18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pukanie do drzwi

~_Yarko_ • 2021-05-14, 21:47
Z życia jednego miłośnika psów.


youzeck1984

2021-05-14, 22:01
Z nią tak powinni zrobić jak była niemowlakiem. Jak ktoś tak traktuje psa to jest k***ą, a nie człowiekiem...
Tak, mam psa :amused:

C0C0JUMBO

2021-05-14, 22:28
Powinna tak zrobic z amstafem, najlepiej jakimś nieznanym z osiedla

0_rafiks_0

2021-05-14, 22:52
youzeck1984 napisał/a:

Jak ktoś tak traktuje psa to jest k***ą, a nie człowiekiem..



Oj, juz sie nie zesraj. Widocznie kudel zasluzyl.
A jak chcesz sie pospuszczac nad kundelkami to tam sie udaj forum.mampsa.pl

dadar123

2021-05-14, 23:24
Pewnie w taki sam sposób ją dupcą

DmNQ

2021-05-15, 00:10
źródło ? nagrywający coś zrobił?

gumofc

2021-05-15, 00:16
youzeck1984 napisał/a:

Z nią tak powinni zrobić jak była niemowlakiem. Jak ktoś tak traktuje psa to jest k***ą, a nie człowiekiem...
Tak, mam psa



I pewnie właśnie tak robili. Z zamiłowaniem do przemocy się nie rodzisz, muszą Cię jej nauczyć rodzice.

OnCo

2021-05-15, 00:49
a nie wiadomo czy na przykład ktoś wyprowadzał psa w ten sposób, że go wywala samego na dwór i babeczka już się totalnie na to wkurzyła

Zasysacz

2021-05-15, 01:54
j***ć psy i ich jeszcze bardziej poj***nych właścicieli nie lubie tego głupiego elementu co musi mieć psa w mieście. Powinni zakazać posiadania zasranca bez konkretnie wskazanej funkcji. Pies powinien mieć jakieś zadanie sens swojej egzystencji, dla samego o super ja chce pieska a potem leży w domu całymi dniami, to moim zdaniem już jest maltretowanie zwierzęcia.

torturant

2021-05-15, 06:58
youzeck1984 napisał/a:

Z nią tak powinni zrobić jak była niemowlakiem. Jak ktoś tak traktuje psa to jest k***ą, a nie człowiekiem...
Tak, mam psa



Kolejny przykład odmóżdżenia, gdzie tępa k***a stawia psa na równi z życiem ludzkim. Jełop nie rozumie, że zjadamy legalnie zwierzęta (wcześniej je trzeba zabić, wiedziałeś o tym durniu?). Gdy dochodzi do braku żywności (np. wojna) ludzie zjadają i psy, ale nie wolno z powodu głodu zabić człowieka, traktowane to będzie jako zabójstwo.
Natłoczyli tępakowi lewackiej propagandy do mózgu, za dużo TV? Stary go kochał, ale tylko w nocy?

Ogórek

2021-05-15, 07:44
A czy dzięki temu drzwi się łatwiej otworzyły ???

TomaszKLN1

2021-05-15, 08:40
torturant napisał/a:

Kolejny przykład odmóżdżenia, gdzie tępa k***a stawia psa na równi z życiem ludzkim. Jełop nie rozumie, że zjadamy legalnie zwierzęta (wcześniej je trzeba zabić, wiedziałeś o tym durniu?). Gdy dochodzi do braku żywności (np. wojna) ludzie zjadają i psy, ale nie wolno z powodu głodu zabić człowieka, traktowane to będzie jako zabójstwo.
Natłoczyli tępakowi lewackiej propagandy do mózgu, za dużo TV? Stary go kochał, ale tylko w nocy?



Ciebie kochał pies starego (inaczej) i trauma została.

torturant napisał/a:

Kolejny przykład odmóżdżenia, gdzie tępa k***a stawia psa na równi z życiem ludzkim. Jełop nie rozumie, że zjadamy legalnie zwierzęta (wcześniej je trzeba zabić, wiedziałeś o tym durniu?). Gdy dochodzi do braku żywności (np. wojna) ludzie zjadają i psy, ale nie wolno z powodu głodu zabić człowieka, traktowane to będzie jako zabójstwo.
Natłoczyli tępakowi lewackiej propagandy do mózgu, za dużo TV? Stary go kochał, ale tylko w nocy?



Ciebie kochał pies starego (inaczej) i trauma została.

Zasysacz napisał/a:

j***ć psy i ich jeszcze bardziej poj***nych właścicieli nie lubie tego głupiego elementu co musi mieć psa w mieście. Powinni zakazać posiadania zasranca bez konkretnie wskazanej funkcji. Pies powinien mieć jakieś zadanie sens swojej egzystencji, dla samego o super ja chce pieska a potem leży w domu całymi dniami, to moim zdaniem już jest maltretowanie zwierzęcia.



W dzieciństwie pewnie jakiś kundel Cię zr*chał i trauma została.
Życzę powrotu do zdrowia i pozdrawiam .

Zasysacz

2021-05-15, 09:47
TomaszKLN1 napisał/a:

Ciebie kochał pies starego (inaczej) i trauma została.
Ciebie kochał pies starego (inaczej) i trauma została.
W dzieciństwie pewnie jakiś kundel Cię zr*chał i trauma została.
Życzę powrotu do zdrowia i pozdrawiam .



Tak ten kundel to twoja matka ale była taka paskudna że kutacz tak się przestraszył aż zakrył oczy jajami.

adamski132

2021-05-15, 16:16
Mnie bawi ze ludzie tak zdychaja szczegolnie dzieci.