12-04, 14:26
No powinien, zwłaszcza ze ma na swoim profilu kilkadziesiat tych filmow i nie wierze ze az tyle ma myszy w garażu. Musi je kupowac tylko po to zeby pozniej nagrac film jak je zabija. Ma chlop pomysl na zycie :mrgreen: moze kogos zainspiruje do zaczecia kariery youtubera sadysty :lol:

Antek01

2018-12-04, 15:09
Może nie w garażu, ale na wsiach gdzie ludzie trzymają różne zapasy, tego gówna potrafi się tyle namnożyć, że później faktycznie ciężko sobie z tym poradzić. Jedni kupują koty, bądź małe psy i tresują je do łapania, a inni tworzą pułapki.
Jak komuś żal tego gówna, to polecam przygarnąć do domu cygański tabor, bądź inną ciapacką rodzinę, bo śmiało można te gryzonie do nich porównać.

BigDaddyD

2018-12-04, 16:47
Abraxus napisał/a:

@up
Zajebiste hobby. Mordowanie myszy i jeszcze znęcani się nad nimi, żeby się topiły. Facet powinien iść na terapię.


Jakbyście nie mieli przez szkodniki nie mieli w cudzysłowie czego do garnka włożyć to byście inaczej śpiewali :mrgreen:
No, ale w sumie czego wymagać od ludzi, skoro większość godzi się już z tym, jak Państwo zabiera im ponad połowę pieniędzy w podatkach. A takich mysz potrafi być na farmie w setkach, także na pewno ma gość pole do eksperymentowania. Polecam krótki Polski film Szczurołap, to se zobaczycie ile potrafi tego być w np. w chlewie.