18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Puk puk.

zwierzak30 • 2021-11-03, 11:03
Umawiał się Pan na szczepienie? :mrgreen:


Karboksylator

2021-11-03, 13:54
uFo125 napisał/a:

[24 września - 1 października 2021]
Zakażenia
➡ zaszczepieni: 2 146 [31,75%]
➡ niezaszczepieni: 4 612 [68,25%]
Zgony
➡ zaszczepieni: 25 [21,74%]
➡ niezaszczepieni: 90 [78,26%]
[1 października - 8 października 2021]
Zakażenia
➡ zaszczepieni: 3 584 [34,35%]
➡ niezaszczepieni: 10 432 [65,65%]
Zgony
➡ zaszczepieni: 40 [23,80%]
➡ niezaszczepieni: 168 [76,20%]
[8 października - 15 października 2021]
Zakażenia
➡ zaszczepieni: 5 017 [33,51%]
➡ niezaszczepieni: 9 954 [66,49%]
Zgony
➡ zaszczepieni: 57 [24,46%]
➡ niezaszczepieni: 176 [75,54%]
[15 października - 22 października 2021]
Zakażenia
➡ zaszczepieni: 10 079 [35,88%]
➡ niezaszczepieni: 18 010 [64,12%]
Zgony
➡ zaszczepieni: 68 [23,29%]
➡ niezaszczepieni: 224 [76,71%]
[22 października - 29 października 2021]
Zakażenia
➡ zaszczepieni: 17 097 [36,87%]
➡ niezaszczepieni: 29 274 [63,13%]
Zgony
➡ zaszczepieni: 156 [30,23%]
➡ niezaszczepieni: 360 [69,77%]



źródło misiu, źródło

skywalker75

2021-11-03, 14:09
heh wiadomo, że fejk , ale faktycznie z wyglądu taki typowy antyszczepionkowy szur

tycho

2021-11-03, 14:11
pytolsky napisał/a:

Wszystkich was antyszepionkowców bym siłą dźgał tymi strzykawkami aż zmądrzejecie



W Australii właśnie wyrzucili z pracy medyków, którzy odmawiali szczepienia. Teraz gdy nie mają już nic do stracenia zaczynają otwierać gęby. Szkoda, że dopiero, jak im się dobrali do dupy, ale zawsze lepsze to, niż dalej mieliby milczeć. Proponuję, żebyś sobie poszukał i posłuchał, co widzieli i mówią, ale zanim to zrobisz leć po kolejną dawkę durniu.

garota

2021-11-03, 14:16
Hahaha jeszcze to hollywodzkie wyciśnięcie płynu ze strzykawki XD Temu panu podawano heroinę żeby mendy były zbyt naćpane i nie mogły się oddalić.

pytolsky i reszta bałwanów nawet nie zna faktów a pie**oli farmazony. Zaszczepieni też umierają a wy daliście się nabrać.

grzesio1712

2021-11-03, 14:17
pytolsky napisał/a:

robią to, że się nie umiera - ze wszystkich śmierci na covid te po dwóch dawkach szczepionki to tylko 1,2% w PL
no, ale lepiej jest umrzeć ze świadomością, że Gatesowi nie udało się zaczipować jakiegoś polaka z Podlasia cały plan przejęcia Wielkiej Lechii przez reptilian poszedł w piździet dzięki bohaterskiej postawie Halmana



Głąbie. To ze wśród zgonów prawie 100% to osoby niezaszczepione, nie oznacza, że 100% osób niezaszczepionych umrze w wyniku Covid albo będzie miało ciężki przebieg. Jak mnie irytuje taka narracja "zaszczep się bo umrzesz!". Guzik prawda. Gorzej kaca przeszedłem niż tego covida. Nikt nie bierze pod uwagę, że osób z przebytą chorobą jest dużo dużo więcej niż te 3mln odnotowanych w statystykach. I jakoś nie umarli, nie leżeli pod respiratorem

uFo125

2021-11-03, 14:18
Karboksylator napisał/a:

źródło misiu, źródło



Dane ministerstwo zdrowia ładna manipulacja danymi i wychodzi.

Śmiertelność wśród niezaszczepionych 1,2% a wśród zaszczepionych 0,9%

ra...........ks

2021-11-03, 14:21
pytolsky napisał/a:

Wszystkich was antyszepionkowców bym siłą dźgał tymi strzykawkami aż zmądrzejecie



A Ciebie do piachu i żonkę jeśli masz to do wyr*chania przez wszystkich panów. Nie dziękuj szmato

thunderfucker

2021-11-03, 14:23
RoboCat napisał/a:

nigdy tego nie zrozumiem - ludzie ktorzy najbardziej sie boja tej "pandemi" i srowida to ci zaszczepieni... pierdyliard masek/dawek i 10metrow odstepu. A reszta ludzi sobie lazi normalnie



Dwa razy przeszedłem, raz straciłem smak na 4 dni za drugim razem bylem tylko zmęczony, po szczepieniu w sumie czułem się gorzej niż podczas chorby, tak na dobrą sprawę zwykle przeziębienie dla mnie było bardziej upierdliwe. Nie boję się wcale, maseczka wk***ia mnie niesłychanie bo mi zawsze okulary parują ale noszę ja.

