18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pseudo Matka po zasiłku 500+

Matis511 • 2019-06-10, 17:40


Przykre że dzieciaki śmieją się z matki, widać że wyrosną na taka sama Patologie... :wodka: .

Nie pokazała całej brochy więc raczej nie Hard :mrgreen:

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2019-06-10, 19:08 ]
Niezwyciężony napisał/a:

wideo proszę dodać do tematu




Ni...........ny

2019-06-10, 23:18
Takafura napisał/a:

Przykre że rodzina, dzieci to dla Ciebie plebs i patologia. Ja mam trójkę rodzeństwa i miałem zajebiste dzieciństwo. To samo staram się zapewnić swoim dzieciakom.
Żal mi Ciebie.



Sram na ciebie, i na twoje dzieci. Nie bierz mnie tu pod włos i na uśmiech bąbelka bo mnie to nie rusza.
To jest twoja sprawa, twój problem i twoja odpowiedzialność, i jeżeli narobiłeś sobie więcej dzieci niż jesteś w stanie utrzymać to jest nadal tylko twój problem. I nie zapominaj że te pieniądze które ci się niby należą od państwa zostały wcześniej przez to państwo zaj***ne uczciwie pracującym polakom.

A jak twoje dzieci będą głodować to wybierz najsłabsze z miotu i nakarm nimi pozostałe, albo najładniejsze sprzedaj do cygańskiego burdelu, koło ch*ja mi to lata, bo to ty je zrobiłeś i ty za nie odpowiadasz.

I żebyś się nie pucował że się przypie**alam, piszę ty ale chodzi o wszystkie zaradne inaczej kaleki z 500+ którym trzeba dopłacać do życia żeby z głodu nie zdechły :kawa:

MadDave

2019-06-10, 23:24
O ja pie**ole co za upodlenie. Jak tak można żyć?!

Szparas

2019-06-10, 23:25
@ojcieckogut A kogo to obchodzi? 500 plus jest złe i tyle, nawet jeśli trafiałoby do samych "potrzebujących"

gagatek690

2019-06-10, 23:25
ależ macie ból dupy z tym 500+. Od razu widać że jesteście p*zdeczki wychowane na GW i TVN. Pewnie wasze puste łby nie zarejestrowały raportu socjologów z UW którzy w badaniach udowodnili że większość rodzin wydaje 500+ na książki, rozrywkę , ubrania i edukację swoich dzieci. Te patusy to może 2 % społeczeństwa. Patusy przepijały zasiłki z MOPS jeszcze przed wprowadzeniem 500+. Pracuję w banku, widzę na co dzień "klientów" na sztywnych nogach. Większość moich współpracowników dostaje 500+, nikt tego nie przepija, jest to fantastyczne uzupełnienie finansów dobowych. Oczywiście kasa jest z pustego dodruku ale lepiej żeby trafiała u nas do zwykłych ludzi niż jak np w USA kolejne QE miałyby zasilać budżet FED i korporacji albo jak w Unii dodruk kasy miał iśc na wykup gówno wartych obligacji korporacyjnych. Więc sp***ajacie .

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-06-10, 23:31
bamboocha napisał/a:

Smutne w ch*j. pis przy władzy i nie odejdzie od koryta aż nie zabiorą 500+ albo jakieś grube brudy nie wypłyną na rydzyka bo po kaczyńskim czy reszcie taśmy czy inny syf spłynie jak po kaczce. A prawda taka że większość wyborców pis to "pseudo" katolicy którym ksiądz napie**oli farmazonów na mszy. Mam w rodzinie i porozmawiać można tylko o pogodzie, ale i tak zaraz próbują nawijać o polityce a ja wtedy wstaję i mówię do widzenia i sp***alam na chatę bo nie będę się wk***iał.
Przyjdą następni po kaczce, pewnie kolejne po czy inni złodzieje a gdyby ktoś naprawdę chciał i miał jakiś plan na podciągnięcie standardów w polszy to ta biedota się nie zgodzi bo będzie to oznaczało obcięcie socialu i albo biedę albo trzeba będzie pójść do roboty.
Trochę się rozpisałem ale bimberek pomaga chyba w tym. Ogólnie mam politykę w piździe, natomiast wiem jedno. Chciałbym aby typ na którego głosowałem wszedł do rządu i abym mógł zobaczyć jak ch*j głosował. Chcę go k***a rozliczyć ze wszystkiego. Od obecności do tego na co zagłosował w sprawie jakiś j***nych pieczarek czy innych pampersów. Nie pamiętam jak to się zwie jakieś mandaty wyborczy czy coś w ten deseń.
Druga sprawa poseł powinien mieć na tyle kapusty/majątku aby móc za friko wykonywać swoją pracę ewentualnie dostawać najniższą krajową bez dodatków na prowadzenie kancelarii itp A nad nim powinna być jakaś instytucja ala NIK czy jak mu tam czy aby na pewno nie robi ustaw pod swój zarobek.
Jak ktoś przebrnął przez mój bełkot to przepraszam i pozdro.



