18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Puk puk.

zwierzak30 • 2021-11-03, 11:03
Umawiał się Pan na szczepienie? :mrgreen:


Namex

2021-11-04, 00:37
pytolsky napisał/a:

robią to, że się nie umiera - ze wszystkich śmierci na covid te po dwóch dawkach szczepionki to tylko 1,2% w PL
no, ale lepiej jest umrzeć ze świadomością, że Gatesowi nie udało się zaczipować jakiegoś polaka z Podlasia cały plan przejęcia Wielkiej Lechii przez reptilian poszedł w piździet dzięki bohaterskiej postawie Halmana



Nie zapomnij wziac swojej 12 dawki, pie**olony podludziu. O ile 3, albo 4 przezyjesz. Bill Gates i Fauci by Ci w twarz powiedzieli, ze beda robic depopulacje, to i tak bys k***a nie zrozumial o co chodzi.

homorek

2021-11-04, 07:23
Nowy program krokodyl+

pytolsky

2021-11-04, 08:14
tigerqaz napisał/a:

Podać Ci adres, czy jesteś tak cwany że sam mnie znajdziesz?



No ok, podaj na priv, chyba że p*zda z ciebie to nie podawaj

klasz

2021-11-04, 11:43
pytolsky napisał/a:

Wszystkich was antyszepionkowców bym siłą dźgał tymi strzykawkami aż zmądrzejecie



Po co selekcja naturalna.
Samę zalety widzę:
- Redukcja wyborców pis
- Wyższe emerytury

tigerqaz

2021-11-04, 19:01
pytolsky napisał/a:

No ok, podaj na priv, chyba że p*zda z ciebie to nie podawaj



p*zdą to bym był, jakbym na priv podał.
Ale niestety nie obawiam się że możesz do mnie zawitać, bo po prostu nie masz na tyle odwagi, samozaparcia i pieniędzy.
Druga sprawa jakbyś już się pofatygował, to na pewno sam byś nie przyjechał, czy tam nie przyszedł, bo takie szmaty jak ty są odważne tylko w sieci i musiałbyś zebrać całą brygadę pryszczatych kolegów na sterydach, którym musiałbyś zapłacić, żeby się zgodzili z tobą pokazać wśród ludzi.
Ale w razie czego proszę...
Wielkopolska 57 Łódź. Tylko tak po 16.
Bo wcześniej jestem na dyżurze.

takisobie2

2021-11-04, 22:28
Jakiś czas temu dopadła mnie wysoka gorączka 40-41 stopni, a chwilami nawet i więcej (mierzone rtęciowym), która utrzymywała się przez ponad trzy tygodnie. Węch i smak poszedł w p*zdu i do tej pory jeszcze nie wrócił w całości, i już nawet nie liczę, że to się kiedyś stanie. Bolało mnie wszystko z włosami i paznokciami włącznie. Tak jak się chory obudziłem tak po blisko miesiącu nagle wyzdrowiałem. Po kolejnych dwóch tygodniach miałem epizod udarowy, a po kolejnych dwu był następny. Jako, że było to kilka miesięcy przed pacjentem nr 1, to orzeczono mi grypę, a nagłe utraty widzenia z mdłościami , zawrotami oraz problemy z koordynacją poszły na karb migreny. Jakby mi się to przydarzyło w grudniu 2019 zamiast w lipcu, to może zostałbym numerem jeden :D A ciekawostką, ba, wręcz taką wisienką na torcie jest fakt, że gdzieś koło połowy maja zaczepił mnie na dworcu mocno nerwowy skośny, który chciał gdzieś szybko i usilnie dojechać. Jako, że nie mogłem się z nim dogadać, to wk***iony poszedł jak przeciąg. Cała historia wydarzyła się na lotnisku gdzieś w Europie, a zachorowałem po dwóch tygodniach od przylotu do PL :) Od tamtej pory chorowałem jeszcze dwa razy i dwukrotnie była to grypa lub chyba nawet przeziębienie mocniejsze, bo od lekarza dostałem paracetamol choć zakładam, że i tak niczego innego bym nie dostał. Zagraniczni lekarze nie mają takiej lekkiej ręki jak polscy w wypisywaniu recept :)
PS.
Moimi szczepionkami możecie się podzielić. Może a nuż komus życie uratują :D

pytolsky

2021-11-05, 08:29
tigerqaz napisał/a:

Wielkopolska 57 Łódź.



Misiu ale jaki lokal?

neo001

2021-11-05, 15:38
pytolsky napisał/a:

Misiu ale jaki lokal?



Ty już nie cwaniakuj, większość tu uważa Cię za dno, bo takim jesteś. Od siebie dodam że anonimowość w Internecie jest ważna, bo nigdy nie wiesz na jakiego pojeba trafisz. Jak nie Ty, to może trafić się inny czubek.



takisobie2 napisał/a:

Jakiś czas temu dopadła mnie wysoka gorączka 40-41 stopni, a chwilami nawet i więcej (mierzone rtęciowym), która utrzymywała się przez ponad trzy tygodnie.



Mój ojciec również chorował w 2018/19roku. Na 100% nie covid ;-) Biegunki, gorączka osłabienie organizmu - od lekarza do lekarza i nikt nic o przyczynie powiedzieć nie potrafi. Sprawę załatwiły sile sterydy, ale co było przyczyną nie wiadomo. Dziś to byłby cowid :mrgreen:

tigerqaz

2021-11-05, 20:46
pytolsky napisał/a:

Misiu ale jaki lokal?



Stań pod blokiem, zacznij drzeć ryja, że to ty i że już jesteś, czy ch*j wie co tam chcesz.
To zejdę do ciebie.
Bo z twojej inteligencji, stwierdzam, że nawet na klatce schodowej w czteropiętrowym bloku mógłbyś się zgubić.
Misiu... :kupa:

pytolsky

2021-11-08, 08:34
@up: Czyli jednak p*zda z ciebie
taki typowy antyszczepionkowiec, co tylko pysk wydzierać potrafi

Bona1

2021-11-08, 12:13
Koledzy powyżej, każdy z Was ma trochę racji lub tak uważa, to nie powód aby się kłócić i obrażać chociaż to bywa zabawne, napewno nie jest to powód aby się napie**alac po ryjach w sytuacji kiedy to my wszyscy jako społeczeństwo jesteśmy waleni w odbyt przez brudną a stuleje tzw. elit

tigerqaz

2021-11-11, 19:45
Bona1 napisał/a:

Koledzy powyżej, każdy z Was ma trochę racji lub tak uważa, to nie powód aby się kłócić i obrażać chociaż to bywa zabawne, napewno nie jest to powód aby się napie**alac po ryjach w sytuacji kiedy to my wszyscy jako społeczeństwo jesteśmy waleni w odbyt przez brudną a stuleje tzw. elit



Ale ja tylko porozmawiać chciałem :D
Niestety nie doczekałem się wizyty, zaszczepionego przedstawiciela cwaniaków internetowych.
Nikt tutaj nie miał zamiaru nikogo napie**alać po ryju...
Bynajmniej nie on mnie :D jak widać.