18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psy obronne

phrontch • 2020-03-27, 19:21
Świetnie się bawią




Halman

2020-03-27, 19:24
rozumiem materiał ale dobrana muzyka to k***a żywcem z TVN z programu wszyscy ludzie PISu

żmij

2020-03-27, 19:38
Jak się miewają pieseczki? Nie struły się?

Br...........r1

2020-03-27, 19:42
w polsce się przepisy zmieniły, pies nie ma prawa pogryźć nikogo nawet na prywatnej posesji bo właściciel może iść siedzieć :D j***na polska

n3grom

2020-03-27, 22:20
Poesek macha ogonem, bawic sie chce :lol:

Juzwa

2020-03-27, 22:21
Bronek_Komar1 napisał/a:

w polsce się przepisy zmieniły, pies nie ma prawa pogryźć nikogo nawet na prywatnej posesji bo właściciel może iść siedzieć j***na polska



A jak udowodnią, że to mój pies? Poza tym psy mają zęby w mordach, żeby gryźć.

Black Snake

2020-03-27, 22:38
Bronek_Komar1 napisał/a:

w polsce się przepisy zmieniły, pies nie ma prawa pogryźć nikogo nawet na prywatnej posesji bo właściciel może iść siedzieć j***na polska



Głupie. Ale Polacy to też debile. Wożę paczki zjebom... I w ch*j ludzi jest, którzy posiadają dom i mają na furtce "UWAGA! Groźny pies", "Ja tu pilnuję! Wchodzisz na własne ryzyko!". Domofonu, dzwonka ani k***a garnka z warzechą, w który szłoby napie**alać oczywiście przed płotem nie mają. Trzeba wejść i dobijać się do drzwi...
I teraz albo ryzykować i zostać pogryzionym... Albo wpie**olić 15 awiz w dzień i mieć na drugi dzień przej***ne bo skargi przyszły "ale myśmy cały dzień w domu byli".

andyq

2020-03-27, 23:03
Czy właściciel jest jakimś debilem? Takie bydle powinno być na łańcuchu. Przecież ta biedna psina mogła coś od niego złapać.

n3grom

2020-03-27, 23:05
Black Snake napisał/a:

Głupie. Ale Polacy to też debile. Wożę paczki zjebom... I w ch*j ludzi jest, którzy posiadają dom i mają na furtce "UWAGA! Groźny pies", "Ja tu pilnuję! Wchodzisz na własne ryzyko!". Domofonu, dzwonka ani k***a garnka z warzechą, w który szłoby napie**alać oczywiście przed płotem nie mają. Trzeba wejść i dobijać się do drzwi...
I teraz albo ryzykować i zostać pogryzionym... Albo wpie**olić 15 awiz w dzień i mieć na drugi dzień przej***ne bo skargi przyszły "ale myśmy cały dzień w domu byli".



To robie zdjecie furtki i adresu a jak szef sie przewali to mu pokazuje. Chyba ze za mieciutki jestes, boisz sie ze cie zwolnia i wolisz biegac przed psem

Ahmed1993

2020-03-27, 23:54
Po co rozprawiacie,że Polska to Polska tamto,mnie zastanawia na cholerę ten biały mały maltańczyk wącha dupę największemu psu gdy ten podgryza łajdaka a zachowanie pod koniec filmu jakby je szkolił, popie**olony ten film serio

angel_punx

2020-03-28, 00:03
Bronek_Komar1 napisał/a:

w polsce się przepisy zmieniły, pies nie ma prawa pogryźć nikogo nawet na prywatnej posesji bo właściciel może iść siedzieć j***na polska



Jakiś oddnośnik, Dziennik Ustaw, cokolwiek?.

PoyeB

2020-03-28, 00:18
Miód na oczy.

kaelem

2020-03-28, 05:45
Żenujące, że nikt z komentujących nie widział tu tego filmu wcześniej.... No cóż, jak się jest na sadolu krócej, niż kefir ma przydatności....

zbyszko1986

2020-03-28, 05:45
Też że te psy nie bały się wścieklizny. Ciekawe czy murzyn szczepiony