18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smokw

2019-12-08, 22:33
burn1878 napisał/a:

Wy tam wyżej to jesteście większymi amebami od tego gościa i w zasadzie tylko potwierdzacie jego słowa z poprzedniego filmu.
Konfidentem jest osoba, która współdziałała z kimś, a następnie pod naciskiem policji czy sądu go wydała. Jeśli ktoś wyrządza ci krzywdę, jak typek z wiatrówką na powyższym filmie to zgłaszasz to na policję i NIE JEST to oznaką bycia konfidentem. Takie to trudne do zrozumienia?



To jaką ty wtedy jesteś amebą, skoro nawet takiego krótkiego filmiku nie obejrzałeś? Streszczę Tobie niczym lekturę w podstawówce:
"Bohater filmiku najpierw twierdzi, że pójdzie na Policję, po czym stwierdza że rozwaliłby mu ryj, ale powstrzymuję go to, że jego oponent pewnie pójdzie na Policję"
natomiast jeśli chodzi o znaczenie słowa konfident to można się mocno spierać, ale ogólnie przyjęło się że jest to inaczej informator, donosiciel, denuncjator.

Tutaj proszę, abyś się douczył wklejam Ci leniwcze znaczenie tego słowa ze słownika języka polskiego:
1. człowiek szpiegujący na zlecenie swoich mocodawców; kapuś, kabel, donosiciel;
2. agent wywiadu, tajny wywiadowca policyjny; szpieg, informator, szpicel;
3. przestarzałe: człowiek godny zaufania; powiernik, przyjaciel, zausznik.

Szukałem i nadal nie wiem skąd wzięła się twoja definicja słowa konfident. Naprawdę rozwalasz system, podobnie jak koleś co mądrzył się o kablach i przewodach. Podajcie sobie ręce i idźcie oświecać wam podobnych.

PieronJasnySzlag

2019-12-08, 22:55
bbkacprzyk napisał/a:

Nie no nie moge usiedziec cicho jak takiego debila czytam.
Wiec zwróce sie do ciebie bezposrednio przez sadola.
Pustaku yebany
Jestes umysłowo uposledzony ty i ta wypocina którą napisales. Obys ty i twoja dzielnia nie rozmnażała sie bo k***a twoje pirdolone myslenie zbiera mnie na rzygi. Jak slysze takie cos to k***a placze i rzygam. Pomyśl debilu pie**olony że gdyby mi zaj***li fure za 50 tys lub w tym wyzej filmie naj***ł zanizone faktury( pewnie nawet nie wiesz co to faktura i dlaczego niektórzy probują je zaniżac) to tez bym zglosil to na policje i bym w p*zdzie mial chlopakow z dzielni bo oni tez pewnie do niczego nie doszli poza rozprowadzaniem 2g paczek z fetą zmieszaną z tynkiem. Pozdr dla twoich ułomnych chlopaczków z osiedla.
P.S konfident jakiejś instytucji, np. policji, to ktoś, kto — zwykle za pieniądze lub dla jakichś innych korzyści — przekazuje pracownikom tej instytucji informacje o osobach ze swojego otoczenia bez wiedzy tych osób; używane z silnym zabarwieniem negatywnym



Wyzywasz gościa od debilów a sam jesteś dużo głupszy pisząc takie brednie.
Nie pojmujesz że słowo konfident ma inne znaczenie w słowniku a inne w szeroko rozumianej patologii ulicznej.

Rozjebie

2019-12-08, 23:13
Przestraszył się, bo gościu wyskoczył z wiatrówką, która krzywdy przecież nie zrobi

LordVIP

2019-12-09, 02:38
Eh, piękna polska wieś. Idealna żeby sprawdzić pole rażenia jakiejś bomby. Po utylizacji średnia IQ w kraju nieznacznie by wzrosła.

burn1878

2019-12-09, 04:34
Smokw napisał/a:

To jaką ty wtedy jesteś amebą, skoro nawet takiego krótkiego filmiku nie obejrzałeś? Streszczę Tobie niczym lekturę w podstawówce:
"Bohater filmiku najpierw twierdzi, że pójdzie na Policję, po czym stwierdza że rozwaliłby mu ryj, ale powstrzymuję go to, że jego oponent pewnie pójdzie na Policję"
natomiast jeśli chodzi o znaczenie słowa konfident to można się mocno spierać, ale ogólnie przyjęło się że jest to inaczej informator, donosiciel, denuncjator.
Tutaj proszę, abyś się douczył wklejam Ci leniwcze znaczenie tego słowa ze słownika języka polskiego:
1. człowiek szpiegujący na zlecenie swoich mocodawców; kapuś, kabel, donosiciel;
2. agent wywiadu, tajny wywiadowca policyjny; szpieg, informator, szpicel;
3. przestarzałe: człowiek godny zaufania; powiernik, przyjaciel, zausznik.
Szukałem i nadal nie wiem skąd wzięła się twoja definicja słowa konfident. Naprawdę rozwalasz system, podobnie jak koleś co mądrzył się o kablach i przewodach. Podajcie sobie ręce i idźcie oświecać wam podobnych.



