18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psi zaklinacz ..

~McSadol • 2021-09-04, 21:24
.. no dosyć ogarnięty typ ..


Zasysacz

2021-09-04, 21:28
O jak ręce złożył aby go nie capnoł ja to bym skopa zaj***ł pato psu.

CoJaTamKurwaWiem

2021-09-04, 21:36
Zasysacz napisał/a:

O jak ręce złożył aby go nie capnoł ja to bym skopa zaj***ł pato psu.



A jak ja bym ci wyj***ł z półobrotu takim wyk***iście wielkim słownikiem języka polskiego, to byś k***a się cofnął w czasie do czwartej klasy podstawówki...i to dokładnie na lekcję polskiego w środę o 11.30.... :facepalm:

zdrowoyebne

2021-09-04, 21:36
szacun.szybk odo mieszkania po nóz lub tluczke do miesa i k***e w czaszke

An...........20

2021-09-04, 21:38
Rzucił nim jak workiem...

Pees4

2021-09-04, 21:46
Dobrze z buta potraktował, szkoda że pod ręką nie miał wideł albo np szpadla.

sothis

2021-09-04, 22:46
Sadop*zdeczki płaczą jak to agresywnego psa gość nie uszkodził, jak on mógł, a co to oni by nie zrobili na jego miejscu.
Normalny facet z jajami, taki co go w szkole nie gnębili i potrafi myśleć - pies pewnie Zosi mieszkającej 3 domy dalej, wybiegł przez bramę bo zawsze z nim miała problem, goni mojego, no ch*j, durna baba nie ogarnia swojego jebnietego burka ale jej córeczka bardzo go kocha, no nie ujebie im wszarza durnego przecież. I jak facet z jajami, a nie napędzana strachem i gnana p*zdowatoscią do agresji sadop*zdeczka psa odgonił a nie wszedł w tryb 'ojej, walczem ło życie, pies mnie burka chapnął łoboże! Halyna, dawej po siekierem, trzymie go!'.

p*zdy.

Mrowarn12

2021-09-04, 23:15
sothis napisał/a:

Sadop*zdeczki płaczą jak to agresywnego psa gość nie uszkodził, jak on mógł, a co to oni by nie zrobili na jego miejscu.
Normalny facet z jajami, taki co go w szkole nie gnębili i potrafi myśleć - pies pewnie Zosi mieszkającej 3 domy dalej, wybiegł przez bramę bo zawsze z nim miała problem, goni mojego, no ch*j, durna baba nie ogarnia swojego jebnietego burka ale jej córeczka bardzo go kocha, no nie ujebie im wszarza durnego przecież. I jak facet z jajami, a nie napędzana strachem i gnana p*zdowatoscią do agresji sadop*zdeczka psa odgonił a nie wszedł w tryb 'ojej, walczem ło życie, pies mnie burka chapnął łoboże! Halyna, dawej po siekierem, trzymie go!'.
p*zdy.



Miałes problem w szkole ale wyszedłeś z tego z jajami. Szkoda tylko że były potłuczone i do dziś zażywasz środki odurzające :mrgreen:

Mom and Death

2021-09-04, 23:27
sothis napisał/a:

Sadop*zdeczki płaczą jak to agresywnego psa gość nie uszkodził, jak on mógł, a co to oni by nie zrobili na jego miejscu.
Normalny facet z jajami, taki co go w szkole nie gnębili i potrafi myśleć - pies pewnie Zosi mieszkającej 3 domy dalej, wybiegł przez bramę bo zawsze z nim miała problem, goni mojego, no ch*j, durna baba nie ogarnia swojego jebnietego burka ale jej córeczka bardzo go kocha, no nie ujebie im wszarza durnego przecież. I jak facet z jajami, a nie napędzana strachem i gnana p*zdowatoscią do agresji sadop*zdeczka psa odgonił a nie wszedł w tryb 'ojej, walczem ło życie, pies mnie burka chapnął łoboże! Halyna, dawej po siekierem, trzymie go!'.
p*zdy.



Przecież tu nikt, j***ny debilu, typa nie krytykuje więc o czym ty pie**olisz... p*zdo.

Urwał

2021-09-04, 23:38
k***a... przecież on nie swojego psa do domu wpuscil... skapną sie dopiero jak ten kąpniety wrocil pod drzwi i zaczol ujadac, wtedy wlasnie gosc wyszedl na ganek wypatrywac swojego. Olewajac sprawe pomylki i kundla ujadacego pod drzwiami.

daniel1040

2021-09-05, 00:00
oho chyba lokalna szkoła specjalna dla napinaczy ma wolne bo widzę że poziom patotestosteronu sięga zenitu
a pies do odstrzału

sothis

2021-09-05, 00:08
Mrowarn12 napisał/a:

Miałes problem w szkole ale wyszedłeś z tego z jajami. Szkoda tylko że były potłuczone i do dziś zażywasz środki odurzające



Twoje zdrowie :D ale jaja to tłucze mi życie i przed szkołą i w trakcie i po, także nie doceniasz jak są o bite, no ale grunt że nadal są, nie? ;)
Natomiast wracając do meritum - pod każdym takim nagraniem następuje wysyp frustratów. Wiesz, takich przeżywających jakieś traumy z psami w roli głównej. Tych takich wiesz 'co to on by nie zrobil' albo 'powinien psa to czy tamto, najlepiej mlotkiem'. I spoko, każdy ma swoje traumy ;) ale fajnie, jakby byli tego świadomi :) No, ale tak niestety nigdy nie będzie.

Zasysacz

2021-09-05, 01:43
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

A jak ja bym ci wyj***ł z półobrotu takim wyk***iście wielkim słownikiem języka polskiego, to byś k***a się cofnął w czasie do czwartej klasy podstawówki...i to dokładnie na lekcję polskiego w środę o 11.30....



A tam pie**olisz tak miało być :)

Emokah

2021-09-05, 03:10
sothis napisał/a:

Twoje zdrowie ale jaja to tłucze mi życie i przed szkołą i w trakcie i po, także nie doceniasz jak są o bite, no ale grunt że nadal są, nie?
Natomiast wracając do meritum - pod każdym takim nagraniem następuje wysyp frustratów. Wiesz, takich przeżywających jakieś traumy z psami w roli głównej. Tych takich wiesz 'co to on by nie zrobil' albo 'powinien psa to czy tamto, najlepiej mlotkiem'. I spoko, każdy ma swoje traumy ale fajnie, jakby byli tego świadomi No, ale tak niestety nigdy nie będzie.



Masz problem ze sobą gościu. Mogę Ci polecić dobrego terapeutę. Pomijając już, że ktoś Ci powinien zaj***ć słownikiem J. Polskiego w ten sprany łeb ;)

Marcin360360

2021-09-05, 04:28
Po to wlasnie noszę w torbie męskiej przy sobie gaz,noz i pałkę teleskopową.