18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pułapka na komary domowej roboty

by...........ki • 2013-04-15, 02:24
Cytat:

Lato już za pasem, niebawem największą udręką będą komary, które z wielką przyjemnością wbiją się w twoją skórę by wyssać odrobinkę krwi i zostawić nieprzyjemny swędzący bąbel. Spokojnie DA SIĘ OD TEGO USTRZEC!


Link do oryginału w podpisie

Potrzebne rzeczy:

1 szklanka wody
1/4 szklanki brązowego cukru
1 g drożdży
2-litrowa butelka plastikowa

1. Odetnij plastikową butelkę na pół.
2. Wymieszaj brązowy cukier z ciepłą wodą. Niech ostygnie. Gdy mieszanina będzie zimna, wlać w dolną części butelki.
3. Dodaj drożdże. Nie trzeba mieszać. Tworzy dwutlenku węgla, która przyciąga komary.
4. Umieść część w kształcie lejka, do góry dnem, w drugiej połowie butelki, przyklejając je do siebie, jeśli jest to konieczne.
5. Owiń butelkę z czymś czarnym, pozostawiając górę odkrytą i umieść w miejscu, z dala od miejsca przebywania.

Zawartość butelki wymieniaj co dwa tygodnie.


Taki temat dla sadoli ;)

pa...........ny

2013-07-10, 15:53
Wypróbowałem ten sposób, tylko dodałem drożdże w proszku, szału nie było, ze dwie malutkie muszki. Nie polecam, pozdrawiam.

ds...........er

2013-07-17, 12:22
Popieram kolegę wyżej. Zrobiłem to samo z drożdżami w kostce, efekt mizerny.

le...........ce

2013-07-17, 12:53
pie**ole. Tez to robiłem, miałem wrzucić zdjęcie, ale nawet się nie opłaca. Złapało się kilka meszek, jeden komar, pies, i kilka much :roll:

Quaswerty

2013-07-17, 17:58
@up
Ja liczyłem na jakiś świadków jehowych, ale ch*ja niestety :-(

alchemik80

2020-01-18, 22:54
Anonymous napisał/a:

Wyobraź sobie, że od zawsze. Człowiek oddychając wytwarza CO2 i to po tym komary nas dopadają.



jakos do wina nie leca