Nie da zabrać patoli bogatym,klasie sredniej 500+ bo jest to prawo nabyte.Wszystkie rodziny które otrzymały ten socjal bedą musiały go dostawać ach wszystkie dzieci nie beda dorosłe,a kaczyński planuje przed wyborami rozszerzyć ten socjal dla rodziców dzieci studiujących,a przed chwilą dług publiczny przekroczył 1bilion zlotych,więc putin będzie musiał przyjechać z pomocą humanitarna,gdzieś tak 2025 roku bo polaczki sk***ysyńskie sprzedały za 150$ swoja demokracje buhahahbuhhahaha

Hrabia Drapula

2019-06-10, 23:34
ona pewnie też na rencie bo jakiegoś guza z prawej strony na szyj ma, do roboty chora ale chlać zdrowa

ProVVe

2019-06-10, 23:35
Widać idealnie jakim debilnym pomysłem jest socjalizm

Vavato

2019-06-11, 04:54
Niekoniecznie muszą wyrosnąć na patologie... Sam jestem DDA i mam się całkiem dobrze. Mocny filmik. Budzi dawno już zapomniane koszmary.

Adrian92

2019-06-11, 06:32
Po co takie coś wrzucać do internetu? Po to by dzieciaki w przyszłości się musiały wstydzić? To są prywatne sprawy, takich przypadków są dziesiątki tysięcy i wielkie mi poruszenie na sadolu.
Chcesz ją facet udupić to do sądu z tym a nie po internetach wrzucasz i jeszcze perfidnie każesz się dzieciom dobrze pokazać jaką mają matkę a sam się cwaniaku nie pokażesz. Robisz nie tylko na złość jej ale i tym dzieciom.
Jak widać, niby dorosły a jednak nie dojrzały. Typowi rodzice 500+, warci siebie.

xmen

2019-06-11, 08:47
Chlała wódę w ciąży. Oba dzieciaki z FAS-em

edek.bajzel

2019-06-11, 09:08
Niezwyciężony napisał/a:

No ..
chleb z gównem



te twoje idiotyczne wpisy jak zawsze, ,,ja akurat mam pracę związaną po części z biednymi i widzę zdecydowanie poprawę warunków życia dzieci po wprowadzeniu 500+, nawet ci menele w większości mają świadomość że te pieniądze powinni przeznaczyć na dzieci

Wiewór

2019-06-11, 09:10
gagatek690 napisał/a:

ależ macie ból dupy z tym 500+. Od razu widać że jesteście p*zdeczki wychowane na GW i TVN. Pewnie wasze puste łby nie zarejestrowały raportu socjologów z UW którzy w badaniach udowodnili że większość rodzin wydaje 500+ na książki, rozrywkę , ubrania i edukację swoich dzieci. Te patusy to może 2 % społeczeństwa. Patusy przepijały zasiłki z MOPS jeszcze przed wprowadzeniem 500+. Pracuję w banku, widzę na co dzień "klientów" na sztywnych nogach. Większość moich współpracowników dostaje 500+, nikt tego nie przepija, jest to fantastyczne uzupełnienie finansów dobowych. Oczywiście kasa jest z pustego dodruku ale lepiej żeby trafiała u nas do zwykłych ludzi niż jak np w USA kolejne QE miałyby zasilać budżet FED i korporacji albo jak w Unii dodruk kasy miał iśc na wykup gówno wartych obligacji korporacyjnych. Więc sp***ajacie .



Badania socjologów. Ja pie**olę. Nawet jeśli tego nie wymyśliłeś na poczekaniu to czy wykonali je ci sami socjolodzy, którzy są na pensji państwowej którymi zarządza władza?

W banku to ty k***a chyba okna i kible myjesz. Jakbyś miał pojęcie o finansach to byś jednego dobrego słowa o tym programie nie napisał a już na pewno nie napie**alał byś na GW i TVN.

