18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyszłość Europy

GeorgeHarvey1 • 2022-09-23, 07:28

Multikillti w najlepszym wydaniu

vanTerrier

2022-09-23, 20:14
Andrzejas napisał/a:

A może po prostu goście jeszcze nie zauważyli, że według swojego rozumowania powinni być tolerancyjni wobec poglądów burunduka. Skoro tolerancja, to dzisiaj hasło narodów, to proszę tolerować, że burunduk i ja nie jesteśmy zadowoleni z zaistniałego obrotu sprawy i mieszaniem mojej kultury z jakimiś bambusami. I kij mnie obchodzi, skąd ten bambus jest. Czy z Czadu, czy z Kalifornii. Wali mnie to. Wiem, że on też ma swoją kulturę, ale ja jej u siebie nie chcę. Nie chcę jej z całym jej dobrobytem i bogactwem, jakie ze sobą niesie. Uważam ją za prymitywną i niebezpieczną. Czuję się z tym źle, że inni tak chętnie są za sprowadzaniem tutaj ludzi, którzy potęgują moje obawy.
Czego, k***a, nie rozumiesz? Podajesz przykład korpo, jako wyznacznika wartości moralnych i obyczajowych, kiedy w tym samym momencie wielkie korporacje żerują na cudzej pracy? Największe, światowe firmy które centralizują rynek, aby sprzedawać mi każdą rzecz, jakiej potrzebuję i czyniąc mnie od nich zależnym, bo pieniążki też mam lokować na kontach firm trzecich?
A idź mi z taką korpo-kulturą! Ja jestem kulturalny. Nie mlaszczę przy jedzeniu, nie krzyczę w miejscach publicznych, mówię dzień dobry, proszę, przepraszam. Przepuszczam kobiety w drzwiach i pomagam nosić zakupy starszym sąsiadom. Nie potrzebuję więcej kultury od jakiegoś chłystkowatego bambusa! Niech sobie siedzi z nią w Afryce i tam słoniom fjuty buja! Cały jego wielki kontynent go potrzebuje, a on u mnie łapami macha... Weź sobie go na chatę! Przypomnę tylko, że rozmawiamy tu o powyższym filmie.



tzn nam to na rękę jest, dawajcie znać szeroko, że nie podoba wam się to, że ktoś jest takiego a nie innego koloru skóry. Dla normalnych ludzi jest to odpowiednik pie**olnięcia bąka na głośno albo dłubania w nosie. I od razu wiadomo, żeby się z byle prostakiem nie zadawać. I wszyscy zadowoleni - my nie musimy się przejmować towarzystwem hołoty, wy się możecie razem potaplać w błotku a potem spalić kukłę Żyda czy coś

kreska90

2022-09-23, 20:15
burunduk napisał/a:

Ostatnio byłem na weselu gdzie byłem przy stole swoich znajomych i ktoś zaczął temat czy bycie z dziewczyną/chłopakiem czarnym to problem więc ja powiedziałem że tak co wywołało małe zmieszanie na twarzy innych a gdy temat się rozszerzył to następne było pytanie czy mając wnuka czarnego to problem na co ja odpowiedziałem że oczywiście i po tej odpowiedzi zobaczyłem że już niektórzy nie będą chcieli ze mną rozmawiać. Zdziwiłem się ponieważ byłem przy stole ze znajomymi gdzie połowa coś w życiu osiągnęła, przed rozmową myślałem że tylko ludzie biedni i głupi chcą multikulti i innego gówna w imię tolerancji ale po tej rozmowie wiem że niezależnie czy człowiek osiągnął coś w życiu czy nie, multikulti i tolerancja prawdopodobnie będzie w Polsce tylko to kwestia czasu i zarobków jak się zrównają na zachodzie. Po tamtej rozmowie straciłem ochotę na bycie patriotą, jaki jest sens bronić państwa oraz ludzi, jak ludzie są k***a głupi i wchodzą w pułapkę przez którą są opłakane skutki patrząc na zachód.



Bo to właśnie tak jest ze inteligentni i bogaci chcą multi, dlaczego? Dlatego ze potrzebują wiecej rąk do swoich fabryk i zakładów, oni nie chcą tolerancji i miłości, to puste słowa, chcą żeby murzyn dla nich zapie**alal i tyle. Zwykłemu człowiekowi w ale sie to nie podoba, ale co ma powiedziec? I tak ma cieżko a jak zrobisz z niego rasiste ma jeszcze gorzej. Po co niemcy nasprowadzali do siebie tylu turkow? Zeby im drogi myli, śmieci wywozili i kierowali autobusami. To jest współczesne niewolnictwo a nie scalanie narodow. Bogaci i tak żyją w swoim świecie gdzie nie ma całego tego chlewu

mazga50

2022-09-23, 21:30
Ze stadem trudno wygrać.

__Tux__

2022-09-23, 22:03
Ale o co chodzi?

SkunkWeed

2022-09-23, 22:21
Wyj***łbym bambusowi kopa w jaja, że uszami by mu wyszły.

Allahgbar

2022-09-24, 05:29
pie**olicie o Ukraińcach tył że to nasi słowiańscy Bracia są i umieją się dostosować.

achimos1985

2022-09-24, 19:56
vanTerrier napisał/a:

nie, nie widzę. ale ja jestem normalny, jak znajoma wróciła do Polski żeby wziąć ślub z Brytyjczykiem poznanym w UK to składałem jej życzenia, a nie mówiłem, że ma problem. Może dlatego nikt mnie nie chciał wypie**olić z wesela xDDD
oj chłopaki chłopaki



No i tu jest czysty przykład głąba z multi kulti... k***a mać

:evil:

GreenVenom

2022-09-25, 02:17
I tu się mylicie gowno wiecie i gowno zrycie tak się składa ze akcja z filmu dosyć stara malody grubasek odj***l ciapatemu a ze oni przykład z małpiego gaju biorą to zucili się na grubaska w sześciu bo nie mogli przeżyć porażki. j***ne pomazanice.

Andrzejas

2022-10-02, 11:11
vanTerrier napisał/a:

tzn nam to na rękę jest, dawajcie znać szeroko, że nie podoba wam się to, że ktoś jest takiego a nie innego koloru skóry. Dla normalnych ludzi jest to odpowiednik pie**olnięcia bąka na głośno albo dłubania w nosie. I od razu wiadomo, żeby się z byle prostakiem nie zadawać. I wszyscy zadowoleni - my nie musimy się przejmować towarzystwem hołoty, wy się możecie razem potaplać w błotku a potem spalić kukłę Żyda czy coś



Normalni ludzie...
Nie podałeś żadnego argumentu, dlaczego moja wypowiedź jest prostacka. Nic nie warta ta twoja odpowiedź.