18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przywitanie *ojca* który skatował na śmierć swojego miesięcz

Pralpunkt • 2020-07-28, 12:03
Chłopaki pod celą juz czekają na zwyrola


Barnellini

2020-07-28, 12:21
Chłopaki spod celi to zdecydowanie nie moje towarzystwo ale chwała im za to, że mają jakieś zasady i po trafieniu do pudła taki socjopata ma ciężko przej***ne przez cały czas pobytu w więzieniu. Piwko dla nich w takim razie :)

Payan

2020-07-28, 12:28
Liczę na filmik z wpie**olu "tatusia".

woytasw

2020-07-28, 12:31
Jeśli wymierzanie sprawiedliwości pozostawiamy bandytom w więxieniach to jest to katastrofa.
Ci za murami to sami niewinni z czystymi kartotekami....

Sajlenthill

2020-07-28, 12:40
Barnellini napisał/a:

Chłopaki spod celi to zdecydowanie nie moje towarzystwo ale chwała im za to, że mają jakieś zasady i po trafieniu do pudła taki socjopata ma ciężko przej***ne przez cały czas pobytu w więzieniu. Piwko dla nich w takim razie



Nic nie wiesz o więzieniu. Taki koles dostaje osobną cele i ochronke 48/7. Ma osobne godziny spaceru. Nie widzą sie z więźniami. W p*zde dostaja te osoby co siedzą na przyklad za pobicie kobiety lub zwierząt bo zazwyczaj ich wpuszczają na cele zbiorowe.

swampman

2020-07-28, 12:42
na chleb i sol nie ma co liczyc

Barnellini

2020-07-28, 12:47
woytasw napisał/a:

Jeśli wymierzanie sprawiedliwości pozostawiamy bandytom w więxieniach to jest to katastrofa.
Ci za murami to sami niewinni z czystymi kartotekami....



Oczywiście, że 99% to patologia ale wpie**ol i poniżenie osobnika, który skrzywdził bezbronną osobę jaką jest dziecko należy pochwalać. Wymiar sprawiedliwości najczęściej jest zbyt łagodny dla większości bandytów bo jest coraz bardziej "cywilizowany" i wszędzie widzi okoliczności łagodzące. Jak dla mnie kara powinna być bezlitosna aby zaspokoić oczekiwania rodziny ofiary. W końcu to wymiar sprawiedliwości więc powinni wymierzyć sprawiedliwość a nie jakąś błahą karę.

Barnellini

2020-07-28, 12:53
Sajlenthill napisał/a:

Nic nie wiesz o więzieniu. Taki koles dostaje osobną cele i ochronke 48/7. Ma osobne godziny spaceru. Nie widzą sie z więźniami. W p*zde dostaja te osoby co siedzą na przyklad za pobicie kobiety lub zwierząt bo zazwyczaj ich wpuszczają na cele zbiorowe.



No to ch*jowo. Powinni "dostawać w p*zdę" codziennie a nie być pod ochroną.

No...........iX

2020-07-28, 12:59
Wyją i straszą - jest OK
Tak samo ci, co teraz wyją, po wyjściu z pierdla,
powinni być witani przez swoich sąsiadów z osiedla czy dzielnicy.
Każdy z sąsiadów powinien mieć prawo ( i obowiązek!) dojechać patusa, który wraca z odsiadki.
Wtedy byłoby bardzo, bardzo OK.

dlwar

2020-07-28, 13:06
Kolejny dobry chłopak idzie za kraty z byle powodu. Ehh szkoda mi kierasa mam nadzieje że dobrze odsiedzi wyrok, trzymaj się tam chłopaczyno i głowa do góry.

Pralpunkt

2020-07-28, 13:09
dlwar napisał/a:

Kolejny dobry chłopak idzie za kraty z byle powodu. Ehh szkoda mi kierasa mam nadzieje że dobrze odsiedzi wyrok, trzymaj się tam chłopaczyno i głowa do góry.



Pogięło cie koleś do reszty?

EksplozjaSmaku

2020-07-28, 13:16
Barnellini napisał/a:

Chłopaki spod celi to zdecydowanie nie moje towarzystwo ale chwała im za to, że mają jakieś zasady i po trafieniu do pudła taki socjopata ma ciężko przej***ne przez cały czas pobytu w więzieniu. Piwko dla nich w takim razie



Gangusy co bili ludzi i ich okradali, podnosili rece na swoje rodziny to osoby z zasadami? :roll:

Barnellini

2020-07-28, 13:32
EksplozjaSmaku napisał/a:

Gangusy co bili ludzi i ich okradali, podnosili rece na swoje rodziny to osoby z zasadami?



Nie. Napisałem "mają jakieś zasady". Nie znaczy to w takim razie, że wszystkie, które powinni mieć normalni ludzie, ani, że pochwalam ogólnie ich zasady. j***ć patusów. Cieszę się tylko, że przy okazji jacyś zwyrodnialcy obskoczą wpie**ol. Napisałem również, że to nie moje towarzystwo. Wcale nie chcę ich tu wybielać.