18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PS4 na prezent

ToJestUkrytyPomysl • 2017-09-03, 21:54
Dostał konwulsji na widok "prezentu" :lol:


giorgio_armani

2017-09-04, 11:47
A pudełko po PS4 znaleźli pewnie na śmietniku.

FralTral

2017-09-04, 11:56
Zauważyliście że murzynami zawsze trzepie jak się śmieją albo cieszą ?

realign

2017-09-04, 11:58
Tez tak bym skakał przed trójkątem z murzynką i azjatką.

Jakim trzeba być złoczyńcą by dzieciaka tak w ch*ja zrobić.

Szpilant

2017-09-04, 16:59
@radek225

Może jest adoptowany i go nie kochajo?

ellsworth

2017-09-04, 19:00
To jest piękne w dzieciach, że potrafią się tak szczerze i w pełni cieszyć nieraz nawet z byle czego. Niestety z wiekiem tracimy to :(

greony12

2017-09-05, 02:04
radek225 napisał/a:

Debilni Amerykanie. Mając 4 latka, tuż po upadku komuny, gdy w sklepach nie było NIC dostałem w 1993 z siostrą na gwiazdkę Amigę 500. Oczywiście, cieszyliśmy się, skakaliśmy z radości, no ale nie aż tak. Tym bardziej, że ile takie PS4 w USA kosztuje? W Polsce 1300-1400 zł, a na zachodzie zawsze taki sprzęt kosztuje taniej w stosunku do Polski. Nawet dla przeciętnego hamburgera ile to jest wybecelowanie 300-400 dolców? Jak splunięcie przy przeciętnych zarobkach. A murzynątko cieszy się, jakby PS8 dostało, a nie PS4. Co do samego żartu, to nie ważne, Niemiec, Amerykanin, Chińczyk, Murzyn, Cygan - takich żartów się nie robi. Pomijam to, czy w środku były książki, gówno, czy karteczka "nie tym razem". Końcowej reakcji gówniaka wcale się nie dziwię i każdemu z nas zrobiłoby się przykro będąc tak wych*janym przez własnych rodziców. Żarty żartami, ale bez przesady.



dodajmy ze końcówka powinna być popularnopubliczna: dzieciak dostaje k***iczy, drze japę jakby mu banana zabrali, rzuca wszytkom i miażdży co popadnie, histeria, paranoja, dalej drze mordę, wyzywa, kolejna histeria, bierze nóż/karabin/bazooke i morduje całą rodzinę, nadjeżdżają psy, morduje jednego a drugiego ciężko rani na koniec pada od strzału, winny? gra

albazsanagycjib

2017-09-05, 09:39
Coś takiego jest w stanie skrzywić psyche do końca życia. Brak zaufania, radości, w końcu przemoc, alkohol i przestępstwa.