18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psy kontra motopizdeczka

phrontch • 2019-08-27, 10:05
Ja kibicuję psom




poligon6

2019-08-27, 11:02
No prosze pies się poswiecił i weliminował potencjalnego mordercee drogowego. jednak do czegos przydaja sie te pchlarze.

JednorękiBandyta

2019-08-27, 13:38
Ha najechał mu chyba na łapę teraz sam bd kulał :D karma wraca.

Dorik

2019-08-27, 14:06
poligon6 napisał/a:

No prosze pies się poswiecił i weliminował potencjalnego mordercee drogowego. jednak do czegos przydaja sie te pchlarze.



lepsze "pchlarze" które pilnują domu niż te k***y koty które zagrażają naszej faunie

blackout3

2019-08-27, 14:16
Zawsze jak jadę motórem zastanawiam się ile Sadoli myśli "O, jedzie motop*zdeczka"?! ;)

arturek_w

2019-08-27, 15:22
Konfidenci zawsze kibicują psom. :D

support3

2019-08-27, 16:43
blackout3 napisał/a:

Zawsze jak jadę motórem zastanawiam się ile Sadoli myśli "O, jedzie motop*zdeczka"?!



Widzisz tu nie chodzi o to ile sadoli nazywa motocyklistów motop*zdeczkami. Sam w wielu przypadkach zgadzam się z taką nazwą dla debili co zapie**alają 150 w mieście.
Ale temat założył @phrontch a to już inna bajka ten człowiek ma wielkie uprzedzenia do motocyklistów i nie chodzi o to, że go nie stać bo wciąż mieszka z matką i jest za głupi by zrobić prawko kat A. tutaj mamy odczynienia z historią jego narodzin.

Dawno temu gdy BongMan wrócił z połowów krabów opowiedział mi historię narodzin phrontcha nie chciał bym nic przekręcić ale chodziło mniej więcej o to, że jakaś "motop*zdeczka" przejeżdżała bez DB Killera obok szopy w której mieszkali rodzice phrontcha i stary przebudził się z upojenia alkoholowego, wk***iony tym faktem zaczął napie**alać starą laczkiem po "nazwijmy to kroczu" pech chciał że pies Fafik chwile wcześniej zgwałcił laczka i tak podobno powstał nasz sadolowy towarzysz phrontch. Nie wiem czy to prawda ale BongMan znał tą historię, zresztą podobno w awatarze phrontcha jest jego prawdziwy ojciec. Ale co ja mogę wiedzieć w końcu jestem tylko motop*zdeczką.

Puczysta

2019-08-27, 18:38
Pies przejechany, noga złamana. JA pie**ole dawno się tak nie uśmiałem.

Plastykpl

2019-08-27, 20:00
Jednego poświęcili ale plan się powiódł w 100%.

mrfreak16

2019-08-28, 00:45
support3 napisał/a:

Widzisz tu nie chodzi o to ile sadoli nazywa motocyklistów motop*zdeczkami. Sam w wielu przypadkach zgadzam się z taką nazwą dla debili co zapie**alają 150 w mieście.
Ale temat założył @phrontch a to już inna bajka ten człowiek ma wielkie uprzedzenia do motocyklistów i nie chodzi o to, że go nie stać bo wciąż mieszka z matką i jest za głupi by zrobić prawko kat A. tutaj mamy odczynienia z historią jego narodzin.
Dawno temu gdy BongMan wrócił z połowów krabów opowiedział mi historię narodzin phrontcha nie chciał bym nic przekręcić ale chodziło mniej więcej o to, że jakaś "motop*zdeczka" przejeżdżała bez DB Killera obok szopy w której mieszkali rodzice phrontcha i stary przebudził się z upojenia alkoholowego, wk***iony tym faktem zaczął napie**alać starą laczkiem po "nazwijmy to kroczu" pech chciał że pies Fafik chwile wcześniej zgwałcił laczka i tak podobno powstał nasz sadolowy towarzysz phrontch. Nie wiem czy to prawda ale BongMan znał tą historię, zresztą podobno w awatarze phrontcha jest jego prawdziwy ojciec. Ale co ja mogę wiedzieć w końcu jestem tylko motop*zdeczką.



Zmień dostawcę amfetaminolu, albo dosyp jarzeniówki

jebacgowno

2019-08-28, 07:23
j***ne pchlarze. Dobrze że przynajmniej jednego połamał.

bercisko

2019-08-28, 08:20
Psy mnie pogryzły
A były szczepione?
Tak! Dupami