Bo jeśli jest mniejsze przenoszenie wirusa to wolniej mutuje (nie namnaża się ludzikach komórkach z taką szybkością więc wolniej ewoluuje) i mniejsze jest ryzyko kolejnej poj***nej mutacji która zamknie cały świat znowu który całkiem lubię.

Dlatego takie głupie teorie jak powyżej możesz włożyć sobie miedzy bajki.

pytolsky

2021-11-03, 14:24
ratownikpks napisał/a:

A Ciebie do piachu i żonkę jeśli masz to do wyr*chania przez wszystkich panów. Nie dziękuj szmato



Co to głosowanie na konfederację robi z ludźmi...

neo001

2021-11-03, 14:58
thunderfucker napisał/a:

Dwa razy przeszedłem, raz straciłem smak na 4 dni za drugim razem bylem tylko zmęczony, po szczepieniu w sumie czułem się gorzej niż podczas chorby, tak na dobrą sprawę zwykle przeziębienie dla mnie było bardziej upierdliwe. Nie boję się wcale, maseczka wk***ia mnie niesłychanie bo mi zawsze okulary parują ale noszę ja.
Bo jeśli jest mniejsze przenoszenie wirusa to wolniej mutuje (nie namnaża się ludzikach komórkach z taką szybkością więc wolniej ewoluuje) i mniejsze jest ryzyko kolejnej poj***nej mutacji która zamknie cały świat znowu który całkiem lubię.
Dlatego takie głupie teorie jak powyżej możesz włożyć sobie miedzy bajki.



Ale nie piszesz bzdur o przymusowych szczepieniach? Ja to powtarzam od dawna: 1)lokdałny nic nie dają 2)kto chce niech się zaszczepi 3)kto nie chce niech się nie szczepi.

Czy to jest k***a trudne do zrozumienia? Pomijam oczywiście fakt, że powyższy film to fejk ;)

Karboksylator

2021-11-03, 15:10
uFo125 napisał/a:

Dane ministerstwo zdrowia ładna manipulacja danymi i wychodzi.
Śmiertelność wśród niezaszczepionych 1,2% a wśród zaszczepionych 0,9%



link do danych statystycznych...

An4lTerror

2021-11-03, 15:21
grzesio1712 napisał/a:

Głąbie. To ze wśród zgonów prawie 100% to osoby niezaszczepione, nie oznacza, że 100% osób niezaszczepionych umrze w wyniku Covid albo będzie miało ciężki przebieg. Jak mnie irytuje taka narracja "zaszczep się bo umrzesz!". Guzik prawda. Gorzej kaca przeszedłem niż tego covida. Nikt nie bierze pod uwagę, że osób z przebytą chorobą jest dużo dużo więcej niż te 3mln odnotowanych w statystykach. I jakoś nie umarli, nie leżeli pod respiratorem



Patolski, jesteś wolnym człowiekiem, a to wszystko dla naszego wspólnego dobra, ratują ludzkie życia, pierwszej kolejności emerytów, czyli ludzi w dużej części nieproduktywnych, ale pewnie nie wzbudza to tobie żadnej refleksji... A teraz Patolski do szeregu, spocznij i czekaj na dalsze rozkazy.
:idzwch*j:

pytolsky

2021-11-03, 15:28


hurr durr kowid nie istnieje, to spizeg

StefanTSO

2021-11-03, 16:04
pytolsky napisał/a:

666 27



Od razu słychać, że zostałeś poczęty przez dwóch murzynów...

kulawiec

2021-11-03, 16:10
pytolsky napisał/a:

robią to, że się nie umiera - ze wszystkich śmierci na covid te po dwóch dawkach szczepionki to tylko 1,2% w PL



Serio? Sąsiad po pierwszej fali złapał Covid, przeszedł, nic mu nie było, rok później córka go namówiła, zaszczepił się, zmarł po miesiącu na zator, na jej rękach. Córka dzisiaj leczy się na zakrzepicę, nagle, ni z gruszki ni z pietruszki sama się pojawiła.

Znajomy kierowca, nagle pojawiła się zakrzepica, dostaje leki, po których nie może prowadzić Tira, z dnia na dzień, bez środków do życia. Oczywiście służba zdrowia odmawia uznania tego jako NOP. Ile takich przypadków jest w koło?

Wszystko zależy od organizmu. Jednego zabije covid, innego szczepionka. Na razie jak ktoś ma raka, zapalenie płuc czy cokolwiek i ma covid to wpisują mu Covid, a jak ma powikłania o szczepionce, to bronią się rękami i nogami, żeby nie było Nopa.

Izrael wszczepił się cały i jakoś im to nie pomogło, a zgonów jest więcej od obostrzeń, niż z powodu samego wirusa.
Kto chce, niech się szczepi, kto nie, niech się nie szczepi i tyle, w czym problem?

Ostatnio margaryna i masło roślinne miały przeciwdziałać chorobom serca i krążenia, a są największymi zabójcami, bo zdrowe okazało się masło.
Swego czasu kobietom w ciąży aplikowano zajebiste, lekarstwo na ból głowy. Talidomid.
Zalecano jako nietoksyczne, bezpieczne itp. efekty?



Wy Hitlerowcy byście chcieli, żeby wszyscy mieli jednakowo, bo dupa was boli, że inni mają swoje zdanie.