18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyszłość naszego cudownego gatunku

eenocosTy • 2022-03-22, 08:10
Jak było, to prosto w smietnik.
Chociaż gowniaków łamiących sobie nos przez swoje sp***olenie, nigdy mało.


Dvpper22

2022-03-22, 09:23
Tak widzę użytkowników sadistica którzy wrzucają tutaj takie rzeczy…

eenocosTy

2022-03-22, 09:28
Dvpper22 napisał/a:

Tak widzę użytkowników sadistica którzy wrzucają tutaj takie rzeczy…



Oh really? Zapewne masz takiego małego grubego bękarta i nie możesz się z tym pogodzić. Obrońca ucisnionych się znalazł xD jebac cioty życiowe.

Dvpper22

2022-03-22, 09:32
eenocosTy napisał/a:

Oh really? Zapewne masz takiego małego grubego bękarta i nie możesz się z tym pogodzić. Obrońca ucisnionych się znalazł xD jebac cioty życiowe.




Nie wiem czy zrozumiałeś. Mi chodzi o to, ze takie materiały to nie na sadistic.. pamietam jak 5 lat temu tutaj było fajnie i przejrzyście.. wchodziłeś oglądać sadystyczne rzeczy a nie coś takiego jak wyżej…

eenocosTy

2022-03-22, 09:38
Dvpper22 napisał/a:

Nie wiem czy zrozumiałeś. Mi chodzi o to, ze takie materiały to nie na sadistic.. pamietam jak 5 lat temu tutaj było fajnie i przejrzyście.. wchodziłeś oglądać sadystyczne rzeczy a nie coś takiego jak wyżej…



No cóż, nawet największy zwyrol ma ochotę czasami się zaśmiać. Choćby szyderczo. A wy dalej ryjcie se łeb jacy to wy jesteście głodni krwi i śmierci. XD co drugi sadol to zakolak po 30, bez perspektyw. Powiedzcie mi, jak można tak sobie życie sp***olic?

PanKukuruźnik82

2022-03-22, 10:27
eenocosTy napisał/a:

XD co drugi sadol to zakolak po 30, bez perspektyw. Powiedzcie mi, jak można tak sobie życie sp***olic?




Oglądanie sadola to dla ciebie definicja sp***olenia sobie życia ? Ciekawe.

Zresztą sam to robisz, a więc...

Nie mierz wszystkich swoja miarką dwudziestoletni zakolaku

:lol:

Tobiahus96

2022-03-22, 10:31
eenocosTy napisał/a:

No cóż, nawet największy zwyrol ma ochotę czasami się zaśmiać. Choćby szyderczo. A wy dalej ryjcie se łeb jacy to wy jesteście głodni krwi i śmierci. XD co drugi sadol to zakolak po 30, bez perspektyw. Powiedzcie mi, jak można tak sobie życie sp***olic?



Większy mam szacunek do zakolaka po 30 niż do nastolatka który chce się pośmiać na sadisticu. Chcesz się śmiać to idź na kwejka czy inne gówno, proste jak j***nie.

eenocosTy

2022-03-22, 11:17
Oj zakomopleksione zjeby... sadistic jest tylko odskocznia, zwykła zj***na strona internetowa. Pochodze i wychowałem się z miejsca w którym wy bylibyście j***ni.. pokazcie mordki, fb, numery telefonów. Chętnie z wami porozmawiam samce alfa. Owszem, mam 27 lat i udowodnij mi swoją pracą, życiem, osiągnięciami, że jesteście lepsi choćby w małym stopniu ode mnie. Smutne cwe*e bez życia. :roll: waszych dup pekania trzask, słuchać w sasiedniej galaktyce. Uderz w stół, a cioty się odezwa. XD

Tobiahus96 napisał/a:

Większy mam szacunek do zakolaka po 30 niż do nastolatka który chce się pośmiać na sadisticu. Chcesz się śmiać to idź na kwejka czy inne gówno, proste jak j***nie.



Wyżej dupy nie podskoczasz przegrywie. Bawi mnie ten zj***ny świat i nic z tym nie zrobisz. Czarni i ciaparuchy to zwierzęta, żółci nie odstają im na krok. Bawi mnie różnica kultur, sadzenie, że to niema znaczenia. Bawi mnie wasza nie znajomość faktów, wieczna walka z rzeczywistością. Wieczna próba udowodnienia swojej wartości na tym zj***nym portalu. XD uuuuuuuu przegrywy. Tacy zli, tacy nie znaczący nic. XD

Zaczęło robić sie tu poprawnie politycznie. Filmy o poparciu jednej z dwóch płci, bo więcej ich niema - są kasowane. Bardzo ciekawy, jakoś tam zmontowany filmik przegrywa z psem który łowi pilke z basenu. XD tego śmiecie ludzkie tutaj już nie dostrzegacie?

