18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przysiad ze sztangą na giętkich nogach

Nemayu • 2019-05-22, 04:54

Sportowiec wykonuje zbyt głęboki przysiad.

koło_zamachowe

2019-05-22, 18:16
k***a wrzuciles to o 4,54 rano, chciało Ci się ja pie**ole haha

bacio

2019-05-22, 20:18
Teraz doceniam to, że jednak siedząc przed kompem mogę się cieszyć nogami w jednym kawałku.

czlowieknoz

2019-05-22, 21:10
Ale pie**olicie w tym komentarzach, jakbyście byli w szoku, że sport na zawodowym szczeblu jest niezdrowy, normalnie eureka. Takich przypadków gdzie trójboiści, powerlifterzy i sztangiści doznali kontuzji jest oj luja, a i tak część tylko została gdzieś tam wrzuca w sieć bo akurat ktoś nagrał. Praktycznie każdy jeden sport gdzie wymaga się dużej sprawności fizycznej i jest się zawodowcem niesie ze sobą ryzyko jakiegoś urazu. Wiem, że sadol to miejsce gdzie mało kto coś robi prócz chodzenia do roboty, picia piwa i spędzania całego dnia przed kompem, ale sport był, jest i będzie zdrowy, przykład samej cukrzycy gdzie osoby, który aktywnie spędzają czas rzadziej chorują i takich przykładów można by wymieniać w nieskończoność. I dopisek "Sportowiec wykonuje zbyt głęboki przysiad." jest bez sensu bo trójbój rządzi się swoimi prawami i w każdej federacji jest trochę inaczej ale głębokość zawsze musi być konkretna bo inaczej nie zalicza mu powtórzenia. I fakt, może powtórzyć ale już stracił siły przez to, że nie usiadł wystarczająco głęboko. Noga jebła nie bez powodu, skoro już coś go bolało wcześniej tzn. że schorzenie rozwijało się od dłuższego czasu, ale chłop trenował pewnie pół swojego życia jak nie więcej i nigdy nie doznał większej kontuzji, to dlaczego teraz miałoby się coś stać. Ale tak właśnie wygląda sport na takim poziomie i liczy się wynik, a nie zdrowie.

pdk

2019-05-22, 22:30
Grunt to dobra asekuracja.

Nemayu

2019-05-23, 23:10
czlowieknoz napisał/a:

I dopisek "Sportowiec wykonuje zbyt głęboki przysiad." jest bez sensu bo trójbój rządzi się swoimi prawami i w każdej federacji jest trochę inaczej ale głębokość zawsze musi być konkretna bo inaczej nie zalicza mu powtórzenia.



W której federacji robi się przysiad siadając dupą na ziemi, łamiąc sobie nogę, żeby uznali? Pod filmem jest opis wymagany regulaminem, a nie dopisek.