Ja pie**olę, typie, czy ty w ogóle przeanalizowałeś co napisałem?
Po pierwsze 'bohater filmu' udał się do budowlańca BO MIAŁ POWÓD. Został oszukany, więc pojechał załatwić sprawę, a to że jest agresywny i wulgarny to osobny temat. Faktem jedynie jest, że typ strzelajac do niego z wiatrówki tylko go prowokuje i ryzykuje poważne uszkodzenia ciała, lub trwałe kalectwo (utrata wzroku). Jeśli ciebie ktoś oszukuje to rozumiem, że jedziesz do niego z połówką żołądkowej i mówisz że dobra robota, tak? Nie wiemy co zaszło wcześniej, więc oceniajmy to co widać na filmie albo wcale.

Po drugie, w dupę wsadź sobie definicję ze słownika języka polskiego, skoro mówimy o szeroko rozumianym SLANGU. Moje słowa odniosły się do Zj***nEGO rozumienia słowa konfident przez większość ludzi, którzy zrównali to słowo z KAŻDYM JEDNYM telefonem na policję czy do innych służb. To klasyczny przykład patologii społecznej, która ma problem z rozumieniem pewnych różnic.

Przykład kiedy jesteś konfidentem:
1. Dilujesz. Łapią cię i sypiesz nazwiskami.
2. Widzisz jak sąsiad na własnej działce wycina drzewo i wiedząc, że nie ma na to pozwolenia i zgłaszasz to do urzędu.
3. Sąsiad pędzi bimber w piwnicy i zgłaszasz to.
4. Twój brat dorobił się niezłej kasy na przekręcie a ty go podpie**alasz.

Przykład kiedy NIE jesteś konfidentem:
1. Sąsiad bije żone i zgłaszasz to.
2. Ukradli ci samochód i zgłaszasz to.
3. Pobili cię, zgwałcili, okradli i dzwonisz na policję/ SM
4. Widzisz jak włamują się do sąsiada i dzwonisz na policję.

Tak ciężko doszukać się różnic w tych sprawach?



DoubleBorger

2019-12-09, 06:19
Toten co w oplu zgrywał ważniaka jakby miał gangsterskke bmw jakieś :roll: pizgam okrutnie z takich ludzi "SZCZELAJ DO MNIE MNIE TO NIE BOLI!"

pi...........ta

2019-12-09, 07:58
Moje IQ spadło o 50 punktów po obejrzeniu tego filmu.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-12-09, 08:09
pianista napisał/a:

Moje IQ spadło o 50 punktów po obejrzeniu tego filmu.



IQ nie może mieć wartości minusowej ;)

edmund

2019-12-09, 08:23
ciekawi mnie jak rozpatrzy sprawę sąd, bo jednak u nas nie można używać wiatrówki do obrony własnej / napastnik jej jednak nie posiada,
niemniej nagrywający jest wyrażnie agresywny, dąży do siłowego rozwiązania sprawy, a ewidentnie jest napastnikiem naruszającym przestrzeń prywatną,,
pomijam aspekty sporu, ponieważ powinny być rostrzygane w formalny sposób

Krak

2019-12-09, 11:20
Born to Lose - taki ma napis na bluzie...
A ten jego kolega to się nieźle pogrzebał z ta wiatrówką.

fun88

2019-12-09, 17:24
Ale ma bałagan w oczach :krejzi:

Tekos

2019-12-09, 18:21
burn1878 napisał/a:

Wy tam wyżej to jesteście większymi amebami od tego gościa i w zasadzie tylko potwierdzacie jego słowa z poprzedniego filmu.
Konfidentem jest osoba, która współdziałała z kimś, a następnie pod naciskiem policji czy sądu go wydała. Jeśli ktoś wyrządza ci krzywdę, jak typek z wiatrówką na powyższym filmie to zgłaszasz to na policję i NIE JEST to oznaką bycia konfidentem. Takie to trudne do zrozumienia?