Admirał

2022-03-22, 12:16
eenocosTy napisał/a:

Oj zakomopleksione zjeby... sadistic jest tylko odskocznia, zwykła zj***na strona internetowa. Pochodze i wychowałem się z miejsca w którym wy bylibyście j***ni.. pokazcie mordki, fb, numery telefonów. Chętnie z wami porozmawiam samce alfa. Owszem, mam 27 lat i udowodnij mi swoją pracą, życiem, osiągnięciami, że jesteście lepsi choćby w małym stopniu ode mnie. Smutne cwe*e bez życia. waszych dup pekania trzask, słuchać w sasiedniej galaktyce. Uderz w stół, a cioty się odezwa. XD
Wyżej dupy nie podskoczasz przegrywie. Bawi mnie ten zj***ny świat i nic z tym nie zrobisz. Czarni i ciaparuchy to zwierzęta, żółci nie odstają im na krok. Bawi mnie różnica kultur, sadzenie, że to niema znaczenia. Bawi mnie wasza nie znajomość faktów, wieczna walka z rzeczywistością. Wieczna próba udowodnienia swojej wartości na tym zj***nym portalu. XD uuuuuuuu przegrywy. Tacy zli, tacy nie znaczący nic. XD
Zaczęło robić sie tu poprawnie politycznie. Filmy o poparciu jednej z dwóch płci, bo więcej ich niema - są kasowane. Bardzo ciekawy, jakoś tam zmontowany filmik przegrywa z psem który łowi pilke z basenu. XD tego śmiecie ludzkie tutaj już nie dostrzegacie?



Ale... Przecież sam tymi swoimi wypocinami strzelasz sobie w stopy. Kto normalny, kto jest w życiu kimś, kto osiągnął sukces troluje w internecie i obraża ludzi na stronach jak ta xd

Tobiahus96

2022-03-22, 13:24
eenocosTy napisał/a:

Oj zakomopleksione zjeby... sadistic jest tylko odskocznia, zwykła zj***na strona internetowa. Pochodze i wychowałem się z miejsca w którym wy bylibyście j***ni.. pokazcie mordki, fb, numery telefonów. Chętnie z wami porozmawiam samce alfa. Owszem, mam 27 lat i udowodnij mi swoją pracą, życiem, osiągnięciami, że jesteście lepsi choćby w małym stopniu ode mnie. Smutne cwe*e bez życia. waszych dup pekania trzask, słuchać w sasiedniej galaktyce. Uderz w stół, a cioty się odezwa. XD
Wyżej dupy nie podskoczasz przegrywie. Bawi mnie ten zj***ny świat i nic z tym nie zrobisz. Czarni i ciaparuchy to zwierzęta, żółci nie odstają im na krok. Bawi mnie różnica kultur, sadzenie, że to niema znaczenia. Bawi mnie wasza nie znajomość faktów, wieczna walka z rzeczywistością. Wieczna próba udowodnienia swojej wartości na tym zj***nym portalu. XD uuuuuuuu przegrywy. Tacy zli, tacy nie znaczący nic. XD
Zaczęło robić sie tu poprawnie politycznie. Filmy o poparciu jednej z dwóch płci, bo więcej ich niema - są kasowane. Bardzo ciekawy, jakoś tam zmontowany filmik przegrywa z psem który łowi pilke z basenu. XD tego śmiecie ludzkie tutaj już nie dostrzegacie?



Z tego co piszesz można wywnioskować tylko tyle że jesteś jakiś niedoj***ny na umyśle albo wujas Ci do wanny wchodził. Jedynie Ty masz ból sraki i wysrywasz tu swoje żale, które każdy ma w głebokim poważaniu. Weź sobie zwal w skarpete i skończ gwiazdorzyć.

dogip

2022-03-22, 15:44
Admirał napisał/a:

Ale... Przecież sam tymi swoimi wypocinami strzelasz sobie w stopy. Kto normalny, kto jest w życiu kimś, kto osiągnął sukces troluje w internecie i obraża ludzi na stronach jak ta xd






ZaSwojePiję

2022-03-22, 20:26
Gruba kaleka, a ta baba jeszcze pie**oli o karierze sportowej jakby to byl super sprawny dzieciak.