18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psiapsiółki w kiblu

CrazyEdek • 2021-06-03, 23:36
Zgasiła se światło.


hacked15

2021-06-04, 00:53
fajne zaplecze :D

silwerbalk

2021-06-04, 03:26
Ja pie**ole ale dno.... Ja facet nie odj***łem się do takiego stanu jak k***a niektóre łaski mają w standardzie... :-/

John-Flopp

2021-06-04, 09:22
Głupie suki, każda jedna nie tylko główna gwiazda filmu.

Driver19cm

2021-06-04, 09:32
Cytat:

Ja pie**ole ale dno.... Ja facet nie odj***łem się do takiego stanu jak k***a niektóre łaski mają w standardzie...



Ty nie zrobiłeś w swoim życiu nic ciekawego, co kiedyś mógłbyś wspominać

Siedź dalej w piwinicy przed kompem i krytykuj innych

aha jeszcze jedno, nie jesteś facet, tylko zwykła p*zda

Amon1969

2021-06-04, 09:36
silwerbalk napisał/a:

Ja pie**ole ale dno.... Ja facet nie odj***łem się do takiego stanu jak k***a niektóre łaski mają w standardzie...



To masz nudne życie kolego :D

cazio

2021-06-04, 09:43
Haha, ktoś tu nazwał p*zda kolesia co to nigdy nie naj***l się do upadłego. To znaczy ze umie pic, a nie jest p*zdą…

ProVVe

2021-06-04, 10:20
k***a bezprzesady... Za młodego tez czlowiek gleby mial. Ważne jest tylko jedno, a mianowicie ludzie z którymi się pije.

Zewłok666

2021-06-04, 16:17
cazio napisał/a:

Haha, ktoś tu nazwał p*zda kolesia co to nigdy nie naj***l się do upadłego. To znaczy ze umie pic, a nie jest p*zdą…



Wiesz, dla większości polactwa słowo "zabawa" jest tożsame z urżnięciem się w trupa na wiejskiej dyskotece.

brylant1412

2021-06-04, 20:27
co te baby mają z tymi kiblami jedna sra w sklepie drugie siedzą przy muszli o co kaman

cexior

2021-06-05, 00:57
Ogólnie całe życie się zastanawiałem po co baby w tylu chodzą do kibla? Pytałem swojej wielokrotnie bez odpowiedzi żyje do dziś.

silwerbalk

2021-06-05, 09:25
cazio napisał/a:

Haha, ktoś tu nazwał p*zda kolesia co to nigdy nie naj***l się do upadłego. To znaczy ze umie pic, a nie jest p*zdą…



Nie po prostu wiem kiedy mam dość nigdy nikt mnie nie zbierał z podłogi ani nie miałem odciny że potem nie wiedziałem co się dzieje ani nie żygałem... Nie każdy jest ze wsi

Driver19cm napisał/a:

Ty nie zrobiłeś w swoim życiu nic ciekawego, co kiedyś mógłbyś wspominać
Siedź dalej w piwinicy przed kompem i krytykuj innych
aha jeszcze jedno, nie jesteś facet, tylko zwykła p*zda



Acha czyli twoim życiowym osiągnięciem czyniącego faceta jest się nak***ić do odciny że pływasz nawet jak nie ma wody albo potem dymy robić i zbierać dupe z podłoża...? Dam ci radę. masz dwie drogi albo się naucz pić albo nie pij.... Bo wyglądanie jak szmata to to nie jest obraz męskości...