18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

sars_80

2019-12-08, 20:41
skąd jest ta ciota

bbkacprzyk

2019-12-08, 20:49
r061071 napisał/a:

gosciu idż to na mojej dzielni powiedz ,czyli jak ktoś okradnie złodzieja to złodziej może to zgłosić ty kali pojmować co mówić?



Nie no nie moge usiedziec cicho jak takiego debila czytam.
Wiec zwróce sie do ciebie bezposrednio przez sadola.
Pustaku yebany
Jestes umysłowo uposledzony ty i ta wypocina którą napisales. Obys ty i twoja dzielnia nie rozmnażała sie bo k***a twoje pirdolone myslenie zbiera mnie na rzygi. Jak slysze takie cos to k***a placze i rzygam. Pomyśl debilu pie**olony że gdyby mi zaj***li fure za 50 tys lub w tym wyzej filmie naj***ł zanizone faktury( pewnie nawet nie wiesz co to faktura i dlaczego niektórzy probują je zaniżac) to tez bym zglosil to na policje i bym w p*zdzie mial chlopakow z dzielni bo oni tez pewnie do niczego nie doszli poza rozprowadzaniem 2g paczek z fetą zmieszaną z tynkiem. Pozdr dla twoich ułomnych chlopaczków z osiedla.
P.S konfident jakiejś instytucji, np. policji, to ktoś, kto — zwykle za pieniądze lub dla jakichś innych korzyści — przekazuje pracownikom tej instytucji informacje o osobach ze swojego otoczenia bez wiedzy tych osób; używane z silnym zabarwieniem negatywnym

Blantowy

2019-12-08, 20:59
,,Wal do mnie wiatrówką,pojadę zaraz na psy,, Dobranoc.

żmij

2019-12-08, 20:59
bbkacprzyk napisał/a:

Nie no nie moge usiedziec cicho jak takiego debila czytam.
Wiec zwróce sie do ciebie bezposrednio przez sadola.
Pustaku yebany
Jestes umysłowo uposledzony ty i ta wypocina którą napisales. Obys ty i twoja dzielnia nie rozmnażała sie bo k***a twoje pirdolone myslenie zbiera mnie na rzygi. Jak slysze takie cos to k***a placze i rzygam. Pomyśl debilu pie**olony że gdyby mi zaj***li fure za 50 tys lub w tym wyzej filmie naj***ł zanizone faktury( pewnie nawet nie wiesz co to faktura i dlaczego niektórzy probują je zaniżac) to tez bym zglosil to na policje i bym w p*zdzie mial chlopakow z dzielni bo oni tez pewnie do niczego nie doszli poza rozprowadzaniem 2g paczek z fetą zmieszaną z tynkiem. Pozdr dla twoich ułomnych chlopaczków z osiedla.
P.S konfident jakiejś instytucji, np. policji, to ktoś, kto — zwykle za pieniądze lub dla jakichś innych korzyści — przekazuje pracownikom tej instytucji informacje o osobach ze swojego otoczenia bez wiedzy tych osób; używane z silnym zabarwieniem negatywnym





Zdrowia życzę.

xiro

2019-12-08, 21:02
ja pie**ole co za patus, odjebac leszcza

intermag

2019-12-08, 21:03
Co wy tu korwa promujecie, j***na patologie?

Matt

2019-12-08, 21:12
Ten szpec to chyba Pan Wiesio

r061071

2019-12-08, 21:25
bbkacprzyk napisał/a:

Ty też za wiele z mysleniem nie miałeś wspolnego


jaki twoj znak zodiakalny?pewnie baran
ty gangsterze idz na policje bo wybije ci zeby, to bedzie ok? to ty masz braki w pojmowaniu\ synek gangsta straszy gangsta policją pojmujesz to ?

C0C0JUMBO

2019-12-08, 21:34
r061071 napisał/a:

jaki twoj jest znak zodiakalny?pewnie baran
ty gangsterze idz na policje jak wybije ci zeby to jest ok to ty masz braki w pojmowaniu\ synek gosciu gangster straszy gangstera policja pojmujesz to ?






longfly

2019-12-08, 21:51
burn1878 napisał/a:

Wy tam wyżej to jesteście większymi amebami od tego gościa i w zasadzie tylko potwierdzacie jego słowa z poprzedniego filmu.
Konfidentem jest osoba, która współdziałała z kimś, a następnie pod naciskiem policji czy sądu go wydała. Jeśli ktoś wyrządza ci krzywdę, jak typek z wiatrówką na powyższym filmie to zgłaszasz to na policję i NIE JEST to oznaką bycia konfidentem. Takie to trudne do zrozumienia?



nie slucham opinii ulicznego szlamu i szamba ktore ma prawa wyborcze a dwie komorki w glowie a jedyne osiagniecie ze go matka z dupy wysrala

razak

2019-12-08, 21:53
ahahahahah zwykł frajer i tyle.

prodekszyn

2019-12-08, 22:04
ostatnio, "j***ć konfidentów", a teraz "jadę na psy" hahahahahhahahaahahahaahahahahhahahaahahahaahahahahhahahaahahaha

Mordor86

2019-12-08, 22:19
Co za p*zda z tego zezowatego ...w jednym nagraniu pie**oli że j***ć konfidentów a w kolejnym nagraniu gada że jedzie na psy z nagraniem bo dostał kulką z zabawki ... to jest dopiero frajer !

bbkacprzyk

2019-12-08, 22:22
@C0C0JUMBO

Ja tam widze goscia który zlecił robote budowlancowi a ten mu ją sp***olił i wystawił do tego zanizone faktury. No gangsterzy w h*j

:lol: