topic

Przyszłość ludzi....

eru3 • 2016-05-28, 00:31


"hello and welcome to my channel! my name is Rinoa and i enjoy blacksmithing,electronics, physics, astronomy, and much more. i strive to be considered a polymath someday. i started my MtF gender transition in June of 2015, so lets see how that goes.... i mostly film whatever i want, but i do have several series that follow similar subjects or formats. such as Random Bits, my DIY series, Solar Sunday, Inbox, and Ebay Reviews. most people find my channel due to my Battery and E-bike videos, since i'm tired of making battery videos i'm focusing more now on what to power with the batteries instead of the batteries themselves."



Nie chce mi się tego opisywać ani komentować, zachęcam do zapoznania się ze skutkami pojebaństwa... :emo:

Jak wszystko będzie iść w tym samym kierunku, to w niedługiej przyszłości to może być Wasze bądź znajomych dziecko :shock:

biorgul

2016-05-28, 08:29
Moze pytanie nie na miejscu, ale czy to jest chlopak nerd, czy ewidentnie brzydka dziewczyna z greenpeace?

"TO obraza moje uczucia i poglady" Jako zdrowego psychincznie czlowieka o pogladach staroswieckich gdzie chlop to chlop a baba to baba.
Na sadistic k...a? Moze pedalistic.pl zaraz tu bedzie? ZYgac sie chce

Spiderowski

2016-05-28, 10:22
I mamy tracić 30 minut z życia, rozkminiając o co temu nerdowi chodzi bo Tobie się niechce opisywać nawet w jednym zdaniu?
Nie ma piwa.

Namex

2016-05-29, 21:19
W skrócie podczłowiek chce wypromować swój kanał poprzez fakt zmiany płci i na tym zarobić, a żeby nie było "kolejny trans co chce darmowej kasy z jewtuba" to pokazuje triki które podpatrzył na internecie. Podsumowując, do gazu z tym i nie nabijajcie mu wyświetleń.