18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Przytrzaśnięcie dziecku palców drzwiami za kradzież

fantastico • 2016-11-17, 01:29
Zgodnie z życzeniem opis normalny:

Przytrzasnęli chłopcu palce drzwiami z powodu kradzieży.


miszazawisza

2016-11-17, 11:24
Kradzież dziecka w wyniku czego palce stają się bolące z powodu przytrzaśnięcia

MadDave

2016-11-17, 11:25
Miałem nadzieje że powie coś w stylu- no cóż chłopcze jak widzisz drzwi się zatrzasnęły a ja się śpieszę do pracy dlatego mam nadzieje że umiesz równie szybko biegać jak kraść :)

Nie miejcie litości dla złodziei.

wierzbool

2016-11-17, 11:38
Kurde oby się drzwi nie zagieły :)

WalkingStephen

2016-11-17, 11:51
Raczej nic mu się nie stało poza strachem. Raz znajomy mi przypadkiem zamknął drzwi jak trzymałem ręce na słupku i palce wbiły się w uszczelkę. Lekki ból był ale fakt faktem dziwne uczucie jak patrzysz a tu połowy palców nie widać bo są w aucie :amused:

masterwow

2016-11-17, 12:47
świetny pomysł :D prawie jak na szubienicy i te przerażenie w oczach hehe to jest to. Podejrzewam że opuszki kciuków poszły się j***ć, widać że miał je na samym kancie.

Alonso

2016-11-17, 13:55
Policja niepotrzebna.
Jeśli twoje palce są powodem twojego grzechu, lepiej je przytrzasnąć drzwiami samochodu niż ze wszystkimi palcami wejść do Królestwa Niebieskiego.

xjan

2016-11-17, 14:13
Dlaczego dzieci kradną? Bo jakiś sk***ysyn zrobił sobie potomka a później o nim zapomniał, pewnie gdyby nie kradł nawet nie miał by czego jeść an co na dupę ubrać. Co innego jest kradzież żeby przeżyć a co innego żeby być bogatsi niż inni. A najśmieszniejsze w tej dziedzinie jest to że politycy kradną miliony i ludzie boją się cokolwiek im zrobić a jak jakiś przygłup ukradnie batonika to idzie do więzienia.

rateforx

2016-11-17, 14:30
Fantastico, wróć!

MatiLodz

2016-11-17, 15:13
super laskawco ze dales normalny opis bo takiej irytacji dostawalem czytajac te wypociny ze odechciewalo sie przegladac sadistica.