18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyzwoity klub

NiedźwiedzioGłowy • 2015-08-18, 20:06
Brodacze mają swój klub.


sivydym

2015-08-18, 20:41
odkąd p*zdy mają większe brody niż rosną brody na starych p*zdach nie ufam brodaczom.

premium122

2015-08-18, 20:46
Ci brodacze to tylko inna odmiana ciot w rurkach.

Gowniany charakter ma ten kto az tak wielka uwage poswieca danemu trendowi mody.


Kaddafi

2015-08-18, 21:17
Opie**olisz się na łyso, źle.
Zapuścisz brodę, źle.
Zrobisz tatuaż, źle.
Jeździsz motorem, źle.
Powiedz coś na temat pedałów, " Co cie k***a interesuję co ktoś z kimś robi"
Tak to wygląda na tym portalu.

mygyry

2015-08-18, 21:17
To tylko pokazuję jak bardzo ci "modni" ludzie nie mają własnego zdania, zero własnej oceny i osobistych pobudek, wszystko jak w tv lub na jakimś modo blogu zobaczyli, za rok będzie moda na wąsa to będą golić brody i szpanować czym innym

NothingShocking

2015-08-18, 21:50
p*zdy, cioty, pedały. Nieważne, jak niewyjściową mają twarz, w brodzie każdy jest r*chable.

cys23

2015-08-18, 22:25
mnie sie tam po prostu nie chce golić każdy dzień i mam sobie brodę, którą przejadę maszynką raz na dwa miechy i ch*j wam w te gołe ryje, nieudaczniki.

swampman

2015-08-18, 23:26
kazdy facet w swoim zyciu powinien chociaz raz zapuscic brode. nie kilkudniowy zarost nie daj boze k***a ciety na alvaro, tylko porzadna brode.
wasi przodkowie przewracaja sie w grobach jak slysza ze to "hipsterstwo" czy "zj***na moda" popytajcie swoich dziadkow jesli jeszcze zyja.
jak w waszej krwi znajduje sie chociaz troche testosteronu - polecam zapuscic wiecznie niezadowolone sadolowe kapy