18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rutus

2022-09-23, 23:47
Nasrał w śpiochy nic nowego.

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-09-24, 00:00
Ale o co caman? Każdy z was przynajmniej raz obsrał się co najmniej po pachy i co w tym dziwnego. Bardziej wqrwia mnie postawa tatusia. Tak małego dziecka podczas pionizacji nie trzyma się tylko lekko za pachy. I widać że za wcześnie na stawanie dziecka. Potem mogą być komplikacje. Tylko ważniejsze są zdjęcia jak mój bombek się obsrał. Będę miał więcej obrewujących. Jprde co za czasy.

Pewnie jeszcze mamusia Karyna. Dawaj ale to śmieszne.

Dam piwo jak się sami gównem obsmaryjecie i zrobicie zdjęcie. Qźwa to wasze dziecko nie zabawka.

szlovak

2022-09-24, 00:25
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Ale o co caman? Każdy z was przynajmniej raz obsrał się co najmniej po pachy i co w tym dziwnego. Bardziej wqrwia mnie postawa tatusia. Tak małego dziecka podczas pionizacji nie trzyma się tylko lekko za pachy. I widać że za wcześnie na stawanie dziecka. Potem mogą być komplikacje. Tylko ważniejsze są zdjęcia jak mój bombek się obsrał. Będę miał więcej obrewujących. Jprde co za czasy.
Pewnie jeszcze mamusia Karyna. Dawaj ale to śmieszne.
Dam piwo jak się sami gównem obsmaryjecie i zrobicie zdjęcie. Qźwa to wasze dziecko nie zabawka.



co ty pie**olisz, małemu nic nie będzie jak się go chwile tak potrzyma

Zasysacz

2022-09-24, 00:25
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Ale o co caman? Każdy z was przynajmniej raz obsrał się co najmniej po pachy i co w tym dziwnego. Bardziej wqrwia mnie postawa tatusia. Tak małego dziecka podczas pionizacji nie trzyma się tylko lekko za pachy. I widać że za wcześnie na stawanie dziecka. Potem mogą być komplikacje. Tylko ważniejsze są zdjęcia jak mój bombek się obsrał. Będę miał więcej obrewujących. Jprde co za czasy.
Pewnie jeszcze mamusia Karyna. Dawaj ale to śmieszne.
Dam piwo jak się sami gównem obsmaryjecie i zrobicie zdjęcie. Qźwa to wasze dziecko nie zabawka.



Przestań, człowiek jak ma pierwsze dziecko dla niego takie coś to nowe przeżycie i straszno i śmieszno daj się ludziom cieszyć chwilami . Ja dobrze wspominam ten czas kiedy bywały takie niespodzianki:) chociaż zdjęć nie robiłem tylko chciałem szybko uwinąć się z kryzysem :)

na...........pl

2022-09-24, 01:04
Musiał z tym długo leżeć, mi się z dwójką już nie udało do takiego stanu doprowadzić. Swoją drogą gówno takiego małego dziecka nie śmierdzi jakoś okropnie, dużo gorsze są wymioty czy gówno dorosłego czy nawet kota - nie dlatego że mi się tak wydaje tylko dlatego że po prostu dzieci mają inne lub wręcz brak bakterii kałowych, dopiero się im wykształca system.

To co zostało powiedziane o pionizowaniu to w 100% prawda, ludzie powinni zdecydowanie większą wagę przykładać do pierwszych chwil dziecka na tym świecie bo potem konsekwencje są długotrwałe, ot chociażby o wzrost zaburzeń typu autyzm oskarża się m.in. rodzenie (bezpodstawne) cesarką, a więc brak tego pierwszego bodźca (ucisku podczas porodu) aby zacząć oddychać samodzielnie.

Janko

2022-09-24, 02:37
No i ch*j po same uszy Raz a porządnie

CrazyEdek

2022-09-24, 06:51
Gówniak wypisz, wymaluj.

woytasw

2022-09-24, 09:10
Żólte, śmierdzące niemowlęce gówno gorsze niż iperyt

Nornil

2022-09-24, 09:42
Zesrał się, trzeba umyć bo sam nie da rady.

dżonyłojlker

2022-09-24, 10:05
Że niby co, wytarzał się w gównie jak pies?

Przemyslaw_Przemyslawski

2022-09-24, 10:08
Za paredziesiąt lat role się odwrócą i to ten gówniak będzie robił zdjęcia jak się ojciec obsrał

~prophetess

2022-09-24, 13:26
Znafcy na górze, to zdrowa żółta kupa niemowlaka pijącego mleko z piersi mamy. Taka kupa jest zazwyczaj rzadsza (przy np. kichnięciu dziecka można oberwać rykoszetem) i często lubi wyciekać poza pieluchę. Tutaj w dodatku jeszcze nieogarnięty rodzic zdjął ciuchy przez głowę i oto mamy efekt kupy po czubek głowy :roll:

rastaban

2022-09-24, 13:39
prophetess napisał/a:

Znafcy na górze, to zdrowa żółta kupa niemowlaka pijącego mleko z piersi mamy. Taka kupa jest zazwyczaj rzadsza (przy np. kichnięciu dziecka można oberwać rykoszetem) i często lubi wyciekać poza pieluchę. Tutaj w dodatku jeszcze nieogarnięty rodzic zdjął ciuchy przez głowę i oto mamy efekt kupy po czubek głowy



Szkoda czasu na tłumaczenie tym głąbom.