Nie wierzę. 5 IQ w stanie tekstowym.

bbkacprzyk napisał/a:

Nie no nie moge usiedziec cicho jak takiego debila czytam.
Wiec zwróce sie do ciebie bezposrednio przez sadola.
Pustaku yebany
Jestes umysłowo uposledzony ty i ta wypocina którą napisales. Obys ty i twoja dzielnia nie rozmnażała sie bo k***a twoje pirdolone myslenie zbiera mnie na rzygi. Jak slysze takie cos to k***a placze i rzygam. Pomyśl debilu pie**olony że gdyby mi zaj***li fure za 50 tys lub w tym wyzej filmie naj***ł zanizone faktury( pewnie nawet nie wiesz co to faktura i dlaczego niektórzy probują je zaniżac) to tez bym zglosil to na policje i bym w p*zdzie mial chlopakow z dzielni bo oni tez pewnie do niczego nie doszli poza rozprowadzaniem 2g paczek z fetą zmieszaną z tynkiem. Pozdr dla twoich ułomnych chlopaczków z osiedla.
P.S konfident jakiejś instytucji, np. policji, to ktoś, kto — zwykle za pieniądze lub dla jakichś innych korzyści — przekazuje pracownikom tej instytucji informacje o osobach ze swojego otoczenia bez wiedzy tych osób; używane z silnym zabarwieniem negatywnym



Widzę, że jesteś jednym z tych "ekspertów",co wyzywają wszystkich od debili i niedoj***nych ludzi, oraz twierdzą, że "dzwon" jest dopiero gdy silnik wypadnie z fury przy uderzeniu w przeszkodę, albo że robaki z głowy, czy ręki jakiegoś menela to "te lecznicze".
Testoviron nazywał takich jak Ty "zjebami".

bbkacprzyk napisał/a:

Nie no nie moge usiedziec cicho jak takiego debila czytam.
Wiec zwróce sie do ciebie bezposrednio przez sadola.
Pustaku yebany
Jestes umysłowo uposledzony ty i ta wypocina którą napisales. Obys ty i twoja dzielnia nie rozmnażała sie bo k***a twoje pirdolone myslenie zbiera mnie na rzygi. Jak slysze takie cos to k***a placze i rzygam. Pomyśl debilu pie**olony że gdyby mi zaj***li fure za 50 tys lub w tym wyzej filmie naj***ł zanizone faktury( pewnie nawet nie wiesz co to faktura i dlaczego niektórzy probują je zaniżac) to tez bym zglosil to na policje i bym w p*zdzie mial chlopakow z dzielni bo oni tez pewnie do niczego nie doszli poza rozprowadzaniem 2g paczek z fetą zmieszaną z tynkiem. Pozdr dla twoich ułomnych chlopaczków z osiedla.
P.S konfident jakiejś instytucji, np. policji, to ktoś, kto — zwykle za pieniądze lub dla jakichś innych korzyści — przekazuje pracownikom tej instytucji informacje o osobach ze swojego otoczenia bez wiedzy tych osób; używane z silnym zabarwieniem negatywnym



Widzę, że jesteś jednym z tych "ekspertów",co wyzywają wszystkich od debili i niedoj***nych ludzi, oraz twierdzą, że "dzwon" jest dopiero gdy silnik wypadnie z fury przy uderzeniu w przeszkodę, albo że robaki z głowy, czy ręki jakiegoś menela to "te lecznicze".
Testoviron nazywał takich jak Ty "zjebami".

burn1878 napisał/a:

Wy tam wyżej to jesteście większymi amebami od tego gościa i w zasadzie tylko potwierdzacie jego słowa z poprzedniego filmu.
Konfidentem jest osoba, która współdziałała z kimś, a następnie pod naciskiem policji czy sądu go wydała. Jeśli ktoś wyrządza ci krzywdę, jak typek z wiatrówką na powyższym filmie to zgłaszasz to na policję i NIE JEST to oznaką bycia konfidentem. Takie to trudne do zrozumienia?



Nie wierzę. 5 IQ w stanie tekstowym.

niemamskarpet.

2019-12-09, 20:13
każde kliknięcie na jego kanale napędza go i jeszcze daje mu zarobić.......

~Angel

2019-12-09, 20:19
niemamskarpet. napisał/a:

każde kliknięcie na jego kanale napędza go i jeszcze daje mu zarobić.......



Zamiast pisać takie bzdury poczytaj o zasadach zarabiania na YT