18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyszedł odebrać kolegę.

BertasCK • 2015-04-22, 23:15
Stojąc dzisiaj na komendzie policji w Łodzi i czekając aż moje zgłoszenie kradzieży zostanie przyjęte zostałem przypadkowym świadkiem fenomenalnej wręcz wymiany zdań. Rzecz miała się następująco : do aresztu wyprowadzano jakiegoś dresa w kajdankach na rękach po którego zgłosił się kolega w takimże stroju. Ów kolega zaniepokojony o los swojego kompana grzecznie zapytał dyżurującego policjanta :
- Za ile go wypuścicie ?
- No trochę schodzi, w końcu go przesłuch*jemy. ( w tym miejscu policjant spojrzał się podejrzliwie na rozmówcę i zapytał )
- A pan to czasem przypadkiem już u nas nie był ?
- Byłem - odpowiedział dresik
- No, to ile panu zeszło zanim Pana wypuściliśmy ?
- No mi zeszło 5 lat...

:idzwch*j:

A jak już ktoś to czyta to poszukuję mojego roweru który niespodziewanie zmienił dziś własciciela w jakże pięknym i wspaniałym mieście Łódź... (Kross Level A2 czarno-bialy z niebieskimi napisami...) :dead:

crankshaft

2015-04-22, 23:20
Ty k***a byłeś kiedykolwiek na przesłuchaniu...
Gimbusiarskie opowieści - poziom 1934456.

Areczos

2015-04-22, 23:37
crankshaft napisał/a:

Ty k***a byłeś kiedykolwiek na przesłuchaniu...
Gimbusiarskie opowieści - poziom 1934456.


Czyli więcej niż 5 lat, czy mniej?

Moby_Dick

2015-04-22, 23:38
crankshaft napisał/a:

Ty k***a byłeś kiedykolwiek na przesłuchaniu...
Gimbusiarskie opowieści - poziom 1934456.



Ty dresik nie pie**ol, tylko Panu rowerek oddaj! :hitler: :karate:

crankshaft

2015-04-23, 00:33
Ale wiesz, że gdyby nie ~Dick to nikt by tu nie klaskał jak Makłowicz w pokrzywach. Wiesz?

sp***olone od samego początku, 5 lat i Policja?

el...........wy

2015-04-23, 00:46
Jak klaszcze Makłowicz w pokrzywach?

BongMan

2015-04-23, 00:47
Raz mnie i kilku kumpli zawinęli z parku za piwo. Dali nam wybór - mandat albo pojedziemy na okazanie, bo jakiegoś typa ma babka rozpoznać. No to spoko. Nas 5 normalnie ubranych i jeden sebix, to wiadomo. Ale potem wychodzimy, a mnie zaczepia jakiś oficer z krymy i mówi "ja cię znam!" - po ch*ju, miałem 18 lat i żadnego konfliktu prawem. Ślepy ku*as.

crankshaft

2015-04-23, 00:57
elBiaauawy napisał/a:

Jak klaszcze Makłowicz w pokrzywach?



Tak jak ty pośladkami, gdy ktoś ci sponsoruje życie.

A teraz zapraszam na zupę z kurzu. Oraz pikantne patyki z grilla po bretońsku. ;)

BigMrBlack

2015-04-23, 08:55
Sprzedam rower Kross Level A2 czarno-bialy z niebieskimi napisami. Tanio.

bulans

2015-04-23, 11:18
Szkoda sprzętu. Mam nadzieję, że się znajdzie. Pozdrawiam!

kyree

2015-04-23, 11:21
pie**oleni złodzieje, jak ja tego kurestwa nienawidzę, obyś znalazł ch*ja i spuścił mu taki wpie**ol żeby przez parę tygodni wpie**alał przez słomkę...

seb180

2015-04-23, 20:43
A oto moja historia z komisariatu.
W trakcie wieczoru kawalerskiego rozpetała sie bójka z ochroną w jednym z nocnych klubów w Warszawie.
Przyjechała Policja, generalnie byli cięci już wcześniej na tych ochroniaży, ale, że nam we krwi płyneło dużooo alkoholu i adrenaliny, w trakcie przesłuchania przez Policję wyszła kłótnia z Policjantem... kumpel powiedział do gliniarza: "zdejmij tą czapkę to ci przyp...ę" sytuacja obróciła sie o 180 stopni. Nas do radiowozów i na dołek, jednego zabrała karetka, bo ochrona zpryskała nas gazem.
Kiedy siedzieliśmy na dołku do celi wprowadzili w kajdankach gościa a nam powiedzieli, żebyśmy go nie dotykali...
Gość śmierdział strasznie... zaczął krzyczeć, że "ona sama dźgneła się nożem"
a gliniarz "tak w plecy"
Po mimo wielu próśb siedzieliśmy z nim do końca...
Po godzinie, przyjechał po nas kumpel który uciekł ze szpitala...
gliniarz krzyczy... "Damian tata po ciebie przyjechał" ;)
Gliniarze naprawde byli spoko, wypuszczali na fajka i do kibla...
Pamietny wieczór kawalerski, nie mój niestety ;)

kiechu14

2015-04-25, 18:12
BertasCK, widziałem dzisiaj podobny rower na skrzyżowaniu wólczańskiej i pabianickiej (był bardziej biały niż czarny), siedział na nim jakiś szczyl - ok. 18lat. Oceniam po posturze, gdyż miał na sobie maskę ze strasznego filmu. Jak głupio by to nie brzmiało tak było. Pozdrawiam