18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Puk, puk

~Velture • 2019-01-07, 19:00
-kto tam?
-demokracja


mygyry

2019-01-07, 19:11
- kto tam?
- demokracja
- czego?
- karty do głosowania przywieźliśmy

Salieri16000

2019-01-07, 20:19
Widziałem to nagranie dość dawno temu... Która to operacja, bo już nie pamiętam- Iraqi Freedom czy Phantom Fury? A może to żadna z nich?! Cholera... W tak krótkim czasie, te skurczysyny założyli bazy na całym świecie... Stacjonuję też u nas- czy to znak, że nie jesteśmy sami się obronić w razie "W" przed "sąsiadami", czy może kroi się coś większego? Pytań jest więcej, jednak obawiam się, że jesteśmy "zbyt malutcy" aby kiedykolwiek poznać prawdę...


JanRouterTrzeci

2019-01-07, 23:37
Czekam az do was wpadna chlopaki zeby was z powrotem ustawic do pionu

Wiewór

2019-01-08, 11:47
Za jankesów wprowadzających demokrację kozojebcom zawsze piwo :-)

Rebeliant_ZPF napisał/a:

Najciekawsze jest to, że od w ch*j lat w Polsce stacjonują wojska NATO, ale dopiero jak PiS zaprosił, to się zrobił raban., To tylko pokazuje poziom inteligencji targetu napuszczanego na PiS - takie same, jak nie większe, odpady intelektualne od tych co za PiS stoją ślepo murem.



Ostatnio trochę poczytałem o sprowadzaniu amerykanów i po głębokiej analizie tak szczerze to już wcale nie jestem taki pewien czy powinniśmy ich tu zapraszać. Nigdy nie wierzyłem w to, że będą nas bronić.
Jak zacznie się dym to sp***olą więc po ch*j ich tu trzymać? Przecież nie dadzą się mordować za takie pastwisko bez znaczenia.
Historia pokazuje, że zapraszanie obcych wojsk do obrony Polski zawsze nam się odbijało czkawką jak nie ostrym bólem przez stanu zapalny obtartego odbytu.

Amerykanie jeżdżą tylko swoimi spasionymi pojazdami po wiejskich świętach pieroga rozjeżdżając po drodze szroty polskich rolników, uśmiechają się do zdjęć swoimi białymi ząbkami pieska z reklamy pedigree pal, zostawiają swoje geny w wiejskich głupich dziewuchach - po wsiach biegają później brązowe brajanki z kręconymi włosami na utrzymaniu MOPS czyli nas. I tyle czyli nic.
ch*j z nich nie sojusznik i pożytek żaden. Niech sp***alają z powrotem wylegiwać się w tych swoich śmierdzących moczem przyczepach, pić piwsko i płodzić kolejne zastępy mięcha armatniego dla wuja sama, żeby miał co wysyłać do zaj***nia na polu chwały w jakimś upadłym pustynnym kraju.
Jak czerwona dzicz będzie chciała nas przeorać to przeorają i nikt nam nie pomoże.
Może ONZ wyśle do Putina standardową copypastę o głębokim zaniepokojeniu i to wszystko na co możemy liczyć.

bleblebator1

2019-01-08, 18:46
Abraxus napisał/a:

Za jankesów wprowadzających demokrację kozojebcom zawsze piwo :-)


To nie hamburgery, oni zawsze pukają do bram za pomocą sterowanych laserowo bomb burzących

nwtinamou

2019-01-08, 20:09
Andrzej się zdenerwuje

Grymson

2020-03-15, 07:27
Salieri16000 napisał/a:

Widziałem to nagranie dość dawno temu... Która to operacja, bo już nie pamiętam- Iraqi Freedom czy Phantom Fury? A może to żadna z nich?! Cholera... W tak krótkim czasie, te skurczysyny założyli bazy na całym świecie... Stacjonuję też u nas- czy to znak, że nie jesteśmy sami się obronić w razie "W" przed "sąsiadami", czy może kroi się coś większego? Pytań jest więcej, jednak obawiam się, że jesteśmy "zbyt malutcy" aby kiedykolwiek poznać prawdę...



Phantom Fury, Faludża chyba 2004. USMC robili czystki w całym mieście z terrorystów :)