18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pseudo Matka po zasiłku 500+

Matis511 • 2019-06-10, 17:40


Przykre że dzieciaki śmieją się z matki, widać że wyrosną na taka sama Patologie... :wodka: .

Nie pokazała całej brochy więc raczej nie Hard :mrgreen:

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2019-06-10, 19:08 ]
Niezwyciężony napisał/a:

wideo proszę dodać do tematu




banerr

2019-06-10, 20:11
Tylko dzieciaków szkoda. Raczej małe szanse mają aby wydostać się z tego gówna.

freddy.krueger

2019-06-10, 20:24
Z naszych podatków dotacja dla patoli powinni z podatków zrobić takie mobilne ciężarówki z krematorium do utylizacji takiego ścierwa ....

Wiewór

2019-06-10, 20:40
Tacy ludzie głosują na pis bo dzięki nim maja teraz raj na ziemi. :roll:
Wiwat socjalizm narodowy.

felippo

2019-06-10, 20:54
PO POSIŁKU raczej!!!

UkrytaPodNickiem

2019-06-10, 20:56
niczym ojciec tych dzieci się od niej nie różni

djted

2019-06-10, 20:57
Jak mozna r*chać takie coś ? Faceci ogarnijcie się....

ojcieckogut

2019-06-10, 20:59
biedne dzieci.

problemem nie jest 500+, ta kobieta by przepijała wszystko bez względu czy dostanie 500+ czy nie. Problemem jest to, że nie zabrali jej jeszcze dzieci i nie dali ojcu (jeśli jest w porządku wobec dzieci). Wtedy ojciec dostanie 500+ i wszystko będzie w porządku.

Według wikipedii alkoholicy w Polsce to 4.4 % społeczeństwa .

https://pl.wikipedia.org/wiki/Alkoholizm

z braku lepszych źródeł szukanych naprędce przyjmijmy że to prawda. Nawet jeśli przyjąć, że alkoholicy mając częściej dzieci ( do czego nie jestem przekonany) to nawet jeśli ok. 9 % środków z 500+ trafia do alkoholików to i tak przytłaczająca większość trafia do normalnych rodzin.

pisanie zatem że 500+ idzie tylko na alkohol dla patologii to w ponad 90% nieprawda.

pankruk

2019-06-10, 21:39
Od paru lat powtarzam, że Balcerowicz wyrządził tym wszystkim biednym ludziom krzywdę likwidując PGR-y. Ci wszyscy prości i niewykształceni ludzie żyli sobie tam w swoim gronie, razem pracowali, zakładali rodziny i mieli gdzie się podziać. Pijaństwo było ale czy odsetek patologii był tak wysoki jak dzisiaj to szczerze wątpię. Spójrzcie sobie na pierwszą lepszą wiochę w Polsce, generalnie bieda, ci wszyscy ludzie nie nadążają za tym światem, nie rozumieją dokąd brną ani co się wokół nich dzieje, są święcie przekonani, że wyjście to studia albo emigracja co wpajają swoim dzieciom, a najniżej są właśnie takie matki. Samotne, wykorzystane, bez złamanego grosza i z brakiem perspektyw.

Ni...........ny

2019-06-10, 21:50
ojcieckogut napisał/a:

....pisanie zatem że 500+ idzie tylko na alkohol dla patologii to w ponad 90% nieprawda.



No tak, bo te 90% idzie na fajki i ubrania albo TV dla madki polki ;-)

Ale nie o to chodzi, problem w tym że wyj***no 60 mld zł psu w dupę, nie ma z tego programu żadnych korzyści poza głosami plebsu za nasz hajs. Program miał zwiększyć dzietność, a ta spada, później niby wyciągną dzieci z nędzy, ale jest tego raptem 3-4%.
A można by było wj***ć te pieniądze w kolej, służbę zdrowia czy w obniżenie podatków i w realny sposób poprawić poziom życia w tym smutnym jak p*zda kraju.
Ale po ch*j inwestować jak można rozdać tępemu plebsowi za głosy.
Idzie spowolnienie gospodarcze i za 2 lata nie będzie 500 + bo się skończy hajs z koniunktury
Ale ceny wyj***ne w górę przez socjal zostaną i co biedniejsi będą wpie**alać chleb z gównem ;-)

zajac1190

2019-06-10, 22:04
Dobrze k***isko pozamiatał. Wygrał internety :shock:

Herhard

2019-06-10, 22:26
Wyślijcie ten filmik Kaczyńskiemu i reszcie osłów z PiSu.

Adam_uS

2019-06-10, 22:33
I tacy ludzie mają takie same prawa wyborcze...

Takafura

2019-06-10, 22:43
Niezwyciężony napisał/a:

Ale po ch*j inwestować jak można rozdać tępemu plebsowi za głosy.


Przykre że rodzina, dzieci to dla Ciebie plebs i patologia. Ja mam trójkę rodzeństwa i miałem zajebiste dzieciństwo. To samo staram się zapewnić swoim dzieciakom.
Żal mi Ciebie.


bamboocha

2019-06-10, 22:56
Smutne w ch*j. pis przy władzy i nie odejdzie od koryta aż nie zabiorą 500+ albo jakieś grube brudy nie wypłyną na rydzyka bo po kaczyńskim czy reszcie taśmy czy inny syf spłynie jak po kaczce. A prawda taka że większość wyborców pis to "pseudo" katolicy którym ksiądz napie**oli farmazonów na mszy. Mam w rodzinie i porozmawiać można tylko o pogodzie, ale i tak zaraz próbują nawijać o polityce a ja wtedy wstaję i mówię do widzenia i sp***alam na chatę bo nie będę się wk***iał.
Przyjdą następni po kaczce, pewnie kolejne po czy inni złodzieje a gdyby ktoś naprawdę chciał i miał jakiś plan na podciągnięcie standardów w polszy to ta biedota się nie zgodzi bo będzie to oznaczało obcięcie socialu i albo biedę albo trzeba będzie pójść do roboty.
Trochę się rozpisałem ale bimberek pomaga chyba w tym. Ogólnie mam politykę w piździe, natomiast wiem jedno. Chciałbym aby typ na którego głosowałem wszedł do rządu i abym mógł zobaczyć jak ch*j głosował. Chcę go k***a rozliczyć ze wszystkiego. Od obecności do tego na co zagłosował w sprawie jakiś j***nych pieczarek czy innych pampersów. Nie pamiętam jak to się zwie jakieś mandaty wyborczy czy coś w ten deseń.
Druga sprawa poseł powinien mieć na tyle kapusty/majątku aby móc za friko wykonywać swoją pracę ewentualnie dostawać najniższą krajową bez dodatków na prowadzenie kancelarii itp A nad nim powinna być jakaś instytucja ala NIK czy jak mu tam czy aby na pewno nie robi ustaw pod swój zarobek.
Jak ktoś przebrnął przez mój bełkot to przepraszam i pozdro.