18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Psia mama desperacko odkopuje szczeniaka

Ha...........ng • 2017-09-27, 13:09
Ja wiem, że wy prawdziwi "SADOLE", ale czasami warto takie filmy obejrzeć.

borelli

2017-09-27, 13:20
Wchodzę na Sadola, żeby obejrzeć coś zadolowego, a nie to kwejkowe gówno.

poligon6

2017-09-27, 13:21
Boże drogi ile to człowiek w swoim życiu się tych szczeniąt natopił. Chyba najbardziej humanitarny sosób kiedyś, worek kamień i do rzeki. Niestety sa ludzie bez serca co ogłuszali i zakopywali, wiadomo nie zawsze to działało, albo na żywca zakopywali, czasem i pół godziny to piskało a suka szalała przez ten czas. No ale byli na każdej wiosce eksperci co za flaszke potrafili denatury za ucho wszczyknać pare minut i po krzyku, schodziło szczenie eleganko, nic nie czuło i wiotkie sie moment robiło. Dziś już coraz cięzej uswiadczyć takie widoki, prastara tradycja odchodzi w zapomnienie, nikt już po wioskach nie topi, no chyba ze psi smalec gdzieś tam na podkarpaciu. Nawet coraz ciężej psa na łańcuchu spotkać.

TheByQ

2017-09-27, 13:25
@poligon A szkoda że twoja matka nie miała takiego samego zdania o aborcji.

Argeusz

2017-09-27, 14:00
Nic ciekawego, żałuję, że to oglądałem.

Psilocke

2017-09-27, 14:46
I właśnie dzięki takiemu podejściu jak widać powyżej to zwierzęta mają u mnie szacunek a nie ludzie. Swoją drogą najglupsze ze zwierząt.
ch*j tam mogę być nazwany miękka c**a ale ucieszylem się że jej się udało. Tylko nie wiem czy szczeniak z tego wyszedł.

nectovelius

2017-09-27, 16:57
Kitajce zjedli go tydzień później ;)

manson__

2017-09-27, 18:16
poligon6 napisał/a:

Boże drogi ile to człowiek w swoim życiu się tych szczeniąt natopił. Chyba najbardziej humanitarny sosób kiedyś, worek kamień i do rzek

poligon6 napisał/a:

albo na żywca zakopywali,


Przecież to jeden ch*j.. :kawa:

Essent

2017-09-27, 18:36
Ledwo się szczeniaki odratowały,a już do cyca bo głodne.Ech murzyny tak mają już :amused:

kwasix

2017-09-27, 19:02
Matka jak matka zawsze walczy .Ale jak walczy ojciec to jest godne podziwu..

HalfGod

2017-09-27, 19:12
Psia mama, nie to co matka Madzi

tarcer123

2017-09-27, 19:27
TO teraz się k***a zacznie wysyp twardzieli sadolowych co to już z milion psów uśmierciło...

@poligon6 takie bajki to sobie możesz na podwórku opowiadać. Swoją drogą masz zajebiście silną psychikę. :amused:

elfis

2017-09-27, 19:34
to pieseł a nie poligon6
jego też nikt by nie ratował

SpeedyG

2017-09-27, 20:26
No k***a jak suka miała w pierwszym miocie 12 szczeniaków to i tak 7 najsłabszych zdechłoby z głodu, bo by się do cyca nie dorwały. Tak wybrało się 3 psy, nie suki bo nikt później suki od was nie weźmie. Reszta szła do doła i ładnie zostały uśmiercone jednym cięciem ostrej jak katana sztychówki. Dołek zasypany ziemią i posypany pieprzem, żeby suka nie odkopała- Chociaż i tak je potem wyczuła. Miałem wtedy 10 lat i to ja robiłem powinność kata, bo stary pracował.
Zresztą każde dziecko w jakimś wieku znęca się nad robakami, żabami i ekscytuje się zabijaniem ich. Dopiero z czasem przychodzi na myśl, że odebrało się życie jakiejś istocie która nie była niczemu winna. Teraz to nawet pająki wyrzucam na zewnątrz starając się ich nie zabić.