Sonal

2019-06-11, 09:40
ojcieckogut napisał/a:

biedne dzieci.
problemem nie jest 500+, ta kobieta by przepijała wszystko bez względu czy dostanie 500+ czy nie. Problemem jest to, że nie zabrali jej jeszcze dzieci i nie dali ojcu (jeśli jest w porządku wobec dzieci). Wtedy ojciec dostanie 500+ i wszystko będzie w porządku.
Według wikipedii alkoholicy w Polsce to 4.4 % społeczeństwa .
z braku lepszych źródeł szukanych naprędce przyjmijmy że to prawda. Nawet jeśli przyjąć, że alkoholicy mając częściej dzieci ( do czego nie jestem przekonany) to nawet jeśli ok. 9 % środków z 500+ trafia do alkoholików to i tak przytłaczająca większość trafia do normalnych rodzin.
pisanie zatem że 500+ idzie tylko na alkohol dla patologii to w ponad 90% nieprawda.



Co Ty za manipulację odpie**alasz?

Tylko (chorzy) alkoholicy mogą przepijać 500+?
k***a niezdiagnozowany lub jeszcze nie-alkoholik pije nie za 500+ tylko za swoje zarobione???

eMCeONe

2019-06-11, 10:27
enriqe69 napisał/a:

Taki tok myślenia charakteryzuje zj***ną lewacką patologię z pod znaku tęczy


Tak? to dlaczego akurat wśród wyborców, PIS (prawicówka) wiedzie prym? Potomkowie "Wielkiej Sarmackiej Polski" chwalący się na fejsie "Szlachta nie pracuje". Kiedyś to było śmieszne do momentu gdy można było po tym odróżnić idiotę od normalnego człowieka. Dziś odróżnia się biorcę 500+ od kretyna, który na to pracuje... Prowadziłem kiedyś rozmowę z wyznawcą PiS'u, który jak sam się zarzekał "KOCHA PIS", przytoczę, krótki fragment rozmowy.
Dziadek- D
Ja- J

J: Dobrze, czyli rozumiem, że w/g pana PiS robi wszystko dla ludzi, i jest partią przyjazną, tak?
D: Tak, robi bardzo dużo
J: Okej, w takim razie co PiS zrobił dla mnie?
D: (chwila ciszy i cichym głosem) Nie wiem.

Po chwili oczywiście rzucił, że my (młodzież) to byśmy chcieli wszystko od razu, kasa kasa kasa.. k***a... MY zostaliśmy wychowani w myśl zasady "jeżeli nie zarobisz to nie będziesz miał" i mamy wyj***ne na wszystkie datki.. nie chcemy tylko by nam zabierali. Idąc dalej tym tropem.. Czy partia, która obecnie wiedzie prym chce dla nas lepiej czy dla siebie? Patrząc na programy rozpie**alające budżet Państwa (i mam tu na myśli nas, obywateli.... wiadomo, że państwo ma tyle ile zabierze nam) i oddawaniu go patologii, czyli ciemnej masie tworzącej kolejną ciemną masę, zapewnia sobie łatwym ruchem panowanie. Jeżeli faktycznie chciałby dla Nas lepiej, wystarczyło by spuścić cenę benzyny a nie podnosić ja o złotówkę w ciągu roku. Tym prostym zabiegiem staniały by ceny usług przewozowych i transportowych, ergo, produkty w sklepach były by tańsze.
Wracając do wcześniej wspomnianego dziadka, ludzie starsi nie mają poczucia i wyczucia, czy i że telewizja kłamie. Był tak zindoktrynowany przez państwową telewizję i nie dopuszczał innych źródeł wiedzy. Kiedyś z ciekawości obejrzałem materiał tego samego dnia z TVP i TVN, polecam zrobić to samo zaznajamiając się później z faktycznym stanem rzeczy. Od razu zaznaczam nie jestem ani lewicowy ani prawicowy, kieruję się rozsądkiem a nie jakimiś przekonaniami kogo j***ć a kogo nie. Na chwilę obecną drodzy użytkownicy WSPÓŁCZUJMY naszym dzieciom... bo to oni będą użerali się z potomkami 500+.
Nikt z nas raczej nie był wychowywany w myśl zasady "pie**ol wszystko, bierz zasiłek" a "żeby mieć dzieci trzeba zapewnić warunki" i chodziło tu o stabilizację finansową - wypracowaną!.
Nie dziwię się, że Kaczyński nie potrzebuje r*chania skoro wydymał już połowę Polski.
(ch*j.. musiałem wylać gdzieś frustrację wynikającą z tego, że od 13 roku życia uczyłem się żeby być tym kim teraz jestem (i nie chodzi mi tu o 26 letniego kretyna utrzymującego patusów) a o człowieka, który kocha swój kraj, ale coraz poważniej zastanawia się nad wyjazdem w p*zdu, rejestracją firmy gdzie indziej i odcięcia się od tej sp***olonej mentalności.)

maniunio

2019-06-11, 10:37
Przykro się coś takiego ogląda